Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Tu vysílajdu mám přes pul roku hned jak byla tak jsme objednávaly :mrgreen: :wink:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Jednou vetou po dlhšom čase k vysielačke HobbyKing HK-300 - PARÁDA! Všetko 100% funguje, nič sa neulomilo (klop klop)

A jedno videjko - https://www.youtube.com/watch?hl=sk&v=3juD1PT6ipM

Kto povedal, že sa s offroadom nedá driftovať? :D Super zábava, avšak s nejakám 50-70 závitovým slimákom by to nešlo... :) Milujem Graupner Speed 600 eco :)
Uživatelský avatar
BrAtKo
Uživatel
Příspěvky: 317
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele: WWW

:SUPER: a co ta diera s vodou v lade chytali ste kapre ? :)
Moje albumy bratko.rajce.idnes.cz
Axial SCX10 Camel Dingo II
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

To nikto netuší čo bolo, pretože to bola dierka cca 3cm v priemere a ako sme behali po ľade tak tam voda vyvierala... Inak to má hĺbku asi 3 metre :)

Asi tam chodili kapre prdieť...
Uživatelský avatar
maverick53
Nově příchozí
Příspěvky: 45
Registrován: 10.10.2011 0:00
Bydliště: NZ, Slovensko

Ajaj, niekoho mi pripominas, tiez som sa na lade takto vyblaznil (akurat ze ja mam este originalnu plechovku namiesto Graupnera). Ja som este zvykol dokonca pridavat na chassis niekolko 10cm dlhych gulatin, aby som znizil tazisko. Potom sa s tym dalo driftovat aj na mierne zamrznutej ceste, kde to predsa len nesmyka tak, ako na lade. Ani vo velkej rychlosti sa v zakrute Jero neprevratilo. Bola to zabavka no :lol:
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak, len nejaké novinky. Pajerko dostalo novú nabíjačku, Imax B6 AC, nový kardan z RCModelexu a druhé servo, lebo staré sa odporučilo - Auto postálo, nereagovalo na vysielač a regulátor (DSYS) vydával zvuk ako bez signálu. Tak som ho odstrojil aby som sa dostal k prijímaču, ten blikal. Vypojil som servo - všetko išlo. Zapojil, nešlo. Tak som skúsil iné a všetko šlapalo. Musím ešte skúsiť to servo na inej vysielačke a uvidím... Inak to bol Hextronic HX12K...

Zpět na „CC-01“