Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

No neviem kde myslíš, že je to krivé, ale nie je to krivé, iba je to ohnuté presne podľa strechy... Pajero má medzi prednou a zadnou časťou strechy skok, a je to spravené podľa neho... Ak myslíš to... Ak nie, vyznač mi na fotke, čo sa ti nepáči :)
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

ano, má tam skok,jen přijde, že v téhle tloušťce materiálu to spíš vypadá jako chyba než úmysl......
P.S.:ten ohyb je přesně tam, kde myslíš
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Som si vedomý nedostatkov, no na prvú prácu s mosadzou som spokojný. Pevnosť je dobrá, ešte som to nezlomil :) Hrúbku pridám, už to mám vymyslené, materiál ostane 3mm, mám tu totiž krásnu bužírku, ktorú na to navlečiem a prilepím. Tým pádom to bude čierne a nezodrateľné...
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak som pridal trochu hrúbky na rám... Neviem, či ho iba nafarbiť, alebo ho spraviť hrubší...

Obrázek
Uživatelský avatar
geri
Častý přispěvatel
Příspěvky: 600
Registrován: 15.09.2010 0:00

pekný rám :wink:
http://www.ggeerrii.rajce.net :)
Každý , kto mi lichotí, je mojím nepriateľom. Každý, kto ma kritizuje, je mojím učiteľom
Pajero Wagon ´93 - výstavba
DCC 006_Defender 90
Sakura Zero S
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak, práve som dovylieval olej z tlmičov. Správa sa to lepšie ako s olejom, viac sa "hojdá". Reálnejšie. Je však dobré v tlmiči nechať obe červené gumičky (kto rozoberie, nájde). Ak sa tam nechá iba jedna, tak už je to moc hojdavé... :)
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Ďalší nápad pre nás 27 megahertzových. Ak má niekto ochranný rám (hlavne Defenderáci) tak je veľmi dobré pripevniť o skrutku, čo drží rám na karosérii kábel antény. Anténa potom absolútne nemusí trčať z auta, a aspoň u mňa je dosah minimálne 70 dlhých krokov, čo môže byť okolo 70 metrov, čo myslím je dostačujúce...
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Dnes som trošku popracoval na úprave nárazníku a na ochrannom ráme... Na aute je všetko len priložené, na ráme bola ešte čerstvá farba. Nárazník pôjde do sivej farby, tak ako spodok auta, dúfam, že to bude lepšie... Svetlá na rampu sú tiež len polotovar...
http://jujk0.rajce.idnes.cz/Ram_a_naraznik/
Uživatelský avatar
geri
Častý přispěvatel
Příspěvky: 600
Registrován: 15.09.2010 0:00

nárazník je pekný, čo je to za materiál :?:
http://www.ggeerrii.rajce.net :)
Každý , kto mi lichotí, je mojím nepriateľom. Každý, kto ma kritizuje, je mojím učiteľom
Pajero Wagon ´93 - výstavba
DCC 006_Defender 90
Sakura Zero S
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Už som to tu písal - Je z hliníkového L-profilu, rozmer cca 4x4cm, a hrúbka asi 3-4mm. Profil som skrátil na šírku predku, potom odrezal nepotrebné, pospájal pomocou HTS2000 a horáku... Navrchu je hliníková trubka a bočné sú mosadzné... Dnes ho dúfam nafarbím do striebornej a bude to snáď lepšie...
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Mám dilemu.. Nafarbil som nárazník, no nejako mi nepasuje k rámu na streche... Tak som to šupol narýchlo do fotošopu a výsledok je nižšie.
Na prvej fotke je samozrejme originál. V skutočnosti farba nárazníku a blatníkov k sebe pasuje lepšie, na fotke to vyzerá blbo... (umyté vs. neumyté... )

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GriffonCZ
Nově příchozí
Příspěvky: 73
Registrován: 29.05.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Já bych byl za tu variantu světlý nárazník s černým rámkem na něm a černou klecí na budce - přijde mi to vyváženější. Červená jen s černou mě přijde smutná a taky trochu hračkoidní.
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Takže takto to asi ostane... Možno tam ešte pribudnú svetielka :)
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
janqosvk
Uživatel
Příspěvky: 228
Registrován: 27.01.2011 0:00
Bydliště: PovažskaBystrica SVK

hned to vizera lepšie :SUPER:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Pěkný nárazník. K tomuhle odstínu červený (teda spíš rudý) mě ta stříbrná moc neladí, spíš tmavou šedou. Ale to je můj názor a jestli jseš spokojen, taky dobře.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „CC-01“