Uživatelský avatar
Tamiyadriver
Uživatel
Příspěvky: 414
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Nový Rychnov

jj to by se nevešly ale na to budoucí pájo už jo :lol:
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

zidon155: no teď v sobotu měl brácha v Discoverym 75 motor, a odešel zadní diferák (nejspíš, eště sem to neotevřel :oops: ), ale myslim, že tam neni souvislost...spíš odešel, páč už je ten podvozek starej a jetej...každopádně myslym Cores jezdil v Camelovym Defíkovi 65ku a byl spokojenej...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Já jsem měl v Páju od Dana půjčenou 55ku, protože s mým oblíbeným SPEED 600 ECO to jelo zbytečně rychle. Myslím, že 65ka je v pořádku, ale s tou 55kou jsem teda dojem z malého krouťáku neměl. Je teda možný, že jsem s tím počítal, že bude menší tím jak jsem vyndal to šestikilo který má krouťák jak Tatra...
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

65ka je optimální, ale jestli chceš víc síly,tak uvažuj o motoru řady 400+ převodovka(4:1, aj.).
Speca to myslím tak má,ale zase je to na přejezdy pomalejší.
U Žíly jsem, ale viděl převodovku s jiným poměrem tak se jukni.

Ona ta 65ka je taky dobrá,ale při rozjezdu pokud potřebuješ točák to není to pravý.
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Petře, Špéca tam byl z tý převodovky na prášky, když jsme právě přejížděli po těch cestách. Já jsem ji měl taky a třeba v axíku super na trial. Zabrzdí to v kopci, rozjíždí se to super plynule, síly na rozdávání, ale ta rychlost... to je bííída... když se potřebuješ někde rozhoupnout tak prostě nemáš kde vzít.

EDIT: Chtělo by to SPEED 600 ECO s převodem 2 (1,5) : 1 ale to už by ten pohon vážil asi tak stejně jako celý to CC :-(
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

A hlavně by se to tam nevešlo bez řezání.Navíc cenově to vychází víc než 65ka z liquid.rc za 20 babek i s počtou. :D

Že Spéca trpěl mi je jasný. :D Mladá mě taky peskovala,ře jí to nejede. :D

Martin tam má 2:1 na motory 380-400,to si myslím by bylo tak akorát.Je to jen můj odhad.
Uživatelský avatar
Tamiyadriver
Uživatel
Příspěvky: 414
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Nový Rychnov

zidone jaky pružiny jsi dal na to pájo :?:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Cores: No to se obávám, že by bylo furt dost rychlý. 400ka točí 20.000 děleno dvěma je deset a to mi to šestikilo točí 11.000 takže imho by to bylo moc. 3:1 by se asi dalo...

No že by Tebe peskovala? To se mi nezdá. Viděl jsem jasně, že máš doma poslední slovo... (tak si to teda kup, nooo) :-)
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2394
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Diky chlapi ;)
No ja to vidim na nejakej ten 65 nebo 75 motor...do zadny prevodovky bych se nepoustel - to bych asi nezvlad.....

Poradite jakej teda 65z motor, Vyrobce? Kdyztak hodte prosim naky odkazy ;) a pokud mozno i za slusnou cenu jestli by to slo DIKY! :)

A ty tlumice - ve predu jsou orig. a vzadu nejaky kovovy(nevim - uz je tam daval predesly majitel gema) ja tam na vsechny akorat daval jiny silnejsi pruziny ;)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Tamiyadriver
Uživatel
Příspěvky: 414
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Nový Rychnov

Tak to jo diky moc ja už si to pajero zařizuju předem :o
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

já uvažuji (resp. už jsem se rozhodl) o koupi pajera, ale ještě musim přemluvit rodiče aby mi to dovolily, ale táta má dospělýho land rovera discoveryho II a k off road autům má dobrej vztah, tak by mi ho snad povolily...

ale jestli jo tak se hrozně těšim až s váma vypadnu na nějakou expedici, protože offroady ně berou už od tří let ale řídit tatovýho discoveryho mi dovolil jen jednou na poli :( tak snad si to na ccčku vynahradim!

a žádám vás o radu jaký koupit, když vycházím z předpokladu že čím míň bude stát zprovoznění auta tím větší bude pravděbodobnost že se jeho koupě proti rodičům zdařídi a tím že disponuji rc soupravou kt-3(rádio+přijímač) a základním modelářským vybavením a že koupě regulátoru (který nemám) by byla obtížná:

a) http://www.rc-auta.eu/zbozi/3489/Sleva- ... -+-Akc.htm

b) http://www.rc-auta.eu/zbozi/4375/Podvoz ... ratky-.htm

c) http://www.rc-auta.eu/zbozi/4329/CC-01- ... +-Akce.htm

zkrátka jde mi o to mít to co nejlevněji! a nebo jestli víte ještě o jiném obchodě kde by to bylo levnější?

zatim díky
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

a ještě jedna věc, myslíte že bych mohl koupit tuhle převodovku: http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... prevodovka

a dát na ní motor 400 (třeba MIG)
od by se sice prodloužil, ale protože by to byla 400 a né 540 tak by to akorát vyšlo aby to nepřesahovalo do prostoru pro baterky!
chápete co tím myslím?
a hlavně jestli je to dobrej nápad a jde to realizovat?
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

a jetště jedna (poslední) věc, v tý stavebnici je jen jedna uzávěrka diferenciálu a tu můžu dát buď na předek nebo na zadek, nebo je tam už rouvnou uzávěrka zadního a na přední nejde a nebo jsou tam obě uzávěrky? a kde jí případně koupim!?
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

pokud se nepletu, uzaverka je zamenitelna, ale v kitu je jen pro zadni napravu. kupovat nemusis, staci tavna pistole.

co se tyka vyberu, ja bych sel do jeepa, v cene je i light kit.
motor bych volil nejakej 65T, staci i obyc integy. Na dalsi prevodovku
bych se vykaslal, lepsi je poridit poradnej regl.

to cores: jak to myslis s tim, ze 65T nema velkej kroutak ?
vzdyt ten motor ma kroutak jak svine ne ?
v aute ti povoli uplne vsechno (kardany, poloosy, gumy), ale ten motor nezastavis.
Obrázek
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Camelka byla těžká jak prase a pokud se to někde kouslo,tak se motor neroztočil.Myslím výjmečně.Taky jsem měl régl nastavenej na pomalejší rozběh,což asi taky přispělo.

Zpět na „CC-01“