Uživatelský avatar
Yamaha
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 09.01.2012 0:00
Bydliště: Humenné,Slovensko

Prepáčte ale info o veľkosti originálnych diskov mám od kamarata a ten neviem čo meral ked my povedal 39mm :evil:
Podľa toho čo som pozeral na internete,sadnú v pohode :wink:
Súčastnosť :
Stavba nového CC-01 na hobby :)

Minulosť :
CEN GSR 5.0
CC-01 Pajero Metaltop [MG995,SPEED 600 ECO,TLU01,TEU101BK]
CC-01 Pajero Black Edition [SPEKTRUM S100,NOVAK 55T,DSYS 54]
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak máme další dotaz. Bráchovi začlo něco v autíčku rachtat a to je na zpátečku když se třeba o něco optře tak je to jako by mu někde přeskakovaly převody. VYměnili sme pastorek to hlavní ozubený kolo a dělá to pořád. Nikde nic nechybí ty plastový kloboučky tam jsou prostě vše v pořádku ale stále to rachtá. Nemá někdo zkušenost nebo radu co by to mohlo být?
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

To bude dost možná v kolech zadní nápravy, vymez vůli na hrušce - jinak vcelku rychle odrovnáš ozubení!
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

Dělá to předek. Pač zadní kola když podržímě tak ty berou pořád a nic se neděje takže to dělá na 100% předek.
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

... tak to je dobrý. To by mělo stačit ten kryt převodů stáhnout skrz s šáskem šroubama M3 s maticí. Pak by to mělo být už v pořádku ;-)
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

TAk se zase ptám. Kolik tak dáváte závaží do kol? Koupil sem nový gumy a přijde mi to nějak vratčejší než předtim a chtěl bych dát krapet závaží do kol ale nevim kolik. A další dotaz jakej olejček do tlumičů?
Uživatelský avatar
mirovito
Uživatel
Příspěvky: 198
Registrován: 04.06.2012 0:00
Bydliště: Plzeňský kraj

Já jsem přidal do každého kola 90g. Celkem tedy kolo váží 150g.
RC4WD TF2 BLAZER K5, MST CFX Holidajka, Traxxas TRX-4 Sport, WPL-B16, 3DSETS Rancher
http://mirovito.rajce.idnes.cz/
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak další dotaz. Poradtě s kardanem. Nějak se mi začal rozpadat kloubek u zadní nápravy.
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Samozřejmě nejlepší je Tamiya kardany vyměnit za nové, ale v nouzi jsem to řešil tak, že jsem ty čepy nahradil delším šroubem M2, zajistil matičkou a rozklepal, slouží dodnes :wink:
bflmpsvz
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pajera z Prachaticka

Probíhá příprava na Wotokabi a tudíž i menší upgrade. Již dříve jsme osadili převodovky od HPi což je oproti originálu nehorázný zlepšení co se týče ovladatelnosti a průjezdnosti obtížnějším terénem. Akorát jsme osadili motůrky s 19500 otáčkami ač byly objednány motory s 25000 hold chyba moje že jsem se nepodíval na parametry u výrobce páč prodejce měl milné info ale i tak je rychlost dostačující. Základ je ta síla kterou to teď má a hlavně brzda v neutrálu konečně funguje. No a přišel na řadu i exteriér.Jsou nasazeny nové gumy http://www.rccrawler.com/forum/tires-wh ... ppers.html zvýšila se světlá výška a co se týče průjezdnosti tak zatím nevím nebyl čas je odzkoušet ale zdají se fajn, zkoušeno jen na zahradě. Vyrobil jsem pevnostní nárázník nové šekly vpředu i vzadu nová zahrádka a pak jedna vychytávka kterou jsem si přečetl u Pity z Vimperka a to je roller na permice použit jako tažné lano. Uvidíme co to vydrží ale říkali klucí že to drží docela zdárně. Tady je pár fotek jen mobil takže foto nic moc. Tím se loučím možná zase na rok.
http://culy.rajce.idnes.cz/Nove
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Pajera z Prachaticka

Wotokabi proběhlo v naprostém klidu technika vydržela i v dvouhodinovém deští a nové gumy se osvědčily akorát to bude chtít rozšiřovací hexy protože se zvýšením těžiště se snížila stabilita. Fotek bylo málo jak moc pršelo takže jen tohle.

Obrázek


Obrázek
Tady i s bratrovo červeným.

Obrázek
Celá promočená parta bláznů.

Zpět na „CC-01“