Mikeva
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 16.06.2009 0:00

Vypadá to dobře a to videíko je super. Chci se jen zeptat, jaká bude ta kastle? :?:
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Hoj prodávaj kus co do toho pasuje,jenom to stojí a dostaneš k tomu další blbosti.Zalej to tavnou p.a máš hotovo spousta to tak dělá a makáto.To zatáčení je to proto že tě to táhne stále dopředu ale to není na tom tak strsný.
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Mikeva píše:Vypadá to dobře a to videíko je super. Chci se jen zeptat, jaká bude ta kastle? :?:


Kastle bude Ford Ranger, alespoň myslím že to je ranger, co ? nejspíš zítra by mi měla přijít, až bude tak na tom začnu makat a hodím to jako projekt :wink:
Obrázek

strejda píše:Hoj prodávaj kus co do toho pasuje,jenom to stojí a dostaneš k tomu další blbosti.Zalej to tavnou p.a máš hotovo spousta to tak dělá a makáto.To zatáčení je to proto že tě to táhne stále dopředu ale to není na tom tak strsný.


No kvůli takovým věcem penize utracet nechci, když se to dá pořešit i jinak, no už se na to chystám .....
Mikeva
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 16.06.2009 0:00

už se těším!!! :D
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Mikeva píše:už se těším!!! :D


No já dneska asi neusnu ..... budu se těšit a snad to zítra příjde .... chci si s tím pořádně pohrát a doufám že to pak bude konkurence schopné zdejším modelům :wink:
Uživatelský avatar
ondraseeek
Uživatel
Příspěvky: 161
Registrován: 09.04.2009 0:00
Bydliště: Liben,Pha 9

strejda píše:Hoj prodávaj kus co do toho pasuje,jenom to stojí a dostaneš k tomu další blbosti.Zalej to tavnou p.a máš hotovo spousta to tak dělá a makáto.To zatáčení je to proto že tě to táhne stále dopředu ale to není na tom tak strsný.


A kde to prodavaji? to je spise na tt02, ne?
puma1
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 02.03.2009 0:00
Bydliště: Hradec Králové

jestli tomu dobře rozumím bavíte se o uzavření diferenciálu na cc-01 a to je v pytlíku v náhradních dílech a musí se kvůli tomu kopupit celý rámeček náhradních převodů třeba do pajera třeba u š-hobby v hradci králové.
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

No myslím že stějně většina lidi sáhne po té tavné pistoli, jestli je to ma stejný účel a nestojí to skoro nic, tak proč něco kupovat .....

Ale každopádně KONEC TOUAREGA .... dnes přišla kastle Rangera, tak už na něm pomaličku dělám
Obrázek

více zde: http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Fo ... opic&t=463
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Nejak to nepasuje
Traxxas Sumec, RC4WD rock crushers 40, Tekin RX8 / T8 1550 kv 2x3S paralel, trialek, crawleni, takovej mazlik..

http://maranamarana.rajce.idnes.cz/Trax ... _expedice/

http://www.youtube.com/watch?v=dnx0LDBD ... rder&list=
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Mutant píše:Nejak to nepasuje


To bude tím že to není kastle přímo na ccčko, ale je to z hračky, podvozek se musí zkrátit a kastle trošku prodloužit, + další kopa uprav .... :wink:
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Já bych ty diff.vůbec nezavíral nevim proč když tak na to koukam tak sis to myslim docela užíval(na tom videjku). :D
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Jenže pak narazíš na první kopec se sypkým povrchem a jsi druhej. Při jednom ježdění v Krčí se mi utrhl dif a jel jsem na tři. Nedal jsem ani malý kopeček, který jsem pak v pohodě zdolal na čtyři.
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

já asi necham motor původní,je docela silnej (né ňák extra)ale pro moje potřeby dostačující.asi nejspíš nebudu nic měnit,samozřejmě za čas jo,až na to budou penízky. :D Akorát co sem si vzpoměl tak tam dam silnější servo,kabinu,ale co časem stejně všechno vyměním. :D

Zpět na „CC-01“