Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Modre Pajero z Potstejna

Ahoj vsichni. Pred nejakym casem se mi povedlo od brachy zapujcit jetou cc-01 s kastli Pajero.
Po cca mesici oprav a uprav jsem konecne vyrazil. Ale trapi me jedna vec. Mam trikanalovou vysilacku na 2,4Ghz a prijimac v elektrikarske krabicce. Doma probiha vse v pohode. Ale vcera jsem vyrazil ven. Auto jsem nesl cca 30min. Bylo asi -7 stupnu. Kdyz jsem auto zapl, vrzlo servo, regulator svitil zelene, ale prijimac pouze blikal. (Mel by svitit). Doma po cca 10min. Vse fungovalo. Sel jsem se zapnutym autem na zahradu a asi 20 min jezdil. Vecir jsem sel znovu ven a asi po pulhodine jizdy v -10supnich jsem auto prevratil na bok a v tu ranu prestalo jet. Doma po aklimatizaci znovu vse fungovalo. Snih ani voda se nikam nedostala. Nemate s tim nekdo zkusenosti? Dekuji za pripadne rady.
Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Re: Modre Pajero z Potstejna

Ahoj. Při takto nízkých teplotách už to nemusí zvládat akumulátor....když píšeš, že ti to doma funguje.
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Modre Pajero z Potstejna

Ještě napiš co máš za regulátor. Já měl DSYS 56A z určitým SW, který se po půl hodině v těchto teplotách taky vypnul a když se doma ohřál, tak šel zase v pohodě. V tomto případě si toho byl výrobce vědom a bezplatně přehrál na jiný SW a od té doby jezdím bezproblémů v -10 stupních třeba 3 hodiny. Pak mě vyžene zima :lol:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Modre Pajero z Potstejna

zdar,já jsem elektro lama takže ti stim neporadím,ale mám jen dotaz,z jakýho jsi Potštějna tady od RK? :wink:
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Modre Pajero z Potstejna

Dekuji za odpoved. Je to LRP, ale tak 15 let stary:-D domnivam se, ze to ma 100% co docineni s teplotou. Doma totiz nezavahal ani jednou. P.s. ano jsem z Potstejna od RK. Odkud jsi ty?
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Modre Pajero z Potstejna

Uz to vidim. Solnice;-) Nekdy se muzeme domluvit na expedici.
Uživatelský avatar
calvin
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 28.11.2012 10:44
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Modre Pajero z Potstejna

zdravim dalsieho CCckara :BYE: daj sem aj nejake foto, nech mozeme aj pozriet...
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Modre Pajero z Potstejna

calvin píše:zdravim dalsieho CCckara :BYE: daj sem aj nejake foto, nech mozeme aj pozriet...

Děkuji za přivítání. Moc toho k vidění není. Je to klasika. Ale už mám předělaný 4 link, vnitřní blatníky, el. v krabičce, truck motor, a nová kola Zahrádka + osvětlení je prozatím made in LEGO tak se prosím moc nesmějte. Autíčko je více jak 15 let staré, čili jsem zahořel do jeho oživení. Postupem času budu dodělávat vzhled. Fotku přidám odpoledne z domu. V práci mi to nějak nejde.
Uživatelský avatar
calvin
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 28.11.2012 10:44
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Modre Pajero z Potstejna

ked uvidis, ako mam ozobany podvozok vramci "ucenia sa", tak nebudes mat problem sem foto dat :-D
ja som tiez vahal, ked som videl ten nadherne vytvory, co su tu mnohi schopni vykuzlit. ale ma to zmysel, clovek sa uci a tu ti vzdy niekto poradi.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Modre Pajero z Potstejna

calvin píše:ked uvidis, ako mam ozobany podvozok vramci "ucenia sa", tak nebudes mat problem sem foto dat :-D
ja som tiez vahal, ked som videl ten nadherne vytvory, co su tu mnohi schopni vykuzlit. ale ma to zmysel, clovek sa uci a tu ti vzdy niekto poradi.

Máme stejné pneu. Můžu se zeptat, jak si docílil, že ti pasují tyto disky na přední nápravu? Já se je snažím upravit, ale nevím, jestli jsem se vydal správným směrem.
Uživatelský avatar
calvin
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 28.11.2012 10:44
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Modre Pajero z Potstejna

ja uz mam nove disky 6Lug Wagon z RC4WD. prave som som si objednal rozsirovacie podlozky (budu ca 5-6 mm), ale existuje aj origo podlozka na hex
http://store.rc4wd.com/1922-6-Lug-Steel-Wheel-Hex-Hub-6-Offset_p_2742.html
toto spolu s hexom by malo byt ok, ja mam navyse spojovacky vysunute smerom k diskom. zatial jazdim provizorne riesenie - 10mm hexy uchytene medzi matice. vcera to vydrzalo ca 5 km vyjazd.

tie stare beadlocky som mal uchytene na zakazkovo robenych hexoch 10 mm, vyraba ich Slick7. ale tusim su stale nejake v Markete (predaval ich Patt) http://www.rc4x4.cz/topic11296.html
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Modre Pajero z Potstejna

Děkuji za radu. Tohle mě taky napadlo, Ale měl jsme strach, že bych měl střed kola daleko od poloměru zatáčení. Takže jsem disky zbastlil. No stejně byly z bazaru a nebyly nic moc. Třeba to bude fungovat. Uvidíme. :-p
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Modre Pajero z Potstejna

plutoone84 píše:Uz to vidim. Solnice;-) Nekdy se muzeme domluvit na expedici.

to musíme konečně budeme mít na expách i jiný ccčko než moje a nivákovo kterej moc nejezdí ;-)
jinak v Potštejně máme několik tras najdutejch :wink:
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Modre Pajero z Potstejna

Jo tady je hezky a určitě vám ukážu i místa, kde jste ještě nebyli.
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Modre Pajero z Potstejna

Taky tě zdravím a jsem rád že je tady někdo z okolí s cécéčkem, protože pak to bylo na expe dvě cécéčka a 15 axíků. Taky přeju hodně štěstí a nervů s tim...
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...

Zpět na „CC-01“