Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Konečná podoba se mi opravdu moc líbí !!! :SUPER:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

To nééé, pořád zastávám názor, že žádné auto není nikdy hotové :lol: ani v konečné podobě :mrgreen:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

Re: ...

DavePr píše:To nééé, pořád zastávám názor, že žádné auto není nikdy hotové :lol: ani v konečné podobě :mrgreen:

Máš pravdu, vždy sa dá niečo upraviť, ale takto sa mi to zatiaľ páči a dúfam, že to tak dlho aj ostane.

baracuda píše:No, tie hardcore rámy boli otrasné, teraz to je bez chyby
ale s tou cedulkou convoi máš pravdu, vyzerá to blbo, ale keby to tam nebolo tak by to bolo fádne :tleskam:

No je to trošku nereálne, ale pri expedičkách je okrem Pajera odo mňa všetko väčšie a širšie, takže to má trošku opodstatnenie, keďže to je v preklade niečo ako široký náklad (wide load po americky :lol: ) :wink: :roll: 8)
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

Takže, dnes som prijal nového mechanika, tak sa chlapík trošku činil. Makal na aute pekných pár hodín, ale nakoniec technickú kontrolu zmákol na výbornú:
Obrázek

No a tu už je spokojný so svojou robotou. Spravil mi tam aj menšiu úpravu, takže riadenie má teraz hladší chod. Hold, človek nepríde na všetko na prvýkrát...xi
Obrázek

Takže, už sa teším na ďalšiu expedičku. Ale ho musím trošku zvoziť, mohol Moga aspoň umyť :roll:
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

Dnes som pri potúlkach internetom a inšpirovaný veľkým Mogom našiel portálové nadstavce pre Tamiyu CR-01. Myslím, že s trochou modelárčiny by to šlo i na CC-čko. Cena je niečo okolo 40 eur, ale myslím, že by to stálo za to. Čo vy na to?
Nadstavce
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

TADY je stavba CCčka na portálech, nevypadá to vůbec zle (je to anglicky, ale se spoustou obrázků)
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

Leprasol píše:TADY je stavba CCčka na portálech, nevypadá to vůbec zle (je to anglicky, ale se spoustou obrázků)


Viem, dík za link, vygooglil som to a práve to ma inšpirovalo ku stavbe. Lenže tam chalanisko použil predné portály z CR-01 a zadné sú z Axiala, čo vidno aj na jednom z obrázkov na šírke nápravy. A problém je v tom, že sa to predáva ako sada na celé auto a "zbytočne" vyhodiť niekoľko desiatok dolárov, no to by už chcelo sponzora. V každom prípade, som na 99% rozhodnutý sa do toho pustiť a popasovať sa s tým. :roll: 8)
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

Dnes sa trošku opravovalo, upravovalo a tuningovalo. Tu je výsledok dnešného snaženia:
Obrázek
To aby tí, čo pôjdu za mnou nehltali prach a nemali kapoty od skaliek
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

ta sukna vyzera zaujimavo, ale na auto by som si ju nedal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
DeadMan
Uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: 07.09.2010 0:00
Bydliště: Kolta pri NZ
Kontaktovat uživatele: WWW

Nárazník sa mi páči, možno by som ho dal ale naopak...
Zásterka nie je podľa môjho gusta, spravil by som nejakú "jemnejšiu" :)
Ale inak je to fajn :)
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Ukaž trošku z dálky, jak to vypadá na autě, podle mě je to docela dobrý :wink:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

Ono tá zástera síce vyzerá, že je hrubá, ale z rovnakého materiálu mám plachtu a je to v pohode. Zajtra spravím nejaké foto z diaľky, keď budeme jazdiť. A nárazník je za to tak, ako je, bo je tam aj závlačka na ťažnú tyč, aby ju bolo kam pripojiť a časom tam chcem doplniť ešte nejaké LED.
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

Tak tu je fotka z diaľky. Ešte tam plánujem dorobiť na plachtu jednu chuťovečku:

Obrázek

Nárazník bol už inak aj okrstený, kamarát mi do neho vpálil so Summitom. Takže oddnes ohnutá pravá strana, ale fungoval vynikajúco 8)
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

vypadá to moc dobře! Už máš ty LEDky v nárazníku, ne?
Peter509
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 18.07.2010 0:00
Bydliště: Nemce, okres Banská Bystrica

Dík, Salvatore. A áno, už tam mám aj LED. Na každej strane 3 kúsky 3mm červené, nie vysokosvietivé. A už som dorobil aj tú chuťovečku, som zvedavý, ako dlho to tam bude držať:

Obrázek

Zpět na „CC-01“