Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

tak se jukni sem SirUpe (snad jsem vyskolňoval tvůj Nick správně kdyby ne tak se omlouvám)
http://www.mz-racing.net/p3790-3205-00-karoserie-1970-ford-f-100/
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Toj e přesně ona a ted sem ji prodal na aukru upravenou udělal sem na ni korbu a rám + světla a stěrače
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

bifi?? za vsetko co ti je sväté prosim ta mohol by si nafotit ten h1 :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

chcel som si spravit kastli ktora bybola ina od ostatnych ale upravovat hotovu?? to sa mi zda byt moc narocne nie?? a aka nahoda ze mam aj platne z ceduliek (povodne som chcel robit zo zeleza ale to ohybanie a do presnych ohlov je asi tasie ako polepit plastove platnicky nie,? a najprcv som to tak aj skusal ale som tam dal chemopren a samotny nazov uz trhal tie plasty=leptalo to setko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
diki
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Fo ... pic&t=1128

projed to kdyztak moje icq je 553-455-738
Uživatelský avatar
SirUp
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Žižkow
Kontaktovat uživatele: WWW

Díky za ten link .. já se bál že je to lexanka .. jak byla bílá myslel jsem že je to z tvrdýho plastu ...
Naposledy upravil(a) SirUp dne 15.02.2010 12:02, celkem upraveno 1 x.
*RC4WD Bruiser HILUX vprocesu
*MEX-1 Defender 90
*LOSI Desert Truck
*Traxxas Slash
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

pekne fakt to som necakal .ako ozajstne a tie sprdy co tam dakto pisal to ako neviem preco lebo oni dokopy nic nespravily akurat prispely 6 prispevkami co nestali zanic ..ked budu mat daku skusenost nech sa POTOM ozvú. Krásna robota fakt ..ja som skusal tiez volakedy davno z takychto plastovych cedul robit vecicky ale to bol zabijak =respekt
a vybral si si paradne auto na to lebo nema moc oblych tvarov ..ja som z toho robil forda a to bola ina skatula :mrgreen:

Zpět na „CC-01“