Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

No... já ti nějak nevím, nechci ti brát iluze, nezapomeň taky, že Pajerko nemá žádnou hmotnost na to aby někoho vyprošťoval, leda tak sám sebe... jak říkám, imitaci jo, je to hezké, ale... ale já ti akorát kazím radost, že, klidně to udělej, ale nečekej zázraky...
bflmpsvz
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

milan008 píše:No... já ti nějak nevím, nechci ti brát iluze, nezapomeň taky, že Pajerko nemá žádnou hmotnost na to aby někoho vyprošťoval, leda tak sám sebe... jak říkám, imitaci jo, je to hezké, ale... ale já ti akorát kazím radost, že, klidně to udělej, ale nečekej zázraky...


S tím nemůžu až tak souhlasit, moje Pajero má po všech úpravách a vylepšeních lehce přes 3kg. Jednou kamarád zapadl s axialem a povolil se mu kardan takže měl pohon jen na předek a s Pajerem sem ho vytáhl. Takže si myslím že smysl to má.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Tak jo, přeju ti, ať ti to maká a doufám, že se někdy potkáme v terénu :wink:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
PetrBarty
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 31.12.2009 0:00
Bydliště: Děčín

Zatim funguje bez problémů, poloosy, převody... všechno bez problémů a že bych ho nějak šetřil se říct nedá :mrgreen: , taky doufám že se někdy potkáme, zatím jezdíme maximálně ve třech, tak bych rád vyrazil někdy na nějakou pořádnou akci.
Uživatelský avatar
PetrZ
Nově příchozí
Příspěvky: 99
Registrován: 07.06.2010 0:00

Ahoj vsem, mam pad (presně dvě) otaázky po dnešním prvním ježdění.
1. Prokluzují se mi gumy na diskach mam Losi 1.9 Mini Rock Bashers a origo disky, lepíte to? Čím a jak to pak sundáváte. Na fóru sem našel chemoprén, ale chci si to ověřit.
2.Nedaří se mi naprogramovad regulátor DSYS MD36DCRS pořád to má problém s nulovou pozicí, skoušel jsem snad vše. Byl by v Praze někdo ochoten se sejít a pomoci mi?? Dojedu kamkoliv. Pokud by dokonce byl někdo tak laskav a půjčil mi na 10 min programovací kartu, taky bych se nezlobil
:lol: .

Děkuji za info
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

1) Mám ty samé gumy/disky - lepím vteřinákem (pokud možno nějakým kvalitnějším - např. Tamiya) ve třech/čtyřech bodech zepředu i zezadu. Pokud je just potřebuješ sundat, odlepit se to dá. (může zůstat trochu gumy na discích, prý pomáhá horká voda...)
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Existují i vteřiňáky na lepení gum. Chemoprén je taky gut.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

1) Gumy jsem lepil obyč. vteřiňákem, z obchůdku na rohu od pana Quanga. Lepeno stejně jak píše Droxa- 3-4 body z každé strany. Drží to, sundat to šlo-někde jsem musel trochu zabrat a někde pomohl OPATRNĚ použitý odlamovací nůž.

2) Progr. kartu můžu zapůjčit. kdyžtak SZ.
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Já mám špatnou zkušenost s lepidlem s Penny - šunt za 13,90 Kč - když jsem jezdil vodou po nějakém čase se odlepovalo a gumy protáčely...proto doporučuju něco kvalitnějšího...ale na druhou stranu tuhle Tamku jsem ještě nezkoušel sundat... :roll:
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

V posledni dobe se mi jako univerzalni vterinak za slusnou cenu osvedcil Loctite Power Gel.. Za 35kc v OBI a lepi dost slusne.. :wink:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
PetrZ
Nově příchozí
Příspěvky: 99
Registrován: 07.06.2010 0:00

Tak sem zatizil kola 6*2,5 g

Obrázek

měl jsem na to takovýhle závažíčka. Vešly přesně dovnitř do těch prolisů v origo discích:

Obrázek

Pak sem lepil gumy použil jsem modelářské lepidlo a vyšlo to ŠPATNĚ hned na první expedici se všechny 4 utrhly. To lepidlo jsem použíl protože jsem ho už měl ale ihned koupím obyč vteřinák a provedu opravu.

Obrázek

Další závaží jsem rozlepil po poředku auta :

Obrázek

A ve finále jedno kolo mi váží celkem 75g.

Obrázek

A závěr po první "větší" (3hod) expe. Auto má slušnou průchodnost díky dobrejm gumám a parádnímu motoru (Minotaure výbornej tip za tu cenu...). Jen musím dodělat vložky do kol, protože ty kola nějak zbačkorovatěli :-D
Jo a zítra řežu čumák.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

To víš, já radši radím než jezdím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Koukám, že to obkládáš závažíčkama jak pomocným pancířem :lol: Tak dvakrát měř a jednou řež!
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
PetrZ
Nově příchozí
Příspěvky: 99
Registrován: 07.06.2010 0:00

Jak bych to rekl... ja radci jezdim nez skladam a tak sem to tam nahazel a ani sem si nevsiml ze nedosahnu na sroubek k ramenu. uz jsem prelepoval... a bohuzel jsme dneska nerezali snad zitra..

Zpět na „CC-01“