Uživatelský avatar
unicar
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 09.06.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

minotaur píše:Jak tu mluvil Salve o souvislosti tahu serva s délkou páky, možná to blbě vidím, ale to servo by šlo hodit níž, nebo ne?


Mno máš pravdu vypadá to tak i je tomu tak,ale díky těm kabelum jak píše i DavePr už to níž nedostanu. A estli tak 2 max. 3 mm a to asi za převrtávání nestojí. Uvidíme časem kdyby to nestačilo ,ale zatim se to chová dobře. Dnes ve sněhu spokojenost.
Uživatelský avatar
unicar
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 09.06.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

unicar píše:Nedostatek času a tak to nevidim na velké změny,ale s těžištěm si musim pohrát.má sklony k tomu si lehnout,ale tech 30° dá.je to na hraně,ale jede :wink:



Sám teď nevím jak jsem na to přišel,ale ani těch 20° to nebylo. Teď teprve došlo k dalším úpravám s těžištěm a panečku jak je to znát. Po celkem náročné operaci jsem dostal gumy dolu,ale vzhledem k tomu že jsem se pokoušel je koupat v skoro vroucí vodě(jako jedna z variant jak jsem se dočetl)tak disky jsem vyhodil. Po ruce jsem měl origo puvodní disky a olověný plech. Tak že na předek každé kolo dostalo cca 80g. Váha celého kola je ted někde kolem 180g. Vzadu o 20g na každém kole méně. Díky 4me který moga obdaroval tou božskou sílou zvanou SPEED 600 ECO v kombinaci s úpravou řízení a těžiště je s tím ted radost pojezdit :lol: .
Nějaké fotky dodám.
Uživatelský avatar
unicar
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 09.06.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Ještě bych zapomněl na tlumiče. Teď tam mám tlumiče z axíka a paráda. Mno a konečně jsem se dokopal k nějakému šusplechu. Ten už je i s řízením v laku. Vše je jednou poprvé a tak si ten šusplech dám znova a delší.

Tak že nějaké foto :

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
unicar
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 09.06.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Mno a ty 2 adepti na posádku už maj čestné místa a maj to i čím řídit :lol:

Obrázek

Obrázek

Obrázek


celek:

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Zbytek foto na tomatu:http://frm.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Super, s šůsplechem to bude skvělý, z jakého to máš plechu? :wink:

( já to mám asi z moc tenkého, v neděli dostal ránu a docela se prohnul, a to že Pajero není skoro žádná váha :lol: )
A trochu mě napadlo, nebylo by dobrý trochu zvětšit rozvor, nemyslím moc, ale o něco. Přijde mi to takový jakoby nepřirozený tomu autu... :oops:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
unicar
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 09.06.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: ...

DavePr píše:Super, s šůsplechem to bude skvělý, z jakého to máš plechu? :wink:

( já to mám asi z moc tenkého, v neděli dostal ránu a docela se prohnul, a to že Pajero není skoro žádná váha :lol: )
A trochu mě napadlo, nebylo by dobrý trochu zvětšit rozvor, nemyslím moc, ale o něco. Přijde mi to takový jakoby nepřirozený tomu autu... :oops:


Zdar. Plech je tak 0.6 a je to nějakej obyč celkem tvrdej. Našel jsem v garáži. Ted drží a funguje a krásně kreje řízení,ale musim ho udělat delší. Mno a s rozvorem by to chtělo o kousek hnout. Vzhledem k tomu že u cc to není nic složitého tak se na to časem kouknu. To asi pořešim s kardanem a to dlouho trvat nebude. Mám stále origo a ten vypadá že dlouho nevydrží.
Uživatelský avatar
Klingy
Uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 11.02.2012 0:00
Bydliště: Praha Západ

je moc pěknej ale delší rozvor by mu určitě neuškodil :wink: hele a jakou to má stabilitu s tou vejškou?
Uživatelský avatar
unicar
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 09.06.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Klingy píše:je moc pěknej ale delší rozvor by mu určitě neuškodil :wink: hele a jakou to má stabilitu s tou vejškou?


Mno díky nedávnému zatížení kol a šasí to už jde,ale před tím nic moc. Ještě potřeba pak doladit celkové těžiště šáska. Nejdřív tam ještě pár věcí přibude,ale jen dolu.
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Ty bláho, naprosto luxusní, smekám klobouk, detaily v kabine jako je například větráček - prostě luxus 8) nebude i nějaký video? 8)
Uživatelský avatar
3000HP
Častý přispěvatel
Příspěvky: 913
Registrován: 18.09.2010 0:00
Bydliště: Praha10 / Frýdlant nad ostravicí

parádní unimog... tuším, že už tam jsou moje tlumiče :-) tak ať slouží...
Axial SCX10 Jeep JK (Speed Eco 600;4-link;HK GT3B 2,4 GHz;RC4WD Gladiator 1.9, Dick Cepek Torque 1.9)
Jeep J5C, Losi Micro Rock Crawler
Tatra 162 Dakar prototyp-Reely monster truck extreme,Work In Progress
Yokomo Type C DP+; 1986 Toyota AE86 Trueno GT
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Joo, pěkný Mog. Jen doufám, že neexistuje nějaká unie paňáců, která by si mohla stěžovat, jak je osekáváme :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
unicar
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 09.06.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

DYNO píše:Ty bláho, naprosto luxusní, smekám klobouk, detaily v kabine jako je například větráček - prostě luxus 8) nebude i nějaký video? 8)


Video nemám ted moc čím točit :sad:
Naposledy upravil(a) unicar dne 09.05.2012 0:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
unicar
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 09.06.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

minotaur píše:Joo, pěkný Mog. Jen doufám, že neexistuje nějaká unie paňáců, která by si mohla stěžovat, jak je osekáváme :lol:


Jsem rád že se líbí. Mno to doufám teda taky že neexistuje páč pak bych se zajímal jaké maj tresty. Asi bych to měl spočítané :lol:
Uživatelský avatar
unicar
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 09.06.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

3000HP píše:parádní unimog... tuším, že už tam jsou moje tlumiče :-) tak ať slouží...


Přesně tak. Tušíš dobře a mužu říct že slouží dobře . Jak pak u tebe?-co si tam koupil místo těch co mám já??
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

teď už mi to je fakt jedno - cha chá snad ho uvidim co nejdřív naživo :-)

Zpět na „CC-01“