Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

EsoRimmer píše:No je to bastl největší, nicméně funkci plní na 100%. :-)

Dneska jsem byl zase otestovat voděodolnost. Po minulém fiasku jsem regulátor zalepil tavným lepidlem. Tentokrát jsem střídavě brdil vodou po kapotu asi 30 minut a v tom to zase udělalo. Kola se vytočila do strany a auto přestalo jet. Jen servo pulzovalo do rytmu s regulátorem v sekundovém intervalu. Tak jsem to odnesl domů, celé ještě pod proudem to důkladně osprchoval a až jsem to měl čisté, tak sundal kastli. Přijímač s osvětlovacím modulem mám pod střechou, takže byly suché. Regulátor samozřejmě zvenku mokrý, nicméně jen jsem odpojil a připojil baterku a už to normálně funguje. Tak nevím v čem je chyba.

jobik:
Koukám, že máš regulátor od stejného výrobce. Co si o tom myslíš?
Ještě mě napadlo, jestli to nemohly nějak zkratovat ty 4 piny co jsou na regulátoru na přepínání mezi režimy auto/loď/letadlo. Když jsem to zaléval tím lepidlem, tak jsem ty piny omotal izolačkou, abych je nezalepil. Takže tam se voda mohla dostat, ale to by regulátor vyřadit z provozu nemělo, ne?

Jo tak to ti fakt neřeknu :-( elektronika bohužel španělská vesnice je pro mě i když bych to mu rád porozuměl :wink: a taky jsem ho ještě netestoval.
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)

Zpět na „CC-01“