Uživatelský avatar
sle-ji
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Poděbrady

TRiP píše:Mě to na mem TB-02 Rally dělal taky jeden pack. Byl blbě spájenej a cukalo to přesně takhle se servem.

fakt?? No baterku budu kupovat asi jako první,a skoušel sem jezdit na zahradě mezi barákama a to se nedalo protože to hrozně rušilo.Takže nová RC souprava to jistí...ale díl za tip.
Uživatelský avatar
TRiP
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 19.01.2010 0:00
Bydliště: Dasný

[/quote]
fakt?? No baterku budu kupovat asi jako první,a skoušel sem jezdit na zahradě mezi barákama a to se nedalo protože to hrozně rušilo.Takže nová RC souprava to jistí...ale díl za tip.[/quote]

Já ych zbytečně neutrácel za jinou RC. To bych spíš zkusil od někoho půjčit jinou baterku. Pořád jedna baterie je lacinější než nová RC. A nenech se zmást rušením. RC to vůbec dělat nemusí. :FINE:
Uživatelský avatar
sle-ji
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Poděbrady

TRiP píše:

fakt?? No baterku budu kupovat asi jako první,a skoušel sem jezdit na zahradě mezi barákama a to se nedalo protože to hrozně rušilo.Takže nová RC souprava to jistí...ale díl za tip.[/quote]

Já ych zbytečně neutrácel za jinou RC. To bych spíš zkusil od někoho půjčit jinou baterku. Pořád jedna baterie je lacinější než nová RC. A nenech se zmást rušením. RC to vůbec dělat nemusí. :FINE:[/quote]

Aha to sem netušil,ale je fakt,že my RC nedosáhne víc jak 15 metrů a mezi barákama se s tim jezdit opravdu nedá... skusím to až budu mít hotovej 4-link.Dík za radu
Uživatelský avatar
ferdovic
Uživatel
Příspěvky: 457
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Havířov,Dolní Suchá

A co přijímač v autě?Nemůže být vadný???Proč baterie?
Jeep Nukizer 715
Jeep Willys
Oskosh 1926
Zis 134 8x8
Jeep Wrangler
Ford Mustang
Bergetiger
rajče ferdovic1
you tube ferdovic1
Uživatelský avatar
TRiP
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 19.01.2010 0:00
Bydliště: Dasný

Nevim zrovna proč ale já měl problém s baterkou. měl jsem 5 packů a dělalo mi to vždycky na jeden z nich. Origo Tamiya. A když jsem ho rozříz, tak jsem zjistil že byl špatně spájenej. Tak možná proto.
Uživatelský avatar
sle-ji
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Poděbrady

Tak sem se trošku hnul z místa.přišla my RC souprava http://www.mz-racing.net/p4535-spm3160e ... -spektrum/ a snad bude dobrá.Čekám na další výplatu abych pořídil regl s kartou a jen doufám,že ta baterka co mám doma bude dobrá alespoň na vyskoušení a nastavení.Poté budu čekat na dalšé výplatu abych pořídil novou baterku a popřípadě nabíječku.Nicméně auto je skorem hotový už jen pár doplňků a maličkostí a snad vyjedu i letos na PRVNÍ skušební.Už se na to klepu....
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Aco nějaké fotky? My chceme fotky, my chceme fotky...
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Foto foto foto :tleskam: :tleskam:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
fcstan
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Fotó prosím :MORE:
CC-01 -TOYOTA- FJ40
FM 54. kanál [40,715 MHz]
http://fcstan.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
PIN
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 17.02.2010 0:00

Okej okej hned po výkendu zněco nafotím a přidám na rajče.Pak sem dám odkaz :lol: jo a pro milan008 ty taky nezapomeň dát fotky svojí stavby,ty tvoje komiksy jsou fakt dobrý a dík za pomoc.Už abych vyjel...
Uživatelský avatar
pocekajlo
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 03.09.2009 0:00
Bydliště: Josefův Důl
Kontaktovat uživatele: WWW

myslím že s tím spektrem jsi udělal dobře, ono se pak i na expedicích hodí, když nemusíš řešit co má kdo za frekvenci a jedeš. riziko rušení navzájem je minimální a spíš v teoretické rovině. Jinak ten regulátor - Dsys má asi dobrej poměr výkon / cena a pokud vím tak ho má dost lidí.
1/6 Dodge RAM
Defender 90 Mex I
Honda CR-V CC-01, komplet kov podvozek
Jeep Wrangler Unlimited 1/10 na TF kratky
Defender 110 Mex II - záchranář
1/6 Hummer H1 Traxxas Summit home made
Jeep JK Mex
Jeep JK 2D Mex Street
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

Len ze nechapem (mozno to ma daky vyznam ale zatial mi to nieje jasne :mrgreen: ) preco ked asi vsetci prosili o fotky sle-ji ho sa ozval PIN a ze nafoti a posle.

Zpět na „CC-01“