Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

TRiP píše:Nevim. Zatim to drží jako židovská víra a myslim že i při nárazu to nebude dělat problém, protože zevnitř nárazníku je výztuha z alu U profilu jako v normálním nárazníku.

Ona ta hmota z lepící pistole se totiž časem lehce smršťuje a potom podle namáhání i okolních podmínek přestává "lepit" - držet. Ale třeba to vyhoví, když je to jen jako výplň, čas ukáže.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
TRiP
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 19.01.2010 0:00
Bydliště: Dasný

Přesně tak. když to bude dělat nějakou neplechu, tak to vyšťourám a zalepim to nějakym tim epoxidem jak jsi říkal.
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

uz ked sme pri tom vyplnani a lepeni tak co je dobre na spajanie ALU (hlinikovych) veci??
kedze sa to neda pajkovat a davat na kov lepidlo urcene na umelu hmotu sa mi zda byt dost blbe (1., slabo to drzi 2., zoschne to, scvrkne sa to a potom to odpadne)
Uživatelský avatar
TRiP
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 19.01.2010 0:00
Bydliště: Dasný

Já jsem používal Bison epoxi metal. Je to dvousložkový lepidlo a když se lepený plochy dobře očistí a zdrsní, tak to drží uplně suprově.
Uživatelský avatar
TRiP
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 19.01.2010 0:00
Bydliště: Dasný

Chlapi, poraďte jak udělat přední držáky karoserie. Včera jsem nad tim seděl celej večer a vůbec mě nanapadlo jak to přidělat. Je mi jasný že mi poradíte přidělat to na sucháč. Ale tomu zrovna moc nevěřim že to bude po pár sunání a nandání držet.
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Já na to zatím taky nepřišel, a tak to mám zatím zachované v původním systému i po uříznutí té kostky vepředu.

TADY
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
TRiP
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 19.01.2010 0:00
Bydliště: Dasný

No to bych udělal nejraději takyJ jenže u Pajera byl ten držák v nárazníku a ten tam už není :lol: a novej pevnosťák bude chycenej k šásku. Takže jsem docela v patový situaci.
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Neodymový magnet?
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Nevím proč nevěříš .... sucháč drží jako čert .... ovšem pokud není zašpiněný .... přes bahno to nelepí :lol:
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Je fakt, že na kamerové brašně mám držáky baterií uchycené velcrem. Drželo to "jako čert" asi půl roku. Potom se ta chlupatá část vyčesala a už to neudrží baterku ani náhodou. Navíc je to všité v brašně, takže nevyměnitelné.
Jedině to na autě co chvíli měnit. Je pravda, že to není problém ani to není drahé.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Taky existují celoplastové sucháče, bez toho hára.
Jak jsem koukal na tvoje fotky, napadlo mne vzít ten zbytek s oválnou dírou (pův. přední úchyt kastle), co si ufik zespodu kastle, a festovně nalepit zezadu masky. Přes přední blatníky hodit alu pásnici s vinglem, na který dáš ten černej oválnej protikus. Snad mi rozumíš.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
TRiP
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 19.01.2010 0:00
Bydliště: Dasný

Rotumim ale nejhorší je, že ten protikus nemam. A i kdybych to ho měl a přidělal to podle tebe, tak si myslim že to bude skrz tu masku vidět. Nehledě na to že na masce to neni prakticky kam přidělat.
Uživatelský avatar
TRiP
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 19.01.2010 0:00
Bydliště: Dasný

Jo a nad těma magnetama jsem taky uvažoval. Akorát jsem ještě nikdy žádnej neodymovej v ruce neměl. Takže si vůbec nedokážu představit jak může bejt silnej. A taky jsem někde kdisi četl že už se to snažil někdo používat v uchycení lexanky pro rally a nikjak dobře to nedopadlo.
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Neodymy jsou hodně silný...mám magcube (kdyžtak hod do vyhledávače, nechci dělat reklamu...) - je to 216 neodymovejch kuliček...tak 5 mm velkejch...a když je spojíš do řetězu a chytíš za tu vrchní, v pohodě udrží všech 215 ostatních.
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
TRiP
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 19.01.2010 0:00
Bydliště: Dasný

Tak to by nemuselo bejt zas tak špatný. Tušim že na aukru je dokonce někdo prodával na kusy.

Zpět na „CC-01“