Uživatelský avatar
aries
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 01.10.2011 0:00
Bydliště: BB+BA (SVK)

baracuda píše:bez toho aby si sa v tom nevrtal nič nevyriešiš, tak to patrí k tomu


jj to je pravda :) no uvidime daco poklikam :) to som len chcel povedat ze vylepsovanie po urcity bod naozaj vylepsuje ale potom moze zacat kazit ine veci - resp. to co fungovalo bude rozladene a bude treba upravovat aj to. nakoniec clovek po dnoch roboty zisti ze predtym to asi fungovalo lepsie :wink:
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

zkus se podívat na jeep kuby 93 a Pajero Mraka z mrakolandu ti to mají zmáklý
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
aries
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 01.10.2011 0:00
Bydliště: BB+BA (SVK)

Re: Ford Bronco 1977 z Československa

Obrázek

Bronco pred poriadnou sprchou, naposledy som sa stveral po zablatenych kopcoch :)
Uživatelský avatar
aries
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 01.10.2011 0:00
Bydliště: BB+BA (SVK)

Bronco August - Srpen 2016

Po case som si bol konecne zajazdit. Rozpadol sa mi balonkovy kryt na rezervne koleso, tak som si tam natiahol novy balon, ale aj ten sa rozpadol. Takze som sa poradil s romanom, ze ktore kolesa a disky tam mam a ak to pojde, tak dozadu namontuje normalne disk aj s kolesom.

Fotky tu: http://aries101.rajce.idnes.cz/Bronco_August_2016/

Inaksie mam otazku: obcas sa mi stane, ze mi nereaguje servo na otocenie volantom, pritom nie som od auta daleko a plyn funguje. Po par sekundach uz reaguje aj volant. Kde by mohol byt problem? Vdaka
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Bronco August - Srpen 2016

Když nereaguje servo,tak většinou je slabá baterie.Jezdíš asi klasický NiMh ???
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Ford Bronco 1977 z Československa

Ahoj! Vlákno jsem zaregistroval až teď, tak asi číst přízpěvku bude neaktuální, ale stejně... Jen se tímto omlouvám, že si neodpusím malé pozitivní spamování... :-)

Add 1 samo krásný klasický Broncho. Moc povedený kousek.... :tleskam:

Co mě ale zaujalo už z názvu, krom toho nádherných roku výroby Brnoca :FINE: , je ten dodatek z Československa. Nechci tím rozpotávat nějakou vášnivou debatu, ale dost mě totiž mrzí, že pro spoustu lidí je Československo skoro sprostej pojem. Když jsem před lety na přechodu Tater řekl kamarádům ze Slovenska, že to tu mají a vlastně i máme, nádherný, tak se čertili. VYsvětlil jsem, že jsem se v Československu narodil, oni ostatně taky, a že to na Slovensku považuji pořád za tak trochu doma.... A dost mě mrzí, že tento názor, samo oboustranně, začíná být dost ojedinělý....

Teda konec řečí, díky Ti za to Československý auto.... Díky všem, kteří Slovaáky zde a stejně nás na Slovensku nepovažují za cizí!!!

P.S.: pokud to budeš považovat za zde nevhodné téma, stačí říct a "politickou" část zprávy vymažu...
Naposledy upravil(a) sMERIn dne 06.12.2016 16:37, celkem upraveno 1 x.
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
aries
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 01.10.2011 0:00
Bydliště: BB+BA (SVK)

Re: Bronco August - Srpen 2016

Milan3528 píše:Když nereaguje servo,tak většinou je slabá baterie.Jezdíš asi klasický NiMh ???


ano na NiMh, ale pokial si dobre pamatam tak to robilo aj po vymene baterky. obcas, nie stale
Uživatelský avatar
aries
Nově příchozí
Příspěvky: 29
Registrován: 01.10.2011 0:00
Bydliště: BB+BA (SVK)

Re: Ford Bronco 1977 z Československa

sMERIn píše:P.S.: pokud to budeš považovat za zde nevhodné téma, stačí říct a "politickou" část zprávy vymažu...


Servus, ja som Cechoslovak :) A bola to narazka aj na to, ze auto staval Roman tu z fora a z ciech, ja ho len pouzivam a staram sa on :)
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Ford Bronco 1977 z Československa

aries píše:Servus, ja som Cechoslovak :) A bola to narazka aj na to, ze auto staval Roman tu z fora a z ciech, ja ho len pouzivam a staram sa on :)


Tak to vidíme stejně :tleskam:
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče

Zpět na „CC-01“