Jidas
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 02.09.2009 0:00

jarmil33: Kuňku klidně dáme:) chtěl sem si jet zajezdit na stavbu k Čeperce... ale radši sem to vzdal, vzhledem k tomu, že tam makaj 24/7. Ale s tou stavbou by se tam suprově fotilo 8)
minotaur: měl sem tendenci na něj nalepit FBI :P
mkarpala: jj foto hodim hned, jak s nim pujdu ven... teď řešim to servo co se mi tam kroutí.. a hlavně mi nějak blbne vysílačka.. auto si dělá co chce:( no samo vim čim to asi bude.. bohužel zatim jedu na 27mhz..
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Dobrá 27ka je spolehlivá jako jakákoliv jiná. Ve frekvenci to nebude.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Jidas
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 02.09.2009 0:00

no to sem slyšet nechtěl:D je pravda, že to dělá od té doby, co sem obrátil servo a dal tam originál spojovačku na řízení (napoprvé sem myslel že je dlouhá, podle návodu byla... a dal tam vlastní, až pak mi někdo poradil, že mám obráceně servo:) že sem to vul nenechal.. zejtra kouknu, zda mam všechny kabely dobře zapojené, ale chová se to jako by mě někdo rušil, zničeho nic přestane fungovat řízení, pak auto vyrazí naplno dopředu, nebo se nedokážu plynule rozjet, protože auto jakoby cuká... no uvidim.. jezdim to na obyčejné vysílačce/přijímači od HPI (ze setu firestorm flux).. ale aspoň je co ladit;)
mkarpala
Nově příchozí
Příspěvky: 60
Registrován: 30.08.2009 0:00
Bydliště: Liberec

No 27mHz jsem měl a měla dost krátkej dosah pak to kravilo tak jsem přešel na 40mHz a do doby, než jsem jezdil pod dráty vysokého napětí byla dobrá. 2,4Gh je jistota zatím mě nezklamala, ale jestli ti ta vysílajda na 27mHz kraví i na krátkou vzdálenost, tak bych to viděl na nějakou chybu např. vadné krystaly nebo poškozená anténa. Zkus to povyměňovat a uvidíš.
Futaba 3PM, Tamiya CC-01 Mitsubishi Pajero, Savox SC-0352MG Digital, Aku Muchmore Li-Pol, Motor Novak Crawler 55T, Regulátor DSYS MD28DCRS+MDPG14, Pneu 1.9 Rock Claw
mkarpala
Nově příchozí
Příspěvky: 60
Registrován: 30.08.2009 0:00
Bydliště: Liberec

Že máš to servo obráceně jsem ti psal já? Ale na jiným serveru ne?
Futaba 3PM, Tamiya CC-01 Mitsubishi Pajero, Savox SC-0352MG Digital, Aku Muchmore Li-Pol, Motor Novak Crawler 55T, Regulátor DSYS MD28DCRS+MDPG14, Pneu 1.9 Rock Claw
Uživatelský avatar
romanm
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 06.07.2009 0:00
Bydliště: pardubice

ahoj jsem taky z Pardubic :D mám CR01 a jezdit samotnýho už mě nebaví.Tak by jsme mohli něco podniknout .ROMAN

Zpět na „CC-01“