Uživatelský avatar
drapic
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 16.08.2012 0:00
Bydliště: Bor (okr. Tachov)
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: PAJERO NEW FANTA Bor - Tachovsko

Chtěl bych se zeptat na to, jak normálně dlouho jezdíte na baterku?? Mám Ni-MH 3000 a najedu tak na ní cca. 30-45 min :-( , podle terénu a doby prokluzů. Přijde my to divný, protože jsem minulou sobotu pořídil jiný a tam jsem najezdil tak cca 2 hod ;-) . Je tam 3 rychlostní převodovka a jezdil jsem tedy jen na 1. A jak říkám u Pajera tak max 45 min :-( . Mám už tady motor 600 ECO a sílu vpřed má, ale na zpátečku jí tedy moc nemá , může to být tím, že mám uzamčenou i přední nápravu nebo je něco špatně s elektronikou? Díky za rady a odpovědi.
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: PAJERO NEW FANTA Bor - Tachovsko

U ccčka na těch cca 3000mAh je to se šestikilem normálka, ccčko v základu žere i děti kolem cesty...
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Uživatelský avatar
drapic
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 16.08.2012 0:00
Bydliště: Bor (okr. Tachov)
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: PAJERO NEW FANTA Bor - Tachovsko

UFO píše:U ccčka na těch cca 3000mAh je to se šestikilem normálka, ccčko v základu žere i děti kolem cesty...

:-D , tak to jo, já jsem se právě lekl, že když na ty baterky v jiným autě najedu min. 3X víc, tak jestli nemám něco špatně. Děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
drapic
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 16.08.2012 0:00
Bydliště: Bor (okr. Tachov)
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: PAJERO NEW FANTA Bor - Tachovsko

Ahoj, tak jsem dneska prodal Pajero a ani jsem ho nestihl dodělat k obrazu svému. Dneska se na něm dělala otevírací P kapota a ani to se nestihlo. Alespoň budu mít více času na Fordku a Defíka. Tak děkuji CC-01 za vstup do světa modelařiny a ať sloužíš co NEJLÍP novému pánovi. :cry:

Zpět na „CC-01“