Uživatelský avatar
Werret007
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 15.02.2009 0:00

DUsoft píše:Ty jsi ode mě opisoval? :mrgreen:

Já? nene. To je teda náhoda :P
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

JJ ještě jednou dík a mám dotaz tou tavnou pistolí vím jak to myslíš ale nebude vadit že ta žhavá náplň se asi trochu rozleje po tom reglu myslím po té zelené destičce s těma čipama ať se to nekratne nebo něco jen přece je ta náplň fest horká.. :lol:
Uživatelský avatar
Werret007
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 15.02.2009 0:00

mě to nic neudělalo a aby to roztavilo pájku tak to by muselo dosáhnout
teploty kolem cca 250°C ta to nemá tavná ani náhodou.
Takže se toho neboj.
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

Tak byl sem to konečně pořádně projet venku a mám z toho takové smíšené pocity nevím no šel sem schválně zajezdit tam kde sem už jezdil.A třeba první poznatek který byl- sráz který sem předtím sjel krokem nebo zastavil v něm tak sem teďka sjel o hodně rychleji ta brzda moc funkční nebyla a to ji mám nastavenou na Ostrá....Tak nevím no to bylo v celku zklamání to sem si už všimnul doma na koberci předtím s tím starým regl. sem zastavil ne koberci téměř na fleku tady s tím asi tak po 1s to začne brzdit a spíš jakoby pozvolna a to sem měl astavenou akceleraci buď na 05až 1s nebo na 0,2 až 0.5s ta brzda předtím se to prostě šprajclo hned.A teďka jakoby víc pozvolna ale ohodně s menším účinkem řekl bych až tak o 50% nejvíc sem to fakt poznal z toho sjezdu.To samé akcelerace to sem poznal taky na koberci předtím dal sem plný auto vystřelilo jak šíp že se až kastle trochu vyšklebila teďka to nemá takový odpych...Jinak jak mi radil Werret007 ať si dám výkon na 60% a 40% tak sem si ho dal do předu na 80% a dozadu 40% a když sem chtěl pomaličku přejet překážku tak bez šance prostě jakoby to nemělo sílu...takže sem to musel dát na 100%a potom už ok...Prosím napište mi co si o tom myslíte nechce se mi věřit že origo regl tamiya za 540 byl lepší než dsys :cry: Sem z toho v celku zklamaný :cry:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Hlavně to chce pomalejší motor 65T-75T.Nebo převodovku 1:2.
Jinak pochybuju,že origo régl bude lepší.Zkus se podívat na nastavení,jestli jsi náhodou něco nezadal špatně.
Měl jsem DSYS na CCčku s naloženým defíkem a taky mi to neflokovalo ani úplně nestálo v kopci.
Je to prostě rychlým zpřevodováním CCčka.
Rozhodně ale koupi DSYSu nelituj.
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Podívej do manuálu ještě jednou. Nápověda: jsou tam brzdy dvě (!)
Ta první je brzda v neutrálu - pustíš plyn a auto brzdí - dej OSTRÁ. Druhá je pro výchylku triggeru "od sebe", tam dej JEMNÁ.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ja mam DSYS taky a sem s nim spokojenej, za tu cenu nic lepsiho urcite nekoupis a s origo tamkou to nejde srovnat, asi to mas spatne nastaveny protoze ja mam sice 65T motor ale kdyz auto stoji a ma nastavenou "ostrou brzdu v neutralu" tak kdyz do nej stouchnes rukou tak se skoro ani nepohne a na koberci dyz dam plnej knedlik a pak neutral tak auto stoji okamzite obcas sem si vsiml ze se i zvedlo zadni kolo ! ve vetsine kopcu sem schopnej zastavit pokud to neni uplnej extrem, jinak ta akcelerace je horsi, popisoval mi to slavatore, ze nejdriv regl motor roztoci pomalu a pak az da vyssi otacky..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

JJ dík kdybys měl nějaký odkaz na tu převodovku a na ten motorek tak pošli jj ? :) No Jinak vím četl sem to několikrát v manuálu vím že tam sou 2 brzdy jedna když jedeš a pustíš plyn tak že ti to brzdí to je ta v neutrálu a ta druhá když to vychýlíš.Když mám nastavenou tu v nwetrálu tak když pustím plyn tak to s tím autem v celku pěkně škubne což si myslím že ní pro ty kolečka vevnitř moc příjemné a v kopci mi nic neudrží prostě to jede dolů jak nic jako by tam ta brzda nebyla zaplá.Co se týče té brzdy vychýlením tak ta funguje ale fakt dost slabě to už sem ale psal jak.....
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

Na takových 80% procent to mám nastavené dobře nastavoval sem to několikrát jelikož sem zkoušel rozíly, na nastavení sem už machr :) pěkně mě tady kluci proškolili.. :) Asi to bude tím motorkem že třeba dává menší odpor a prostě to neudrží to auto protože mi to fakt nezastaví vzal sem i knížku a najíždělll na ni v určitých sklonech a nezastavilo to na ni ani v jednom....
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ja pouzivam tenhle motor http://www.liquidrc.com/index.php?main_ ... s_id=48181 a jsem s nim spokojenej, ma silu a pokud potrebujes prejet rovinku a das plnej knedl tak to jede rychlosti svizny chuze.. stoji 380kc, posta z liquidu je levna a docela rychla, tenhle motor tu ma celkem dost lidi..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

JJ dík kdyby měl ještě někdo nějaký tip tak pošlete odkaz Cores ty pužíváš jaký? Rychlejší chůze oproti tomu 540 Johnsonu-originálnímu to je o kolik %cca? mě se na něm třeba těďka líbí že si sním můžu zablbnout tak jak v létě třeba s RC subaru jelikož na tom ledu to pěkně klouže a zamzlá řeka nebo rybník je good plocha :) S tím 65T urveš to na ledu že ti to lítá krásně bokem?No kdyžtak bych třeba na zimu vždycky vyměnil motor to už je detail že:) Ale právě už myslím na léto kdy mi rychlost je úplně ukradená a ocenil bych právě plynulost a citlivost.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Já mám všude INTEGY motory a DSYS régly a jsem spokojenej.

Origo 540ka je strašně rychlá.65T je na krásně pomalou jízdu.
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

RomanSori píše:Na takových 80% procent to mám nastavené dobře nastavoval sem to několikrát jelikož sem zkoušel rozíly, na nastavení sem už machr :) pěkně mě tady kluci proškolili.. :) Asi to bude tím motorkem že třeba dává menší odpor a prostě to neudrží to auto protože mi to fakt nezastaví vzal sem i knížku a najíždělll na ni v určitých sklonech a nezastavilo to na ni ani v jednom....
No ja mam podobny problem tiez reg je 46 mot. Integy 75 a ked to postavim na kopec cca 35 stup a autocko tradaaa jede si sam dole a aj ked stoji na rovinke tak ho normalne potlacim cez motor ako keby bol vypnuty sice je tam badatelny rozdiel ale tak max 30percent! Inac som vsetko nastavil podla vasho vzoru cez program kartu! :roll: :roll:
Naposledy upravil(a) jerry-mouse dne 02.02.2010 9:18, celkem upraveno 5 x.
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

JJ dík už v tom mám jasno :o A když už sme tady v té diskusi jaké používáte servo? Taky se mu moc nechce a když si vemu že ty kola v létě budou obalená bahnem tak se mu už vůbec nebude chtít.
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

RomanSori píše:JJ dík už v tom mám jasno :o A když už sme tady v té diskusi jaké používáte servo? Taky se mu moc nechce a když si vemu že ty kola v létě budou obalená bahnem tak se mu už vůbec nebude chtít.
To co kdysi mel Zila nejaky13 kilovy! Jinak doporucuji aspon minimalne nejake7 kg a vic tak za 5-8 stovek!
Naposledy upravil(a) jerry-mouse dne 02.02.2010 9:26, celkem upraveno 1 x.
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!

Zpět na „CC-01“