Uživatelský avatar
romanm
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 06.07.2009 0:00
Bydliště: pardubice

CR-01 Unimog z Pardubic

Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

No konečně další CRko. Lidí tu je dost co je mají, ale nikdo se tady o nich nezmiňuje co se týče úprav apod. snad kromě mě a Ondry. Co ty Romane, nějaké úpravičky a poznatky z nich jsou?
Uživatelský avatar
romanm
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 06.07.2009 0:00
Bydliště: pardubice

já podvozek moc neupravoval .jen jsem tam dal menší kola a zatížil nápravy .má to lepší stabilitu,myslím že menší kola jsou lepší a i vzhled je víc reálnější :lol: doplňky jako je hasičák ,lopata atd. jsem vyrobil a když jsem dělal ty táhla na řízení z alu trubiček,tak mě napadlo do krátkých trubiček zalepit 3mm diody a z toho vznikly mlhovky v nárazníku.
vased
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 15.09.2009 0:00

pěkný ! - mám ho taky akorát už jsem ho nějak tak celý rozřezal přeřezal atd...vše vyzkoušel, tak mam novou kastli a ted to pujde načisto.

co zkusit ten přední naviják trochu do něčeho zapustit ? - já odřízl lexan nárazník a udělal ocelový a naviják do něj - vypadá to nějak "kompaktněji"
Uživatelský avatar
romanm
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 06.07.2009 0:00
Bydliště: pardubice

taky jsem o tom přemýšlel,ale chtěl jsem ho namontovat tak jsem to zatím přidělal narychlo a někdy to ještě upravím .
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

vased píše:pěkný ! - mám ho taky akorát už jsem ho nějak tak celý rozřezal přeřezal atd...vše vyzkoušel, tak mam novou kastli a ted to pujde načisto.

co zkusit ten přední naviják trochu do něčeho zapustit ? - já odřízl lexan nárazník a udělal ocelový a naviják do něj - vypadá to nějak "kompaktněji"


Hoď nějaké foto :wink:
Uživatelský avatar
romanm
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 06.07.2009 0:00
Bydliště: pardubice

Ahoj tak jsem zase trošku pracoval na modelu :lol: namontoval jsem kratší pružiny ,posunul kastli a dostal ji co nejníž . i ten naviják jsem předělal, sehnal rezervu ,dočkal se semolepek a vyrobil kanystr .už jen časem dodělám zapínání světel vysílačkou a budu spokojen :tleskam: http://romanmr.rajce.idnes.cz/22.01.201 ... og_finale/
Uživatelský avatar
romanm
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 06.07.2009 0:00
Bydliště: pardubice

tak jsem se trochu nudil a protože se mi do ruky dostal menší naviják než na mám na unimogu, předělal jsem auto na karoserii Toyoty :wink: http://romanmr.rajce.idnes.cz/toyota/#album
Uživatelský avatar
romanm
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 06.07.2009 0:00
Bydliště: pardubice

Toyota se moc na podvozku neohřála a vrátil jsem se k dokončení Unimoga .Trošku jsem ho předělal a výsledek je tady :lol: http://romanmr.rajce.idnes.cz/27.02.201 ... g_T/#album
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Moc pěkné.
Uživatelský avatar
romanm
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 06.07.2009 0:00
Bydliště: pardubice

děkuji :lol:
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Moc hezká práce. Palec nahoru. :wink:
CC-01 Mitsubishi Pajero
xood
Uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 15.08.2009 0:00
Bydliště: Všude zdejší

zdravím tě mám dotaz jak jseš spokojený z crkem hodlam koupit noví podvozek a ve hře je axial a cr -01 ale po zkušenostech s tamiyí a jejíma vůlema vítězí axial
Uživatelský avatar
romanm
Uživatel
Příspěvky: 108
Registrován: 06.07.2009 0:00
Bydliště: pardubice

Ahoj měl jsem CR01 i Axial SCX a oba jsou podle mě dobrý.Axia je na tom lépe s těžištěm a dá se z něj udělat pěkné auto ,což u CR je trošku horší .Na axika koupíš u nás skoro vše ,u cr je z dílama trošku problém.Spíš je to o tom co se komu líbí .Já za sebe musím říct ze jestli budu stavět něco dalšího tak to bude určitě CR :lol: teda jestli ho trošku zlevněj :tleskam:
xood
Uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 15.08.2009 0:00
Bydliště: Všude zdejší

děkuji

Zpět na „Tamiya“