Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Jak dlouho si chodil s košem, myl nádobí, luxoval a tahal nákupy? 8)
Proč si nešel do SCXka?
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
frenisek
Nově příchozí
Příspěvky: 25
Registrován: 13.10.2009 0:00
Bydliště: Vysočina

S košem chodím v rámci venčení psa,nádobí tak 1x týdně,vysávám 1-2x měsíčně.Stačí denně otravovat s obrázkama z rccrawler a vzdychat že se zas můžu jenom kochat a sledovat modelbazar.Pak se m si vyslechl něco nepěkného a že to mělo být překvápko ke svátkům obžerství(vánocům)atd.Proč AX- mám raději trugy a speciály takže proč dokupovat větší pneu,ale zatím se vyřádím s crawlerem než bude vyroben rám atd.,jinak asi yota půjde z domu a bude wrána vzor JEEPTROl od Vohnouta(RC Modely)
MartinB
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 10.06.2009 0:00
Bydliště: Teplice

I přes varování, nepouštět se do přestavby tohoto podvozku, přece jenom mi to nedalo a protože jsem pro podvozek jiný využití neviděl, zkusil jsem jeho úpravu i na základě nějakých vašich rad. Pro pohon jsem použil 400 motor, který pohání přes převodovku, která se mi doma válela a přes další převod, přímo centrální kardan. Model se docela zpomalil a myslím, že má i dost síly. Další úprava spočívala ve výměně původních tlumičů- použil jsem tlumiče z modelu TL-01B (buggy). Vím, že model má k expedičnímu speciálu hodně daleko, ale jak bylo uvedeno v úvodu tohoto vlákno, jde o expediční model chudého modeláře a pro rekreační poježdění po lesních a podobných cestách mi zatím vyhoví. Přidávám pár fotek. http://martin1309.rajce.idnes.cz/TL01_Land_Zephyr/
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

skromnej a šikovnej :tleskam: :tleskam: :tleskam: koupit drahou stavebnici umí opravdu každej, ale něco vytvořit s toho co dům dal... :wink:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ja osobne bych jeste trochu prorezal spodek. Mel jsem to na mem tlku, budiz mu popelnice lehka. A preji ti at vydrzi unasece v difech. Ja jezdil dost casto na 3 :/
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie

Zpět na „NON-Scale projekty“