Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

aspoň mám výmluvu, proč nemá interiér:D jinak teda vypadá to, že zadní difrák to přežil...akorát se tam nějak moc posouvaly poloosy včetně něj ze strany na stranu, takže prostě vypad ze záběru...natlačil sem tam pár podložek abych vymezil vůle, složil to a vypadá, že snad dobrý...zatim sem to neprojížděl, když už sem to rozdělal, zkusim něco vyšašit s tim zavěšením...ukrutně se mi nelíbí, jak sou ty spodní origo linky uchycený tespoda k vaně, a fungujou jako parádní kotvy :roll:
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Úplně stejný problém jsem s tím zadním diferákem měl taky, povysunula se mi ta kratší poloosa a tím vypadla ze záběru, než jsem to zjistil tak jsem s tim chvili jel 4×3 a ty drážky v půlce velkého ozubeného kola do kterých poloosa zabírá se trochu vybrousily, pak jsem to rozebral, narval tam podložky, všelijak vymezil vůle a složil, chvíli to fungovalo a později se ty drážky vybrousily úplně.... tenhle samotný díl jsem nějak nenašel a nový diferák nechtěl kupovat, tak jsem to lepidlem slepil dokupy s druhou poloosou a ozubeným kolem a pořád drží, časem snad bude elegantnější oprava ..... :roll:

Zpět na „CC-01“