Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Identifikace

Tak jak to popisuješ, tak to není až tak ježdění v terénu , ale zhruba styl povrchu rally . Tam bych nechal klidně dify otevřený , zvlášť pokud ponecháš původní motor a nebudeš zpomalovat jelikož při rychlé jízdě bude se zavřeným difem bude zavřená "náprava"dostávat dost záhul. Počítej ale s tím , že v základní konfiguraci bez vícezáviťáku to bude i s 19 zuby pastorku na zahradu dost rychlý švihadlo a mladej to bude dost otloukat o kde co .........
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Identifikace

Tak dnes jsem testoval.Dify otevřený a docela spokojenost.Osadil jsem ložiskama a dopředu namontoval ten pěnovej nárazník.Auto je opravdu svižný a myslím že by zavřený dify byli spíše na škodu.Také jsem dal stříbrný pružiny od MST a je to krásně měký.Na tlumičích je to asi o půl centimetru zvedlý.Vyměnil jsem krátký kloubky za delší.
Vnoučkovi to omezím na vysílačce.
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Identifikace

Dovolím si svůj postřeh jelikož jsem na Tl 01 začínal plackou Opel Vektra a dodnes mám tento podvozek doma a mam ho svým způsobem rád.

Vydrží opravdu hodně hrubé zacházení a když vyplníš diferenciály hustou vazelínou je podvozek vhodný i do terénu . V momentě kdy zátěž na dif bude opravdu už značná tak se protočí a nebudeš tak namáhat převody. Jak jsem řekl jsem fanda TL a TA podvozku jelikož jsem na nich začínal před 14 lety . :-)
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Identifikace

Auto jsem koupil na Aukru spíše jako vrakouše.

Obrázek
Obrázek

Na karoserii mnoho zbytků od papírových nálepek,dokonce i na čelním skle.Dal jsem si s tím práci a na nějakou dobu jsem karoserii zachránil.

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Teď jsou tam nasazena silniční kola na dlažbu na dvůr,ale k autu jsem dostal i kola na terén.
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Identifikace

Chlapi , co máte za fígl na uzavření toho kuličkového diferáku ???
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Identifikace

sekunďák :-D
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)

Zpět na „Tamiya“