Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

TOYOTA LAND CRUISER 40

Postavil jsem si tuhle Toyotku.Na Axíka to nemá,ale je s tím taky prča.
Obrázek
Zbytek fotek zde:
http://milan3528.rajce.idnes.cz/TOYOTA_LAND_CRUISER_40
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: TOYOTA LAND CRUISER 40

Hezka kombinace barev.. :-)

Trochu uprav a i axikum budes stacit..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: TOYOTA LAND CRUISER 40

Kuba93 píše:Hezka kombinace barev.. :-)

Trochu uprav a i axikum budes stacit..


Ono to ani nebylo stavěno aby to stačilo Axíkům. Baví mě to stavět a jízda více připomíná skutečnou jízdu auta než Axík.Tohle by se mělo více přiblížit skutečnosti.
A klidně tam nechám i ty pneumatiky - puky.Na skutečném autě jsou kola taky tvrdé.Při jízdě se to chová realističtěji.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: TOYOTA LAND CRUISER 40

Je to tvoje auto a tvoje rozhodnutí, ale s těmi puky nemáš pravdu, poměr váhy k tvrdosti pneu je u skutečného auta jiný, tohle malé je lehoučké a poskakuje jako koza, není to realistické, každé jiné trochu měkčí pneu jsou výrazně lepší, ale, je to tvoje a rozhodnutí také tvoje, přeji ti ať se ti daří a hlavně ať jsi sám spokojený :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: TOYOTA LAND CRUISER 40

milan008 píše:Je to tvoje auto a tvoje rozhodnutí, ale s těmi puky nemáš pravdu, poměr váhy k tvrdosti pneu je u skutečného auta jiný, tohle malé je lehoučké a poskakuje jako koza, není to realistické, každé jiné trochu měkčí pneu jsou výrazně lepší, ale, je to tvoje a rozhodnutí také tvoje, přeji ti ať se ti daří a hlavně ať jsi sám spokojený :OK:


Zatím jsem nepocítil výměnu těchto pneumatik,ale možná na to dojde.Jaké by jsi mi doporučil ? Pokud můžeš odkaz ?
To by mě dost pomohlo.
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: TOYOTA LAND CRUISER 40

Týjo další CCčkář, když jsem to prodal tak to najednou zas všichni kupujou :-D

Hele když už nechceš žádný jiný úpravy... ty gumy by si to zasloužilo...
Na ty disky co tam máš pasujou gumy 1.9
http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... -1-9-Tires

ale jestli ti jde o to aby to vypadalo jako když to jede z fabriky... tak asi bych šel do 1.55 gum a disků.
třeba tyhle gumy by tam sedli docela no.. ale výběr je velikej. je to na tobě no.

http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... cale-Tires

Lepší gumy fakt hodně pomůžou, jestli nechceš žádný jiný úpravy tak alespoň to. Já jezdil skoro celej rok na prořezanejch tamiya pukách a pak jsem koupil normální teréní gumu a musím říct že jsem byl blbec že jsem to neudělal hned.
škoda že zavrhuješ úpravy, to cécéčko když se pěkně udělá(viz Mrakovo cécéčka) tak je to uplně vo něčem jiným. Já s ním jezdil 2 roky.. nebo 3 to už nevim a je fakt že ke konci jeho kariéry to mělo zasebou, díky těžký kastli a 250g závaží v každym kole, a gumy co maj 105mm... no závady přibejvali, 2x odrbanej diff, nějaký patorky a spury, těhlice praskali, ložiska... no ale jinak to jezdilo docela fajn :mrgreen:
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
ZAX 66
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 23.12.2016 17:29

Re: TOYOTA LAND CRUISER 40

Nechci se opakovat, ale ty barvy jsou fakt super. Do puků bych nechodil. Myslím že někde se prodávaj stejný gumy jako puky, ale je to měkký. Já to mám a je to fajn. Jenom si za boha nemůžu vzpomenout kde sem to koupil.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: TOYOTA LAND CRUISER 40

ZAX 66 píše:Nechci se opakovat, ale ty barvy jsou fakt super. Do puků bych nechodil. Myslím že někde se prodávaj stejný gumy jako puky, ale je to měkký. Já to mám a je to fajn. Jenom si za boha nemůžu vzpomenout kde sem to koupil.


Tak jsi nám to více něž po roce oživil.... :-D :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...

Zpět na „CC-01“