Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Musí se ten regl před znovu nastavením nějak resetnout? Díky.
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Ták, ozývám se po odmlce zase. Auto prošlo komplet rozborkou a zborkou(ta probíhá). Podvozek byl rozebranej do šroubků a musím říct, že až na věčnej problém s převodem na zadní kardan je to v docela good stavu. Teda eště neskutečný vůle na předních kolech, ale to udělali unašeče, hexy, poloosy a kloubky spojovaček. V rámci možností sem to vymezil a doufám, že to bude OK. Dodělávám uchycení kastle zboku do prahů a bude hotovo. Potom dodám fotky mýho RR naleštěnýho jak psí koule. To jste ode mně eště neviděli.....a potom fotky jak naleštěnej Range valí bahnem :D . Poraďte aký gumy jsou co nejvíc scale a nejlépe stejnavě veliký jak puky?
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak a dneska sem prohlížel převody a fakt dobrý. Akorát se mi problém s tím že mi klouzal převod na zadní nápravu což sem ůspěšně vyřešil, přesunul na předek. Dopředu nic moc a dozadu se předek ani nehne. Nevíte někdo? Jo a nevíte někdo proč mi blázní regulátor? Mohla to udělat vlhkost? Tamyia teu 101 BK prostě sem tam posílá signál jen tak bez příkazu auto si cukne a tak.
Uživatelský avatar
voriss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 557
Registrován: 31.03.2009 0:00
Bydliště: Blatná, Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

TRAXXAS SLASH 1:16 EXPEDICE
TRAXXAS SLASH
YOKOMO DIB CS 2.0
SAKURA D3 RWD
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Já bych tam nejradši nechal disky z yoty(z finančních důvodů) a dirt grabery 1.9 jsou strašně veliký.
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Takže po delší době se zase ozývám, proběhlo dost změn. Kastli sem uchytil do prahu místo uchycení přes střechu a haubnu.

Obrázek

Potom sem tam hodil jinou zahrádku od Stenlyho a začal na ní vyrábět pomalu expediční vybavení. Pořád sem se nějak neodhodlal k těm novejm gumám, který bych fakt potřeboval

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak se zase po delší době hlásím se svým CCčkem. Auto teď skoro nejezdí, spíš se na něm dost dělalo. Nejdůležitější je komplet oložiskování kuličkovejma ložiskama, výměna držáku motoru za Al(přibyde ještě chladič) potom snad definitivní podoba držáků kastle(jeden tlačil kastli víc ven než druhej), ůprava linků, jinej motor a nakonec to nejzajímavější(nejdražší) Jsou pneu SDI GripDoctor s diskama od Pajera(koupil sem zde na foru jetý i se závažím) Celej podvozek sem vyčistil a namazal, do tlumičů dal 275tku olej a kašrtil pružiny. Do vánoc je v plánu zakoupit Flysky GT3B(2,4Ghz tříkanál) a udělat z kastle expediční leštěnku nejspíš ve vínovo černý kombinaci. Pak už mě čeká můj dlouho vymejšlenej projekt. Nějaký fotky přikládám.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Fandím ti i všem co se snaží dokázat, že CC je víc než dobré :wink:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Já tomu furt věřím, užiju si super ježdění. Potom sice opravuju a tak, ale to k modelařině patří. Bez toho by mě to nebavilo. Já když sem tuhle někdě četl že bydlíš v paneláku a tvoříš na konferenčním stolku tk sem si říkal to je machr, co ty si už postavil aut? Díky za podporu.
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak new image.

Obrázek
pajero4x4
Nově příchozí
Příspěvky: 59
Registrován: 28.06.2010 0:00

Ahoj,ak máš záujem o tu kastli Range Rovera,ozvi sa (+421)918 482 676.
Cena dohodou.
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

uz jednu ma jestli se nemylim :lol: ta barevna kombice je paradni fakt se mi libi a mozna bych premyslel sktriknou do ty bordoo i stredy kol :idea:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

pajero4x4 píše:Ahoj,ak máš záujem o tu kastli Range Rovera,ozvi sa (+421)918 482 676.
Cena dohodou.
Ahoj, nevím že bych ti psal, žemám zájem o kastli. Potřeboval bych eventurelně maskua zrcátka :D Ale díky.
stiifii píše:uz jednu ma jestli se nemylim Laughing ta barevna kombice je paradni fakt se mi libi a mozna bych premyslel sktriknou do ty bordoo i stredy kol Idea
Díky za chválu, přiznám se že je to jen upravená fotka, kastle se teď kitovala a bude se stříkat asi mezi svátkama. Středy kol už sem zkušebně na jednom disku udělal do černa.
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

Hele jestli to klapne to bude vypadat naprosto skvěle. Trošku jsem se bál těch pneu, ale sedne to pěkně. :wink:
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Dík, ty SDIčka totiž nejsou naštěstí o moc větší než origo puky. Jako co sem měl s pukama vychytaný tak taky lehce drhne, ale je mi to jedno. Už mám rozdělanej další projekt kterej bude víc heavy :D CCčko se nesmí moc trápit.

Zpět na „CC-01“