GEORGE
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 13.10.2010 0:00
Bydliště: Vestec u Prahy

Také si dovolím přispět se svou troškou do mlýna :wink:

Já používám tuhle převodovku v CCčku již několik let a jsem s ní maximálně spokojen.
Obrázek
Jedná se o planetovou převodovku 6:1 spojenou s motorem MIG 400.Celý komplet je navržen tak,aby byla možná výměna za motory řady 540 bez jakýchkoliv úprav podvozku.Prostě se našroubuje místo původního motoru,který se dá kdykoliv vrátit zpět.

Obrázek
Používám ji v trialu v CCčku,TÁčku i TLku.Modelu umožňuje výrazně pomalejší jízdu,plynulejší rozjezd,do kopce má větší sílu a hlavně z kopce brzdí.To vše modelem o váze cca 2,2 kg.Další obrázky a rozměry převodovky zde:http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/4/4565/4565017_4bc33a692156384d16de5ba98756a6ee/images/IM000439.jpg
Na expedice je trochu pomalejší,ale není to zas až taková nevýhoda což se projevilo letos na Ještědu,kde jsem v terénu neměl problém.Pouze u přejezdů po asfaltových cestách se projevila menší rychlost modelu.K tomu brždění z kopce jsem zapoměl dodat,že to vše při sklonu cca 45°. :lol: Jízdní doba při použití baterie 850 mAh je něco přes hodinu.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

V tomto případě samochvála voní. Už máš hotový stránky s nabídkou? Nenapínej nás! :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
GEORGE
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 13.10.2010 0:00
Bydliště: Vestec u Prahy

Děkuju :lol:
Nabídku dávám dohromady,ale těch chvil,kdy se k tomu dostanu je strašně málo :sad: Mám tady teď několik zakázek najednou.Snad koncem týdne bude hotovo a potom se tomu budu moct věnovat.Bohužel dělám v prototypové výrobě a tam chce každý všechno hned(spíš tak,že včera bylo pozdě) a je jim jedno jestli se to vůbec dá stihnout.Vzpomenou si v pátek odpoledne a v pondělí ráno to chtějí.
Uživatelský avatar
hpridal
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 29.08.2011 0:00

Pochopil jsem to správně tak že sis Georgi tu převodovku vyráběl? Nebo se dá někde koupit?
GEORGE
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 13.10.2010 0:00
Bydliště: Vestec u Prahy

OK :lol: Převodovku vyrábím já. Je k dispozici komplet i s motorem za 800kč. V případě zájmu či potřeby je možno na ní namontovat i jiný motor.
Uživatelský avatar
Strada
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 05.11.2011 0:00
Bydliště: Mariánské lázně

Nám přišli min týden 2 převodovky a asi od tebe :wink: jsou už hozené v autech,odzkoušené a maximální spokojennost!!!
Nechával nám je u tebe dělat pan Pechman,pokud se nepletu a nejsou dva výrobci :mrgreen:
GEORGE
Nově příchozí
Příspěvky: 19
Registrován: 13.10.2010 0:00
Bydliště: Vestec u Prahy

OK.Byly ode mě. Jsem rád,že jste s nimi spokojeni.Tak ať Vám to dobře jezdí :lol:
Uživatelský avatar
Strada
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 05.11.2011 0:00
Bydliště: Mariánské lázně

Díkes! :wink:
Pro ty,co nad tím uvažujou,že pořídí převodovku tak vřele doporučuji!Funguje to a výsledek je zaručen!
Uživatelský avatar
hpridal
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 29.08.2011 0:00

I já se můžu připojit k doporučení, motorek s převodovkou mám cca čtvrt roku a v terénu je to k nezaplacení. Navíc model stojí v jakémkoliv kopci naprosto bez problémů. Malá daň za to je že auto jede na max velmi pomalou chůzi, ale máme offroady a né silnice..

Zpět na „CC-01“