Uživatelský avatar
PeeT156
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 26.03.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora

Pajero od Kutný Hory

Zdravim chlapy, tak jsem si po dlouhé době našel čas a dát sem nějaký fotky . Menši info o pajeru. auto jsem dostal do rukou už dost ojeté a s originálním vzhledem jsem teda rozhodně nebyl spokojen, začlo to uřiznutím zadní časti auta, poté překrytím látkou. dále nabarvením misto opatlané střibrné barvy matnou černou a natření středů ráfků kol.přidal jsem závaži, pro lepši prostup terénem. Dále jsem po domácku udělal 4-link , prořezal pneu, potom zahrádku ta se ale po prvním překlopení rozpadla :lol: tak jsem udělal napodobeninu palety a pevné přišroubaval k autu a na ní je pár maličkostí.. dokoupil sem ještě ložiska, motor 55T od rc4wd, nový kardan.Takhle to je zhruba v kostce, prošlo ještě spoustou jiných úprav. Auto momentálně projede skoro všechno 8) Doufám že se Vám bude auto líbit :lol: tady je foto http://peet156.rajce.idnes.cz/moje_PAJERO/
Uživatelský avatar
NARCOS
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 16.10.2009 0:00
Bydliště: Viničné Šumice

taky taky na muj vkus to neni pro me ale prace se ceni a myslim ze se zase roztrhle pitel s pajerama :tleskam:
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Ty výfuky se k tomu moc nehodí ale hlavně že se líbí tobě :wink: a takle bys nemoh otvírat dveře :lol: a eště větší gumy by tomu slušely. Jinak je to správnej stroj :OK:
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

sten25 píše:Ty výfuky se k tomu moc nehodí ale hlavně že se líbí tobě :wink: a takle bys nemoh otvírat dveře :lol: a eště větší gumy by tomu slušely. Jinak je to správnej stroj :OK:
Sakra Stene ty si mi to ukradol z jazyka to o tych vyfukoch! :lol: Radsej by som to sundal dole aby to nebola zbytocna divocina! :roll: To sa fakt moc nehodi! :wink: Inak je to zaujimave :tleskam: :!:
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
PeeT156
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 26.03.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora

výfuky

ja vim bylo to tam jen na zkoušku jestli se to ujme :-) a neujalo takZě sundavám
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Chtělo by to dotáhnout ten nápad s obráceným pevnosťákem. Takto to vypadá, že někde upadnul a veze si ho domů přivázanej provazem.

Výfuky do pr ... yč.
Jinak dobrý. Proč máš bzuky na kloubech horního linku?
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
PeeT156
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 26.03.2010 0:00
Bydliště: Kutná Hora

rám

jo jo neboj to dotáhnu, to jsem dělal jen tak zatim dokud nevymyslim jiné uchycení, či uplně jiný rám
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Pěkný halogeny. :FINE:
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Podle me to takovej nabusenej stroj a fakt nato vypada a ja bych ty kola nemenil . uz by to nevypadalo jak to vypada :YOP:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Je pravda, že něco podobnýho těm vejfukům jsme měli na chalupě na vývodu z kamen do komínu, v druhý místnosti. Dalo se to rozfajrovat pěkně do ruda a bylo u toho teplíčko 8) No, taky se mi to moc nelíbí, ale na to nehleď.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „CC-01“