Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

Podla mna je najidealnejsie pouzit na svetla obal z Tic-tac-ov. Klasicky bezfarebny priesvytny ako spiatockove, oranzovy ako smerovka a po novom cerveny ako spiatocka. (a keby si chcel na daco pouzit aj zlty tak robia uz aj tie :mrgreen: :mrgreen: )
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Díky za tip, to by mě nenapadlo, přitom najít barevné plexisklo je problém, teď už vím kde hledat.
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Dnes jsem začal dělat oj a tažný na auto, oj byla tak nějak skoro hotová, tažný jsem měl z větší části hotový tak jsem nevydržel, na rychlo jsem ho zbastlil a vyrazil na první testovací jízdu. Při jízdě není váha vozíku tolik znát jak by se mohlo zdát. Hned jsem ho podrobil i zatěžkávacímu testu, na vozík jsem dal asi tak 1,25kg těžký kámen a zkusil co to vydrží. Kola se sice hodně deformovali, ale vše vydrželo, auto si občas hráblo, ale jinak dobrý.
Fotky jsem dělal mobilem takže žádná sláva ale dá se.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zatěžkávací test:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
ferdovic
Uživatel
Příspěvky: 457
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Havířov,Dolní Suchá

Nemáš tam zadní čelo a max povolenou rychlost!!! :tleskam:
Jeep Nukizer 715
Jeep Willys
Oskosh 1926
Zis 134 8x8
Jeep Wrangler
Ford Mustang
Bergetiger
rajče ferdovic1
you tube ferdovic1
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Chtěl bych zkusit jak by vzadu vypadala taková ta "mříž" z popruhů, v tom případě ale nebude kam dát tu maximální rychlost, asi budu muset jezdit jako pirát silnic bez ní :lol:
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Přišli kabely k motoru takže je konečně tam, auto se krásně zpomalilo, baterka vydrží déle, no prostě nádhera. Udělal jsem taky konečně nový držák na baterku, jak jsem původně chtěl.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Přívěs je dobrej plecháč, to už něco vydrží. Ale je pravda že menší šrouby by vypadaly lépe.

Hoď sem prosím foto tažnýho a jak ho máš chycený k šasi.

Proč dáváš baterku takhle vysoko?
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Ahoj, nejsem teď momentálně doma, jsem mimo. Navíc Pajero u sebe nemám, takže budu moci tak to nafotím a dám sem. Baterku jsem měl takhle vysoko už dlouho, dokonce ještě výš, teď je o něco níž. Chtěl jsem jí mít takhle kvůli tomu že když se něco dostane do auta (voda, bahno, sníh...) tak aby se v tom přímo nerochtala.
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Tááákže... :mrgreen: od doby co mám Axiala jsem na Pajero trochu zanevřel, sebral z něj motor, přijímač...takže to dopadlo tak, že teď vypadá jako stavebnice :oops: . Teď když mám Axiala tak jsem přemýšlel co udělat s Pajerem, přeci jenom CCčko není na to naše zdolávání překážek stavěný a dostává docela zabrat. Takže vize je taková že na expedice bude Axial a Pajero bude vyloženě pro radost, otevřu v něm dify, chtěl bych uděla světla (obrysovky, brzda, zpátečka) a jak jsem tak koukal na karoserii tak je zralá na vybroušení a nalakování a nejspíš další úpravy (možná naviják když ten co mám půjde na Defa).

Nějak jsem na vlákno opoměl :oops: :lol:
Ale lepší pozdě než nikdy -> fotky tažnýho:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na „CC-01“