Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: gumička z tlumičů ;-)

TAB píše:Zlepšovák se mi líbí, ale přijde mi moc pracný, ja jsem to vyřešil dalším ložiskem a gumičkou z tlumičeObrázek
vnějším věncem se přidané ložisko opírá o plast. Vniřním o gumku a ta o diferenciál - levné, rychlé a funkční.


Zkus tam dát schválně místo gumičky podložku :idea: já takhle vypodložkoval hrušku, aby byla pěkně bez vůlí, obyč podložka zbroušená o pilník :mrgreen:
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Ta gumka určite kam zhnout má. Je velmi pružná. Kov se jen tak někam nehne.
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Chlape, napsat, že guma nemá kam uhnout, je více než zavádějící, je to GUMA, ta se ti sežvejkne, jak nic. Máš představu, jeké jsou tam síly? Už jsi viděl, co nadělá diferenciál z tavným lepidlem? A to je o dost tužší materiál, než guma :roll: Ke všemu jsi to opřel o vnitřní diferenciálový kroužek a to je taky špatně, proto jsem ten svůj díl vylepšil o to, že se opírá o diferenciálovou klec a tím jsem tu vůli minimalizoval na minimum.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
TAB
Nově příchozí
Příspěvky: 16
Registrován: 15.02.2011 0:00
Bydliště: Ostrava

to "Slick7" naprosto s Tebou souhlasím, ja to ale pravidelně rozebírám a gumek je dost :-) (ta náprava není nijak utěsněná a je po ježdění plná marasu... Máš ten tvůj vylepšovák skladem, nebo je třeba se domluvit dopředu?
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Skladem, rád zašlu. :-)
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.

Zpět na „CC-01“