Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Slick7 píše:No, kastle se zvednout musí, pokud s tím chce člověk jezdit v těžším terénu, protože jinak bude mít za chvilku prodřené pneu a ošoupanou kastli.
Na pajeru mám 95mm gumy Mud Slingers s traktorovým vzorkem, 85mm tlumiče v zadu a ve předu 80mm a jediné co jsem musel udělat bylo mírné prořezání karosérie. Kupodivu nikde nic nedře.
Jinak článek u úpravách napsat můžeš, ale myslím že by bylo nejlepší to všechno sjednotit do jednoho tématu. :wink:
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Vytvořím zítra na to téma nové vlákno, kvůli přehlednosti, případným dotazům a kvůli lepšímu vyhledávání pro ostatní :wink: než to míchat s ostatními. Jak říkala moje paní učitelka, nemíchej jablíčka s hruštičkama :lol:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Článek o úpravách by byl fajn, kdyby se dal skutečně jako článek. Tam neskončí v propadlišti dějin...
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Ahoj, musím přiznat, že tu tvojí variantu úpravy jsem kedysi taky zkoušel, na prodloužení kloubků jsem tenkrát použil distanční sloupky, co jsem měl doma (kovový nebo plastový různých délek mají v GM, viz http://www.gme.cz/cz/elektronicke-soucastky/kovove-distancni-sloupky-matice-x-sroub/211280895.html). Ale já si chtěl prostě vyzkoušet udělat link 8) . Jinak souhlasím, že je zbytečné na CC honit velký křížení - není to kráwler. Pošli adresu do SZ, ty plastový linky se mi doma válejí fakt zbytečně.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
fcstan
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Já mám CCčko tak jak ho vyrobili. Jen jsem si vzadu vypodložil kulový čep dlouhého linku aby se to nemohlo "vyžvíkat" a jezdí to.
Přeci jen výborně zvolili různé druhy plastu, aby to nepraskalo a podobně.
Vezměte třeba uchycení předního nárazníku - jak je zasazený a co to vydrží.

Já si myslím, že se jim ta hračka mimořádně povedla. A vůbec bych nehleděl na to, že z toho má někdo snahu dělat kovové auto. Ono berme v potaz, že originál jezdí přes rok v podstatě bez údržby a většinu jízd v terénu a nečistotách s mnohem vyšším zatížení než výrobce plánoval. Takže jim tleskám. Jen tak dál.
:FRIENDS:
CC-01 -TOYOTA- FJ40
FM 54. kanál [40,715 MHz]
http://fcstan.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ja svoje CC takly slusne trapim ve vsem moznym i nemoznym a vetsina veci drzi.. Odesel mi zadni diff ale to se po roce a pul dalo cekat a cena novy sady zadnich prevodu neni nijak zavratna.. Predni prevody bez problemu.. 4 link a drzaky zadnich tlumicu mam homemade a drzi v pohode - na tom puvodni mi vadilo, ze pruzi ty plastovy linky a vselijak se krouti a taky se o ne dalo casto zachytit, proto sem udelal trubkovy..

K prodlouzeni tlumicu, je to dobrej napad ale spise provizorni, chce to tlumice s drobet delsim chodem, sam mam 75mm a to je ideal..

Vpredu jsem urizl cihlu kvuli co nejlepsimu najezdovymu uhlu, obavam se, ze tvuj naraznik je zbytecne predsazenej a bude omezovat, ovsem technicky zpracovani je perfektni.. :wink:

Jediny, co mi na CC opravdu hodne vadi je rizeni.. Tenhle problem nevyresi ani kit od GPM - musel sem na nem menit uz nektery dily a stejne to neni ono, rekl bych, ze je problem v pouzitym materialu, pokud by to bylo z oceli, nemelo by to chybu.. :wink:

Na CC se mi libi jeho jednoduchost a nedam na nej dopustit, pokud vymyslis naky dalsi vychytavky, rad je koupim.. :wink:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Další vychytávky jsou v plánu. Co ti odešlo na tom zadním difu? Víš co, nech si to do dnešního tématu, které na toto téma plánuji založit, ať to tady zbytečně nezaplevujeme tím co sem nepatří :roll:
Jinak díky opět moc, že se Vám to líbí, člověka to povzbudí a inspiruje.
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak jsem si udělal z duralu i přední chyty. Mají stejnou délku, jako ty původní, ale nejsou tam tak na volno, jako u originálu, ale uložil jsem je do silentblocků. Paráda :-)

Zpět na „CC-01“