xood
Uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 15.08.2009 0:00
Bydliště: Všude zdejší

cc-01 / touareg a možnost jiných nastaveb

dobrý den pánové, jsem zde noví a tudíši neskušený proto budu rád za každou radu ale i pokáraní.

předmět:
pořídil jsem vw touareg ale jeho nástavba mne nějak nezaujala proto se poohlížím po něčem jiném neotřelém ale i takovém abych nebyl zase až takový rebel do kterého se hnet pustíte , chtěl bych pořídit něco takového
http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... ackFoot-EX ale dočetl jsem se zde že ani podvozek cc-01 není vhodný pro každou karoserii proto prosím o radu a vaše zkušenosti děkuji za každé info XOOD
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

čau, ja tuhle budku jezdim a na cc pujde, dokonce na rcmodelexu je posazená zrovna na cc-01, akorád že je na krátkou verzi ccka takže budeš muset zkrátit kardan a linky co držej nápravu pak udělat držáky budky a žádnej problem by bejt neměl, jestli chceš mužu jí zejtra posadit na kámošovo ccko a vyfotit tady sou náky moje fotky pro inspiraci, sou tam i rozměry http://smurf87.rajce.idnes.cz/KASTLE_TA ... OT_XTREME/
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
xood
Uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 15.08.2009 0:00
Bydliště: Všude zdejší

SMURF píše:čau, ja tuhle budku jezdim a na cc pujde, dokonce na rcmodelexu je posazená zrovna na cc-01, akorád že je na krátkou verzi ccka takže budeš muset zkrátit kardan a linky co držej nápravu pak udělat držáky budky a žádnej problem by bejt neměl, jestli chceš mužu jí zejtra posadit na kámošovo ccko a vyfotit tady sou náky moje fotky pro inspiraci, sou tam i rozměry http://smurf87.rajce.idnes.cz/KASTLE_TA ... OT_XTREME/



zdravím tě i ja , tak to si mne vůbec nepotěšil :? upravovat se mi moc nechce jsem v tomto uplný začatečník přešrubovat nějakou opravnou sadu to snad ano ale něco řezat a brousit to není nic namně
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

tak to by bylo asi nejlepší sehnat nákou lexanovou která by ti tam padla přesně pak jen dodělat dirky pro uchycení a je hotovo a některy lexanky vypadaj nádherně, snad se někdo najde kdo by o něčem věděl co by pasovalo, takovej přehled já bohužel nemam :(
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Tady jde jen o to zkratit kardan a vypilovat plosku to nic nejni,spis jde o to
o kolik to riznout ? Ja bych si objednal kasnu a pak to teprve udelal presne
na ni tot muj nazorek :D
xood
Uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 15.08.2009 0:00
Bydliště: Všude zdejší

už jsem obědnal kardan :lol:
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

NO a mas po problemu :D
xood
Uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 15.08.2009 0:00
Bydliště: Všude zdejší

to víš že jo:lol: tet na tu tvou potvoru , (ještě jednou moc děkuju) koupím ložiska a jak přišetřím tak naviják kastli blackfoota samozřejmě dám metalízu a nechám udělat nálepky hlavu orla v plamenech tet je jen otázka jestli styl kanadské vlajky popřípadě usa nebo budu vlastenec a dám to ve stylu moravské orlice tedy bíločervená šachovnice nato par krámu pila sekera hasičák pár beden a příští sezonu se určitě potkáme. jo jinak pokud by jsi chtěl něco vypálit laserem než mě propustí tak mi to pošli a nějak to vykouzlíme ale pouze železo a nerez do 3 mm
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Zapalit cigo jedine,ale na to me netreba laser ;) diky za nabidku,ale nic nepotrebuju .A k te samolepce zustan patriot a udelej si tam Moravskou
orlicu Americkou vlajku tam ma kazdej hnup,ale moravskou orlici budes
mit jen ty :D To je ale uz na tobe
xood
Uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 15.08.2009 0:00
Bydliště: Všude zdejší

divej to bude taky záežet na tom co řeknou ostatní tomuhle nápadu co jsem viděl fotky exek tak krom nějaké minireklamy tam nikdo svás nic nalepenýho nemá a nechci stoho zase dělat nějakou monstrusbludu

Zpět na „CC-01“