Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

No po tydnu čekání dorazil konečně nový moturek, a jako bonus sem si pořídil malý dáreček ve formě kloubků. O víkendu se snad vrhnu na linky a dodělam krycí plech.

Obrázek
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

Motor dobrá volba, mám ho v ccčku a naprostá spokojenost :wink: Jenom ale musíš v zadní nápravě vypodložit hrušku, jinak s tímhle motorem půjde do kytek..
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

No už je v autě takže se těším až ho testnu. Ale diky za tu zmínku o hrušce. Budu ju muset ještě vypodložit.

UFO píše:Motor dobrá volba, mám ho v ccčku a naprostá spokojenost :wink: Jenom ale musíš v zadní nápravě vypodložit hrušku, jinak s tímhle motorem půjde do kytek..
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Musím pochválit nárazník, vypadá parádně z jakého to máš matroše ? .. akorát ten plech pod ním mi tam nějak nesedí ..
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

Děkuju. materiál? čistá nerez :-D vzhledem k tomu že mám doma TIGa a táta s nerezí dělá snad celý život, tak je na to doma materiál i technologie. No zvažuju že přez ten plech natáhnu 3mm trubičky aby se to trochu spojilo s narazníkem ale uvidíme, třeba někdy bude upkně jinej. Život je dlouha a modelařina tak krásná :-D


-Kage- píše:Musím pochválit nárazník, vypadá parádně z jakého to máš matroše ? .. akorát ten plech pod ním mi tam nějak nesedí ..
Naposledy upravil(a) Rison dne 08.05.2011 20:00, celkem upraveno 2 x.
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

Tak tady je malá ukázka toho co všechno se dá stihnout u hokeje krom chlastání piva :-D

Obrázek

Klasika M3 zavitovka, hlinikovy trubičky a uchycení je nerezový wingl 1mm
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

U dnešního hokeje bych nestihl nic než jen čumě ta okusovat ruce :lol: ... jen nevím ejstli se mi to zdá, ale ty trubičky jsou trochu mimo osu ...

A teď jsem se tak zakoukal, co tam máš vlastně za pneu ?
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

-Kage- píše:U dnešního hokeje bych nestihl nic než jen čumě ta okusovat ruce :lol: ... jen nevím ejstli se mi to zdá, ale ty trubičky jsou trochu mimo osu ...

A teď jsem se tak zakoukal, co tam máš vlastně za pneu ?


Ty trubičky se budou řešit mají velkou díru takže se pohnou jak to stahuješ, ale to už mám vymyšlený. Ty ty pneu nepoznáš? originál tamiya akorat začily lamací nůž a já dva večery ne zrovna zábavné práce :-)
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Pěknej Fordík a jak fungujou ty prořezaný pneušky :?: :wink:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

Stenly píše:Pěknej Fordík a jak fungujou ty prořezaný pneušky :?: :wink:


V porovnání s lidma co snima jezdím tak blato hlina bych rekl na stejno ale jasný že na šutrech kde potřebuješ aby se ta guma parádně deformovala je proti pořádným kupovaným gumám pokles přilnavosti. Ikdyž Ragnar byl pěkně překvapenej že na palavu sem snim vyjel aniž by na mě nějak výrazně čekal. Je to jen přechodný řešení gumy budou ( doufam co nejdříve)
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Hezky ciste udelany.. Mozna bych popremyslel o presunuti tech delsich spodnich linku tak, aby nebyly v predni casti chyceny v puvodnich uchytech ale ve stejne vzdalenosti z boku toho chassis, vznikne plno mista pod autem a dela to pri jizde zazraky.. Sam se na to ted chystam.. ;-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Rison
Nově příchozí
Příspěvky: 83
Registrován: 26.11.2010 0:00

Kuba93 píše:Hezky ciste udelany.. Mozna bych popremyslel o presunuti tech delsich spodnich linku tak, aby nebyly v predni casti chyceny v puvodnich uchytech ale ve stejne vzdalenosti z boku toho chassis, vznikne plno mista pod autem a dela to pri jizde zazraky.. Sam se na to ted chystam.. ;-)


Taky sem to zvažoval, ale vzhledem k tomu že už je na 70% vyrobený šusplech pod auto, který počítal s takto uchycenýma linkama, takže sem se toho držel a šel sem cestou nejsnažšího odporu. uvidíme co časem protože na tom podvozku mi dost zaleží a čumím co CCčko dokáže už v serii
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Teda, že to jsou puky mě nenapadlo ..... myslel jsem že to jsou nějaké original tamijacké, něco jako má wrangler atd. ale že jsou prořezané mi nedošlo :wink:
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Wráňa, Yota, Pájo i všechny kastle k CC-01 měli a mají stejnej vzorek gum, jen některý měli bílej nápis na boku. Jinak Bronco je hezký, a nárazník božskej. šusplech zkus naděrovat bude vypadat líp.
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Podle mě teda nemají všechny ouplně stejný vzorek, ale jak myslíš...
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz

Zpět na „CC-01“