Uživatelský avatar
Martinez
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 16.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 6 Sedlec
Kontaktovat uživatele: WWW

yanek píše:Pokud tedy tvůj vůz nediponuje mezinápravovým dif.


samozdrejme, ze ne a i kdyby musel bych ho uzamknout a pak by pozbyl smysl :-) Mam pripravenou napravu z f350 hi-lift tak ji zkusmo namontuju pokud bude cas :-)
Uživatelský avatar
Jetson
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Buštěhrad

Jenomže když budou na expedice jezdit takovýhle Pajera, tak to už můžu vytáhnout rovnou E-Maxxe (a pak budu ne konci cesty dřív, než se stihne první fotografování). :D
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Martinez píše:
yanek píše:Pokud tedy tvůj vůz nediponuje mezinápravovým dif.


samozdrejme, ze ne a i kdyby musel bych ho uzamknout a pak by pozbyl smysl :-) Mam pripravenou napravu z f350 hi-lift tak ji zkusmo namontuju pokud bude cas :-)

asi si nerozumíme. Pokud mezinápravový diferencial nemáš, musíš dodržet i stejný rozměr kol P-Z. Pokud použitím portálů změníš převod + 1,5:1 musel bys spočítat a a) zmenšit zadní kola (zvětšit stálý převod ZN) b) zvětšit zadní kola (zmenšit stálý převod PN). I pak by byl problém s rozdělením kroutícího momentu. Jinak se ti bude auto hrnout. Takže je to všechno na nic. Tím jsem chtěl říci, že : portály 4x nebo vůbec.
Uživatelský avatar
Martinez
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 16.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 6 Sedlec
Kontaktovat uživatele: WWW

To ja vim jen jsem chtel vyzkouset jak moc to bude vyrazne. Pri male rychlosti by to nemuselo byt tak znat, ale jak jsem psal mam pripravenou variantu jak to vyresit :-) Abych uspokojil zdejsi estety, kterym vadi moc siroke auto :lol:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

hlavně by se mělo líbit tobě. Estéti mají jen poradní hlas. Jinak já jsem to nezkoušel (ani by mně to nenapadlo) domnívám se , že kromně značně namáhaných převodů, které už tak dost trpí 4x4 na tvrdo, nedosáhneš ničeho.
Uživatelský avatar
Martinez
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 16.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 6 Sedlec
Kontaktovat uživatele: WWW

Nejake fotky z jezdeni na snehu

Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Na mě je to až moc široký.. Nápravy skoro jako u Axíka...
Ale jinak dobrý:-)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Martinez
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 16.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 6 Sedlec
Kontaktovat uživatele: WWW

Svetlka testovani omluvte kvalitu, ale v noci a jednou rukou se spatne nataci :-)


http://www.youtube.com/watch?v=4RfrlCHmNMg
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Martinez píše:Svetlka testovani omluvte kvalitu, ale v noci a jednou rukou se spatne nataci :-)


http://www.youtube.com/watch?v=4RfrlCHmNMg
pěkné taky mám světla ale tolik jsem si s nimi zase nevyhrával

:D
Uživatelský avatar
Martinez
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 16.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 6 Sedlec
Kontaktovat uživatele: WWW

gyzmo777 píše:
Martinez píše:Svetlka testovani omluvte kvalitu, ale v noci a jednou rukou se spatne nataci :-)


http://www.youtube.com/watch?v=4RfrlCHmNMg
pěkné taky mám světla ale tolik jsem si s nimi zase nevyhrával

:D


Vadilo mi, ze maji pekne udelany predni svetla a vzadu nic :-) A kdyz uz jsem byl v tom udelal jsem i bocni blinkry...
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

chci se zeptat jaké máš ve předu a vzadu tlumiče? a jestli bys mohl, tak vyfotit zadní nápravu s 4linkem děkuji. Přemýšlím nad tím, jaké dát dopředu, do zadu jsem dal 100mm, ale asi to je moc, nějak mi neche držet 4link.
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

LordVerdox píše:chci se zeptat jaké máš ve předu a vzadu tlumiče? a jestli bys mohl, tak vyfotit zadní nápravu s 4linkem děkuji. Přemýšlím nad tím, jaké dát dopředu, do zadu jsem dal 100mm, ale asi to je moc, nějak mi neche držet 4link.
ve předu se to moc zvednout nedá - jako dá ale myslím že by to bylo dost náročný - jinak ja tam mám 75 ale 80 by nemusely být špatný - jinak to mam upravený kvůli zdvihu
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

já mám právě ve předu 75mm a vzadu 100mm, ale musim ještě pořádně udělat 4link, protože je to nějaké blbé
Uživatelský avatar
Martinez
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 16.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 6 Sedlec
Kontaktovat uživatele: WWW

LordVerdox píše:chci se zeptat jaké máš ve předu a vzadu tlumiče? a jestli bys mohl, tak vyfotit zadní nápravu s 4linkem děkuji. Přemýšlím nad tím, jaké dát dopředu, do zadu jsem dal 100mm, ale asi to je moc, nějak mi neche držet 4link.

Ja mam vepredu i vzadu 95 tlumice http://msmartin.rajce.idnes.cz/CC-01_Pajero_1_10/#100_1981.JPGTady je videt zadni naprava. Vyuzil jsem puvodni upevneni 4 linku, ale bez plastovych dilu.
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Martinez, nechceš vyndat ty off sety z těch kol? Je to na tu kastli moc široký .. :)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames

Zpět na „CC-01“