Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

No to už by byla slušná expedice :lol: , brzo budu mít řidičák a snad i auto tak potom v tom nevidim problém, budu jedině rád když si někde zajezdíme :lol:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Ty nový gumy-Slingery ti pásly dobře, nebo si musel něco pilovat (kastli), kvůli zatáčení?
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Vepředu je kastle zvednutá o cca 8mm ale bude to chtít trochu prolilovat, podle všeho taková ta hrana na podběhu, ještě tu bude chtíl upilovat kus nárazníku, při plnym rejdu to trochu drhne. Vzadu jsem kastli zatím provizorně zvedl o cca 10mm možná i víc aby se tam kola vůbec vešli, až poupravim vzadu zvěšení tak se posune náprava dál od šasi a kastli to bude chtít zvednout o tak 6-8mm a zase to lehce propiluju.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Jasně, díky. Já si myslel, že to bude vepředu potřeba tu spodní hranu kastle ubrat. Máš odpilovaný ty dorazy na céčkách?
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Ty dorazy jsem ještě neupiloval, to by potom chtělo asi jiný tlumiče s většim zdvihem ne? Jinak už mám skoro hotový zavěšení vzadu, akorát musim přešit délku tyček a zavěšení tlumičů. Jak jsem psal že jsem vzadu vzedl kastli asi o 10mm tak to sem se sakra seknul, ono tam je okolo 20mm :lol: . Takže jsem udělal spojovací tyčky podle toho a když jsem kastli posadil do origo děr tak mi náprava vůbec neseděla v podbězích. Musím to nějak vymyslet.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Ne, myslím kvůli poloměru zatáčení. Na céčkách je z boku směrem dozadu takový nálisek s pindíkem, který funguje jako doraz pro těhlice. Když se to odstraní, zlepšíš poloměr zatáčení. Je to ale asi potřeba zvážit, podle disků (offset) a gum (velikost), aby to někde nedrhlo.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Aha, to jsem nevěděl. Ale vím že když se na Céčkovim díle upiluje takovej tentononc tak se zvětší propad ramen. Na to zatáčení se ale určitě kouknu.
Chtěl bych se zeptat, není nějakej fígl na našroubování závitové tyče do koubku, šroubek tam jde dobře, ale závitové tyči se tam moc nechce.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

V plastovým kloubku není závit,ten tam vyřízneš natočením tý závitovky.Pasuje tam 3mm.
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

To vim, ale už se mi povedlo v jednom kloubku tu díru tak vyžvejknout že už tam závit nedrží. Tak třeba jestli na to neni nějakej fígl, nahřát ten kloubek že by ten plast víc pružil nebo tak něco.
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Tak jsem se s tím nějak porval a tady je výsledek, zbývá akorát přidělat tlumiče a to už by taková práce být neměla, pokusím se je přidělat ještě zítra ale nevím jestli to stihnu... přeci jenom škola volá :lol:
http://petrbarty.rajce.idnes.cz/Mitsubi ... ro/#16.JPG
http://petrbarty.rajce.idnes.cz/Mitsubi ... ro/#17.JPG
souky
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 11.10.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Ahoj, zdravím tě a jsem rád, že se konečně v Děčíně někdo našel. Je to fajn mít auto ,ale hned po prvním poježdění jsem pochopil ,že jezdit sám není to pravý ořechový.
Takže jestli to cítíš podobně, dej vědět a pojezdíme. Máme tady dost pěkných lokalit, které je potřeba prozkoumat .

P.S.: řidičák mám....-:)))
F-350 , Futaba 6EX 2,4 GHz
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Ahoj, jo jezdit sám neni prostě to pravý, lokality tady na severu jsou nádherný třeba v okolí Jetřichovic jsou krásný lesy. Určitě bych byl pro si jít zajezdit. A řidičák budu mít brzo, snad někdy v únoru.
Uživatelský avatar
KnightRider
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 31.08.2009 0:00
Bydliště: Rumburk

No parada ze je vas tam vic... :lol: ,jo prosim te ,davej pozor na ty linky vzadu,ja to prodluzoval vic a pak se mi to vylamovalo tim jak zabiral kardan... :cry:
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Šlo to tam docela na fest ta tyč do kloubku a délka od středu oček je menší než originál, tak snad to nebude zlobit.
Co se ti tam vylamovalo? Kloubky z tyček nebo uchycení kloubku..?
Uživatelský avatar
KnightRider
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 31.08.2009 0:00
Bydliště: Rumburk

Me se vylimil na delsi strane obalu zadni napravy ten nalitek jak tim v originale prochazi dlouhej sroub co drzi horni a spodni link

Zpět na „CC-01“