Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Tak zatím je to pouze plánování.... však celé večery nedělám nic jiného než že slintám nad fotkama a videjkama takže příkladů je celá spousta. :wink:
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Řekl bych že zase další krásná Toyotka.A jaké si to uděláš takové to budeš mít!!Člověk stejně časem zase vše rozebere a předělá... :lol:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Yotka vypadá čuprově! Byla by pěkná i s bílou střechou. Ať se ti daří!
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Uli
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.03.2010 0:00
Bydliště: Karlovy vary
Kontaktovat uživatele: WWW

Zdravím chlapi koukám že máte super auta. A fakt se vá povedly nástřiky a provedení barev. :tleskam:
Jsem z KV. tak doufám že se někdy sejdem na nějaké velké akci. A vyměníme si zkušenosti a hokusy pokusi, která určitě ješte budeme provádět na svích miláčcích.

Jsem tu nový a koukám že se tu najde fakt všechno. Obrázků a podkladů na vylepšení je tu spousta. Tak bych vám taky rád ukázal svou Toyotu F40 je to můj mazel. Snad se vám bude alespoň trošku líbyt.Pokud máte otázky k mému fáru tak dejte vědět na vše odpovím. :OK:
Land Rover Defender - Mex I

http://ulc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

Uli píše:Zdravím chlapi koukám že máte super auta. A fakt se vá povedly nástřiky a provedení barev. :tleskam:
Jsem z KV. tak doufám že se někdy sejdem na nějaké velké akci. A vyměníme si zkušenosti a hokusy pokusi, která určitě ješte budeme provádět na svích miláčcích.

Jsem tu nový a koukám že se tu najde fakt všechno. Obrázků a podkladů na vylepšení je tu spousta. Tak bych vám taky rád ukázal svou Toyotu F40 je to můj mazel. Snad se vám bude alespoň trošku líbyt.Pokud máte otázky k mému fáru tak dejte vědět na vše odpovím. :OK:


Takze asi dalsi :mrgreen: mnoo nic.

A inak k tej rezerve. Mne sa na streche paci ale mozno by to bolo krajsie ako to ma def.
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Tak prozatím na FJ40 žádný nový postup spíš jsem se vrátil o pár kroků zpět jelikož elektroniku z FJ dostal Hilux.

Zde je foto obou aut...
Obrázek

V mé hlavě se ovšem zrodila myšlenka milou FJ40 kuchnout a udělat z ní FJ45 pick-upa. Jak budu trochu hotovější s Hiluxem tak si pohraju s eFJéčkem.
Obrázek
SCX10 Toyota Hilux - 2,4GHz, Badgerův světelný modul
ГАЗ-66 - 2,4GHz

Zpět na „CC-01“