Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

sle-ji píše:Asi je to blbost,ale co tak dát montážní pěnu??To by mělo fungovat taky né??

Nacpi tam kuželku, jestli máš stavebnici, tři ti zbyly z jednoho difu.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ja jsem asi debil.. tohle sem zkousel taky ale me se to protacelo uplne stejne jako pred tim.. :EVIL: nevim kde se stala chyba.. no co.. peoste tam narvi lepisdlo z tavny pistole a je vyreseno..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Kuba93 píše:Ja jsem asi debil.. tohle sem zkousel taky ale me se to protacelo uplne stejne jako pred tim...


Tak
Obrázek

nebo tak
Obrázek

a točit se to prostě nebude.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ja to delal tak jak je to na druhym obrazku.. Nevim jak se mi to povedlo ale fakt se to tocilo.. :-D Sice trochu ztuha.. ale preci.. Droxa mi to dosvedci, byl u toho.. sem asi debil.. :-D pak sme zkouseli i to prvni ale to neslo dotahnout, protoze ta ctvrta planetka nedovolila zapadnout tomu vicku...

Edit: Ony nam ty dve planetky co nebyli na osach putovaly po domku toho diffu..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Ta první metoda je destruktivní, protože musíš odbrousit část planetky, abys zavřel diff. Nevím proč to doporučuje Tamiya, když to nefunguje.
Na tu druhou jsem si přišel sám (náhodou), když jsem laboroval s umístěním planetek, aby to bylo bloknuté a zároveň to šlo zavřít.
Mám to tak dosud a funguje to.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

DUsoft píše:Ta první metoda je destruktivní ... Nevím proč to doporučuje Tamiya, když to nefunguje. Na tu druhou jsem si přišel sám (náhodou) ... Mám to tak dosud a funguje to.

Já jen doplním, DUsoft se vyjádřil myslím trochu nepřesně. První metoda je destruktivní, udělal jsem to já, páč jsem nepřemýšlel jako DUsoft :idea: :tleskam: a taky jsem se divil, proč s neupravenou kuželkou nejde pořádně zavřít dekl diferáku, když to tak každý dělá. Proto jsem kuželce ubrousil zadek-širší část (práce na 10 vteřin na stolní brusce) a funguje to taky.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
HONHA
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 07.01.2010 0:00
Bydliště: Pátek u Poděbrad

Musím potvrdit,mám tu druhou variantu a funguje to na jednotku. :wink:
Uživatelský avatar
vojtasmisek
Uživatel
Příspěvky: 352
Registrován: 19.08.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele: WWW

Když jsou tam dvě kolečka tak se každé točí na jinou stranu a když se mezi ně dá třetí tak jim v tom bude bránit. Nechápu :roll:
ArMAX-CC-03 Ultimate (Looong Pajero), DSYS 36 DCRS, RC4WD 35t, Spektrum 2,4 Ghz
-přívěs + RC Zodiac
http://vojtasmisek.rajce.idnes.cz/
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

HONHA píše:Musím potvrdit,mám tu druhou variantu a funguje to na jednotku. :wink:


Aj ja sa pridávam, mám tiež tú druhú variantu, skúšal som to zatiaľ len doma, ale v každom prípade to funguje.
TAB
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 15.02.2011 0:00
Bydliště: Ostrava

jaká je ta druhá varianta, ja tam mám místo obrázku jen "x" :-(
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

já jsem ten přední diff rozebral, narval jsem tam tu planetku ze zadního diffu celou jak byla, sice sem to tam musel pořádně zašťouchnout aby pak to víčko bylo rovně ale jak se zdá funguje bez problémů...akorát mi to přijde oprosti CCčku s otevřenejma diffama a při použití stejnejch mazadel o dost hlučnější 8(
edit: ale už takový 4 měsíce funguje bezvadně a při rozebrání to vypadá jako nový 8)
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
fcstan
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

U té planetky je potřeba ubrousit na široké straně válcový nálisek co je nad závit + asi na polovinu ztenčit tutéž stěnu - tedy jakoby tu širokou z bočního podledu ... tedy tu vrchní kdyby jsi tu planetku postavil jako je toto písměno: V Musí tam ta planetka zapadnout akorát volně.
A proč? Protože vnější tělo předního diferenciálu je plast a když to tam "narveš" tak ten plast časem ustoupí tlaku a přední diferenciál bude šišatý = podstatně hlučnější + ještě se může stát, že ti při max. zatížení bude přeskakvat. Doporučuji ti to rozebrat a upilovat. Ta planetka neni nic tvrdého a jde to běžným pilníkem i v ruce.
CC-01 -TOYOTA- FJ40
FM 54. kanál [40,715 MHz]
http://fcstan.rajce.idnes.cz/
Mek
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Moravská Třebová

okej, díky za radu, jakmile bude chvila hned na to vletím, člověk se hold pořád učí :lol:
Mercedes-Benz G a GLK na CC-01
Když to nemá kozy nebo kola, budou s tím problémy...
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Druhá možnost se mi nezobrazuje, druhá možnost je že se celej ten prostor zalije Tavným lepidlem? nemá někdo fotku? Díky moc
Uživatelský avatar
Ozy
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.01.2011 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

Mám TLko ten dif. vypadá stejně, nacpal jsem tam pistolí silikon, nechal do druhýho dne a OK.

Zpět na „CC-01“