Uživatelský avatar
Strada
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 05.11.2011 0:00
Bydliště: Mariánské lázně

jo a zpívající barevnou fontánu,ale ta už nikoho neláká,leda si tam jít vždy omýt CCčko :lol:
Uživatelský avatar
Strada
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 05.11.2011 0:00
Bydliště: Mariánské lázně

pár new snímků s menším pokrokem na konci alba.... :roll:
http://strada01.rajce.idnes.cz/Pajera
Uživatelský avatar
maverick53
Nově příchozí
Příspěvky: 45
Registrován: 10.10.2011 0:00
Bydliště: NZ, Slovensko

Krásna robota a rýchly progres, čo viac treba :wink: Páči sa mi originálny tvar tej tvojej záhradky a predného rámu - domáce je predsa len domáce (aj čo sa páleného týka :D ) Takisto aj disky si vyriešil vkusne tým nastriekaním stredu načierno - aj ja som nad tým toho času uvažoval, ale k mojej farbe by to asi nesadlo.
Len tak ďalej! :OK:

PS: Inak riadenie ste ešte neriešili? Je to väčšinou slabá stránka CC-čok.

PS2: Páčia sa mi tie gumy - čo je to zač :?:
Uživatelský avatar
Strada
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 05.11.2011 0:00
Bydliště: Mariánské lázně

díkes :oops:
snažíme se a skoro každý den,dle času se něco upravuje,vyrábí atd.S tou zahrádkou jsem se mordoval týden a jsem rád,že je hotová a luší tomu :lol: neni to sice jako kupovaná,ale když si to člověk vyrobí sám,má z toho lepší pocit,než si to objednat z netu a pak jen namontovat.Samozřejmě,že taky neumíme vyrobit všechno a pak nezbyde nic jiného,než si to koupit.Třebas tu zahrádku,co jsem si udělal,tak podobnou jsem viděl na jednom e-shopu a stála přes 2tis :roll: ,tak jsem si k tomu sedl,vzal měděný drát,dvě 75W pájky,dremelku,cín a letoval a letoval až vznikl žebříček,přední rám,nášlapné práhy a ted i zahrádka :lol:
Ty original kola jsou děsný a nelíbily se mi hned od začátku,tak jsem si je takhle láknul a myslím,že to vypadá líp.aspon mě se to líbí a časem je vyměním za nějaké ALU (chtěl bych TOPCAD) a na ně jiné pneu(Team losi)co zde na foru každý chválí.Ty co tam máme ted jsou oproti origo super,měkoučké,super přilnou ke kameni,betonu,mokrému povrchu,ale jejich nevýhodou je,že v písku či hlíně se rychle zalepí a pak neberou,takže to chce hrubší vzorek.Jinak co je to za značku ti nepovím,nabídl je nám znémej modelář pro náš začátek a chtěl 150,- za 4ks,on je prý původně kupoval v německu u Conrada tuším 3eura ks.
K řízení zatím nic špatného říct nemohu,zatím maká a doufám,že dlouho bude.Máme strašně málo najeto zatím(cca 6h),páč je na to čas spíš o víkendu,v týdnu ček přileze dom z práce a v 5h je tma,takže to je nereálný a to se v tou spíš hrabem :lol:
Uživatelský avatar
Strada
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 05.11.2011 0:00
Bydliště: Mariánské lázně

Dnes montáž nových motůrků s převodovkama a malinkej pokrok 8)
http://strada01.rajce.idnes.cz/Pajera
Uživatelský avatar
maverick53
Nově příchozí
Příspěvky: 45
Registrován: 10.10.2011 0:00
Bydliště: NZ, Slovensko

Super, čím ďalej, tým lepšie :wink: Tá bednička je fajn nápad, z čoho je vlastne urobená? MIG 400-vku ste skúšali aj bez prevodovky? Asi je to moc rýchle, že? Myslím v porovnaní so sériovým.
wondrka
Nově příchozí
Příspěvky: 72
Registrován: 02.09.2011 0:00
Bydliště: východní čechy

co je to za převodovku myslim typ a značku ?????? jinak auto krásný :tleskam:
Uživatelský avatar
Strada
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 05.11.2011 0:00
Bydliště: Mariánské lázně

opět děkuji :oops: nevím,jak ten motorek frčí bez převodovky.Včera nám je dovezl známej,co dělá do modelů přes 20let a má to od nějakého známého,co staví ty převodovky doma a motorky už byly k tomu.Má to ted rychlost rychlejší chůze,silný už od nízkých otáček a v kopci či z kopce se to nerozjíždí,ale krásně pomálu sjíždí i bez brzdy,nebo to v prudkém kopci samo stojí,takže super 8)
Bedýnky jsme dělali z takového plastu,na který lepí reklamy.Nevím přesnej odbornejnázev.Dělá se ve vícero průměrech,krásně se to krájí kobercákem a opracovává smirkem,super se to lepí lepidlem na plasty atd.V bedýnce jsou osazené vypínače,kterýma se zapíná auto a osvětlení,je to velice pohodlné oproti původnímu zapínání.Z toho plastu mám udělán i ten šnorchl,stačil mi na to nůž,lepidlo,smirek a pak barva.Byl hotovej za chvilku 8)
Uživatelský avatar
Strada
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 05.11.2011 0:00
Bydliště: Mariánské lázně

a dle údajů co nám k tomu říkal,tak by ten motorek měl brát třetinu proudu oproti originálnímu,takže by teoreticky měla i o chvíli déle vydržet baterka,ale to poznám,až dáme testovecí jízdu.... :lol:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Ta redukčka s motorem vypadá, že je to ta, co dělá p. Pstružina >>> http://www.rc4x4.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5897&start=15
Pěkně vám to roste pod rukama.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Strada
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 05.11.2011 0:00
Bydliště: Mariánské lázně

jméno výrobce neznám,nebo jsem přeslechl,ale vypadá,že to bude taky jedho výtvor :wink: Ten známej,co nám jí doporučil a i sehnal,tak jí moc vychvaluje,jezdi s ni truck trial a když se prý časem odjezdí(vylágruje),měl by je výrobce umět i repasovat.
Dík za pochvalu,ted je po práci celkem často čas,tak to jde od ruky :lol:
Uživatelský avatar
maverick53
Nově příchozí
Příspěvky: 45
Registrován: 10.10.2011 0:00
Bydliště: NZ, Slovensko

Hmmm, ten motor totiž viem zohnať, ale s prevodovkou by to také jednoduché nebolo :? Pritom to vyzerá super - a keď sa ukáže, že je aj menšia spotreba... To by bolo něco :wink: Hodil by sa aj sem na okolie dáky skúsený modelár, ale jediný, ktorého trrochu poznám, sa venuje len lietadlám :?
Uživatelský avatar
Strada
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 05.11.2011 0:00
Bydliště: Mariánské lázně

zkus se poptat toho kolegáčka,co jí taky sehnal a namontoval,jeho odkaz sem dal minotaur 8)
opět něco málo z dnešní práce(já vyrobyl stěrače a přejezdové plechy,kolegáček se dále zaobírá prací s pevnostňákem) :lol:
http://strada01.rajce.idnes.cz/Pajera new foto opět na konci alba (7ks) :wink:
Uživatelský avatar
Dan
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 10.11.2011 0:00
Bydliště: Marienbad City

Já jsem ten s tim zeleným. :HI:
Jen pro doplnění:
ty převodovky jsou od p. Pstružiny...
Uživatelský avatar
Strada
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 05.11.2011 0:00
Bydliště: Mariánské lázně

pár foto z dnešní malé vyjížďky a zároveň odzkoušení převodovek.Jízda stím super,daleko lépe se auto ovládá,síla už od malých otáček,v menším kopci auto v klidu tojí a z prudčího pomalinku sjíždí.Takže celkové bezdění a ovládání auta je super.Sice by to mohlo o krapet rychleji jezdit,ale myslím,že na vyjížďky v terénu a na expedici super pokrok.Nemáme v kolech ani na předku žádné závaží a dnes to bylo velice poznat,takže další pokrok půjde tímto směrem a pak by to už moho být fakt dokonalé...
http://strada01.rajce.idnes.cz/testovac ... vodovkama/

Zpět na „CC-01“