Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Nebo ja :lol:

Nejvic se mi libi blikacky v narazniku, myslel jsem e jsou to mlhovky ale todle mi prijemne prekvapilo.
A divim se ze vic lidi na pajeru nepouziva tydle gumy, pac an tom dle me vypadaji asi nejlip, rozhodne lip nez hranate "super tires"
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Super. Takže tě od těď beru jako mého hlavního odtahovače z modrých hlubin :-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Lee93 píše:Super. Takže tě od těď beru jako mého hlavního odtahovače z modrých hlubin :-D


Jo tak to pozor kamaráde... když se podíváš na moje popisy, tak je tam vidět, RESCUE & PARAMEDIC! To znamená, že až se v modré hlubině utopíš, tak Tě zachrání náš team kvalitních zdravotníků. Na team RESCUE & RECOVERY si ještě budeš muset počkat ;-)
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Míro, odkud jsou ty majáčky. Jsou fakt parádní. Chtěl jsem něco podobného, ale viděl jsem je jen na rcmartu a ty se mi moc nelíbili. Na S-hobby zase měli jen kulaté. No tak nevím... :cry:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Karlos díky :-) jsou to dva slepený zapalovače (Ty nekouříš, viď?)
MDL6 (světelný modul od DSYS) umí obsluhovat tři páry LED (nebo i víc, ale prostě šest výstupů) takže v zapalovačích jsou dvě a dvě LEDky které jsou v režimu rychlého blikání a v nárazníku je třetí pár který je v režimu dvojitých záblesků. Když jsem dal horní do nějakých záblesků (jedno, nebo dvojitých) tak tam byla ošklivá pauza a celý maják zhasl a vypadalo to blbě.
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Kurňa Salvatore to je suprovka s tema zapíkama :-) To dej do home made scale parts... no co dodat... zlaty cesky rucicky. :D
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

LUB: Díky! Nicméně když jsem to vymýšlel (což se musím přiznat, že bylo možná ještě v zimě) tak jsem to takhle krásně vymyslel a asi během dvou dnů se na TAMIYAforu objevila Tundra s takhle udělanejma majáčkama. Takže už první nejsem :-)
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Už mi to Corís psal. Je to fakt paráda. No nekouřím už osmí den :lol:
Ale tohle by mě nanepadlo. A to se mi na stole válí modrý a červený :lol:
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak aby se nezapomnělo na dvojčata, trochu obrázků o druhém dvojčeti, které trochu zaspalo.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

... jen drobné úpravy, nic brutálního ani přeborného. Lakování Salvatorovy lakovny, shodný design. Obuto do Losi Mini Rock Claws, zvednuto bodyliftem o 1 cm, drobné poladění podvozku, 70T motor a DSYS regl ...

Vzhledem k tomu, že hlavním obdivovatelem a někdy i když nedáváme pozor uživatelem je náš 1.5 letý synek, auto bude asi bez více vyčnívajících doplňků, spíše se mi líbí čistý design, proto tam není přední rám, nášlapy nebo brutální zvednutí.

Jen pro zajímavost, na zadní světla je použita reflexní červená samolepka co se dělá na plachty kamionů a vypadá a funguje to moc fajn.

Přijdou ještě decentní, asi žluté, LED do světel.
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Covece uplne sem si je spletl nebejt detailu :) Myslel sem ze Mira chtel udelat inverzni lakovani, ale nakonec zjevne padla volba na shodny lak :)
Tak doufam ze Pajo taky vytahnes do prirody, at neni bratrickovi smutno .))
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Ja sem ty losiny s origos rafkama z MRC nikdy do paja nezkousel, ale nevypada to vubec spatne. Jak tak na to koukam, asi nema smysl to prezouvat na jiny disky, kdyz sou ty gumy lepeny.
Obrázek
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Obecně se mi beadlocky líbí, takže v té tmavé je to fajn ... gumy velmi lehce vystupují z blatníků, po drobném zvednutí (1cm lift je shodné jako mám 10 cm na Patrolovi (8cm podložky nad pružinama + 2 cm bodylift), takže i celkem scale.

To samé gumy, mají 9cm, tj. po přepočtu na reálné pneumatiky je to asi 35.4", což jsou největší běžné obyčejné gumy, co se na offroady dávají, aby to nebyl extrém. Osobně mám na autě 33.5" AT aby se na tom dalo jezdit i na silnici, ale ty 35" by se mi tam taky vešly.

Tak to jen pro srovnání s reálem.
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Je tam jeden odlišný detail! Thomas je Mountain Rescue & Recovery a já mám Mountain Rescue & Paramadic. Proto taky můžu mít modrý majáky :-)
nicméně musím uznat že to zvednutí je velmi dobrý a asi se zdravotnický stroj bude muset podrobit stejné operaci :-)
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

jj udelej to Miro, precijen stroje expedicni jsou cim dal tim dokonalejsi a jezdi do cim dal tim horisch podminek, tak at se tam dostanete taky a driv nez corisuv pohrebacek :)

jinak fakt musim rict, ze ac se to nezda, tak tydle losiny jsou pro me jedny z nejhezcich gum na pajero. Do extremu se mi jeste libi slingery co ma zidon a na silnicnejsi verze budou dle me pekny Grip Doctory.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Pekna Pajerka, pekna.. Nevedel sem, ze budou dve "horsky sluzby"...
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar

Zpět na „CC-01“