Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: PePe Pajero Wagon CC - 01

sWiNe píše:No tak nevím čemu se divíš čerňajs, vzhledem k tomu jak vypadá Pattovo krátké Pajero ... :lol:

Jinak je dobrý, jaks tu dal fotku svýho auta, který má ještě Gluck doma na stole :lol:


Však jsem to napsal swiňáku, že je to jeho fotka a dal jsem ji sem proto, aby bylo s čím porovnávat až se do toho dám :-)
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Pajero Wagon

Jirko promiň, ale prozměnu já nechápu proč to dáváš do scale když je to na podvozku cécéčka, a je tu i sekce, du napsat minotaurovi aby přendal i to čerňasovo protože to ve scale taky nemá bejt :evil:
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pajero Wagon

Jinak všem ostatním: Díky kluci za vloženou důvěru. Tohle autí budu zahrnovat láskou a péčí, kterou si určitě zaslouží. Možná budou i funkční blinkry, ikdyž nejsem jejich fanda, když už budou na modulu, tak je zprovozním.
Interiér asi bude, ale nejdřív předělám zadní nárazník a pak se uvidí jestli se bude lakovat jen on a nebo celé autí.
Gumky budou oněco větší, ty už mám delší dobu v šuplíku už na discích s menší porcí Vimperského olova :-)
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pajero Wagon

mrak03 píše:Jirko promiň, ale prozměnu já nechápu proč to dáváš do scale když je to na podvozku cécéčka, a je tu i sekce, du napsat minotaurovi aby přendal i to čerňasovo protože to ve scale taky nemá bejt :evil:


Páč jsem ťululum strejdo. Dal jsem to tam právě proto, že tam byl i wagon od Jéni a rozohnilo mě jen to, že mě to tam nemohlo zůstat a Jéňovo Anče jo, ale hlavně to, že minotaur (ač si ho upřímně velice vážím) mi to přehodil jinam a nic mi nenapsal. Třeba jen jeden řádek do pošty ve znění: Čau bimbulo, páč jsi se seknul v umístění svýho vlákna, přehodil jsem Ti ho jinam.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pajero Wagon

Bitte, mehreren Punkten:
1) Pro Herr jancernik und patt - zde NENÍ seznamka, věk a další telemetrické údaje si špitejte po SZ
2) Pro patta - Čau bimbulo, páč jsi se seknul v umístění svýho vlákna, přehodil jsem Ti ho jinam... a kromě toho tě napráskal mrak, co taky můžeš mezi vámi HAJZLY(team) čekat :-D . Tímto mrakovi vyslovuji pochvalu a uděluji dubového bonzáka se třemi ratolestmi, že mne upozornil na něco, co jsem měl udělat. Protože vaši krasavci jsou ouplně jak scale, takto ale budou v sekci CC-01 působit jako mety hodné následování.
3) Tento admin je stará sWiNě, která se nemusí nikomu zodpovídat (no...), natož s plebsem komunikovat. Tak tímto jsem projevil svou drsnou stránku... kucííí, když vám osobně nenapíšu, neberte to hned osobně nebo že vás nemám rád, buďto jsem byl línej, zapomněl jsem, nepovažoval jsem to za nutné a tak různě podobně.


A když už se zase musím projevovat jako despota, omezte prosím příspěvky obsahující pouze smajlíky, jednoslovná přitakání, apod. Zbytečně to natahuje (překlad: zasírá) vlákna. Děkuji a ručník končí.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Pajero Wagon

A když už se zase musím projevovat jako despota, omezte prosím příspěvky obsahující pouze smajlíky, jednoslovná přitakání, apod. Zbytečně to natahuje (překlad: zasírá) vlákna. Děkuji a ručník končí.
A co na to má člověk napsat když se řeže smíchem pod stolem :-D Jsou to Hajzly :-p
Patte, přesně to tomu autu dá koule, lepší kolesa a tvůj cit pro detail :FINE:
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Pajero Wagon

A to je přesně to,co Patt potřebuje ... :-D mít koule na autě :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pajero Wagon

Cé cé je prostě nej. A bude to spíš scale viť že jo ;-)
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
jancernik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 709
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC

Re: Pajero Wagon

Minotaur: Otázka na věk nebyla směřovaná směrem na seznamku, ale byla to spíš poznámka k Patovu chování. Páč rozčilování nad tím jestli mi něco někam přesunou, mi připadá dost dětinský. Mě je uplně jedno v jaký sekci moje Pajero je. Mám spoustu jinejch problémů a naučil sem se rozlišovat problémy nad kterejma mávnu rukou a který stojej za to řešit. To není žádné osočování nebo útok na Minotaura, je to jen vysvětlení mého příspěvku.

(edit by despota: neboj, já to pochopil, jen mi ty dva příspěvky přišly zbytečný a trochu jsem si zažertoval... dopřejte staršinovi trocha zábavy...)
Jak se naskytne možnost do něčeho nacpat nějakej brutální pohon, tak to tam prostě nacpu, ať se děje co se děje. Prej sem schopnej nacpat krávu do králíka :D
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Pajero Wagon

Konečně první body za práskačství pro mě a hajzlteam!!! Že my to dalo ale práci
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pajero Wagon

Tak dobrá Vy kamarádi jedni :hura: Cévku jsem si už zalepil burčákem a hormóny hodil do klidu :-D
Zpět tedy k Wagonu. Už čeká na poště a doufám, že si ho zítra stačím do zavíračky vyzvednout. :-p
Jak psal PALI bude to scale autí a mimo expedice bude v garáži. Musím kozultovat s Mrakem jakou bude mít nejpřesnější motorizaci k tomu nádechu na kapotě, páč jestli někdo zná pajera, tak je to strejda Mrak, a ikdyž je to předseda všech Hajzlů neznám nikoho fundovanějšího přes tyto stroje 8o.
Časem bude i zahrada na střeše a nosiš kanďáku, ale nejdřív, kola, linky a zadní nárazník.
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: PAttJERO WAGON

Tak už je wagonek doma děti ;-)
Naše pošta opět nezklamala, a ikdyž Michal autí poslal jako křehkou zásilku, kastle dostala v předním ůchytu nárazníku na prdel, ale naštěstí jen zevnitř,tak že je lak nepoškozenej. Zkrátka nic co by nešlo lehce opravit. Jen budu muset koupit vteřiňák co používá na tento Pstružoplast Mrak a na jeho radu, kterou dává všem majitelům této boudy to ještě vyztužím podlepením PSHčkem.
Ty malé gumky mi na tom neseděj a tak jsem dal jiná už nachystaná kompletní kola a musím říct, že je to přesně moje káva. Zadní linky předělám a vlastně řízení taky. Ještě jednou díky Míšo za autí a sleduj, jak se bude měnit :OK:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: PAttJERO WAGON

Škoda, takový pěkný auto a teď to Patt zničí... :-D Nedřou ti ty větší kola o lemy blatníků?
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: PAttJERO WAGON

Lepší... :OK:

Hodně štěstí v dalším postupu ;-)
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: PAttJERO WAGON

minotaur píše:Škoda, takový pěkný auto a teď to Patt zničí... :-D Nedřou ti ty větší kola o lemy blatníků?

Jo jo jsem kazisvět 8o Díky za důvěru kluci :-D
Kola se vejdou akorát páč Mrak na týhle boudě ubral kousek lemů, než šla do formy na tento rozměr. Jen předek trošičku přizvednu a trošku uberu na podbězích šáska kvůly rejdu.

Zpět na „CC-01“