Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: TA-01 vs. TA-01

No Pavlát, mistr republiky s ní jezdí v 2WD :-) široká je 206 což je dost no ale asi to problém nebude a hlavně se tady jedný o takovej sranda rallycross v Jajeklandu takže pravidla taková nijaká žádná :lol:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Volvista
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 04.09.2012 18:19

Re: TA-01 vs. TA-01

Jak těžké je vyměnit nápraravy na axialy nejlípe za axialy na tý buggy ta-01 ? Já to asi nezvládnu, ale našel by se někdo spolehlivej s doporučením komu bych to mohl svěřit za levný peníz na konci nějaké expe. např. a na další by to přivezl ?
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: TA-01 vs. TA-01

promiň ale to myslím nepujde ale pokud to pujde tak to bude hodne složitý protozě je v ta-01 jinej druh naprav a aby jsi tam dal axialovsky napravy tak musis jeste vymyslet 4link no prostě složitý já taky chtěl kupovat něco do 3000 ale rok jsem si počkal a pak si koupil nový cc-01
Volvista
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 04.09.2012 18:19

Re: TA-01 vs. TA-01

Dobře, tak díky za odpovědi.

EDIT: daly by se někde koupit ty úzké série nápravy na osobák na TA-01?


Co je potřeba ke zprovonění tohoto? http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Ta ... ay/453842/
nevyšlo by lépe investovat do tohodle ( v celkových výdajích)?
http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/DF ... x4/454056/
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: TA-01 vs. TA-01

Hele, zeptám se, víš vlastně s čím chceš jezdit?
Škoda, že jsi nenapsal o měsíc dříve. Jsem tady prodával TAčko.
Volvista
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 04.09.2012 18:19

Re: TA-01 vs. TA-01

carlos46 píše:Hele, zeptám se, víš vlastně s čím chceš jezdit?
Škoda, že jsi nenapsal o měsíc dříve. Jsem tady prodával TAčko.

jestli myslíš jako typ tak osobákem.A ten tvůj prodej... no ani teď nemam 3000, ani 2500 ,- ale líbil se mi. Myslím že dokonce ten mě přivedl na TA-čko :FINE: :FRIENDS:
A před měsícem jsem to začal po menší odmlce okukovat a šetřit. :roll:
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: TA-01 vs. TA-01

Jestli máš šikovného tátu a pomůže ti udělat novou vanu nebo to zvládneš sám, tak myslím, že by šlo použít toto TLKo.
Myslím, že cena je celkem slušná. Samozřejmě musíš počítat s dalšími investicemi jako je vysílač, regulátor, motor, baterie, nabíječka apod.

Tady je malá inspirace od Pavla - uživatele Gema, který také přestavěl TLko.
Volvista
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 04.09.2012 18:19

Re: TA-01 vs. TA-01

Jj díky. Co všechno by bylo potřeba ke zprovoznění, s tím že bych to vzal s motorem, servem a reglem?
Uživatelský avatar
martintramvajak
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 22.09.2012 13:33

Re: TA-01 vs. TA-01

Hele, vim že se ti asi líbí bugginy, a vím že nejsou vůbec špatné, ale pokud chceš prostě nějakého Teréňaka na expedice, a jseš začátečník, tak si kup RTR (pokud s tím opravdu neumíš) Ono sice RTR (ReadyToRun-připraveno k jízdě) stojí více než kity, ale rozhodně když jsi ještě amatér, a nechceš se v tom patlat, tak kup RTR. Já jsem teda taky docela začátečník, a tak jsem koupil TorchePro od Amaxxu s verzí Brushless za lacinou cenu 3199,-. Ale jako zatim jede, ale nevim proč, zlobí mi, ale nebude to chyba mnou, ale buď chybný výrobek... no nevim, to se dozvíš na mém Topicu :wink: . Takže pokud si chceš koupit nějaký tvoje první auto, tak ti doporučuji tohle. Ale časem zjistíš, že jsou mnohem lepší auta... ale to jde zas jenom o investice. Pokud se odvážíš investovat do toho víc, tak si kup Mitsubishi Pajero. To jezdí taky perfektně. A pokud si koupíš toho TorchePro, tak si kup lepší baterku a nabíječku :wink: A pokud tě to bude bavit, tak bude lepší když budeš jezdit ještě s někym (kámos třeba) a to je mnohem zábavnější... Ale to je prostě o investici... Tak, jak vidim docela sem se rozemlel, tak snad ti to k něčemu bude 8) Kdyžtak napiš do Soukromých Zpráv, jestli nějaký otázečky nebo něco :mrgreen: Jo, a vzpoměl jsem si, pokud si chceš teda něco koupit, vůbec není špatné si koupit ojetinu. Třeba aby se ti nestalo že tě to bude bavit pár dnů, a zbytečně za to neutrácet. Ale jako i ojetiny jsou fajn, ale pokud chceš DOBRÉ auto, tak jen ojetinu, když chceš co nejmenší cenu. :OK:
Používám model TorchPro 1/10, od firmy AMAX s Brushless. http://rckane.cz/rc-auto-himoto-torche-24-ghz-zdarma-aku-72-v-3000-mah-p-2922.html I like RC! :D
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: TA-01 vs. TA-01

Hele prcku, ještě sháníš TAčko? Myslím, že tohle by na přestavbu bylo vhodné.
Novinka na modelbazaru. Kastle vypadá celkem zachovale a myslím, že by se dala ještě třeba za tři kilča střelit.

http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/rc ... 02/457728/
Volvista
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 04.09.2012 18:19

Re: TA-01 vs. TA-01

Tááák kucí, auto je doma :HOPS: , chci se zeptat kde koupit phs. :tlachy: díky.
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: TA-01 vs. TA-01

Pročti si téma ..............
dilna-a-naradi-f25/houzevnaty-polystyren-psh-t49.html
tam to najdeš a současně i další odpovědi na otázky které by zákonitě následovaly jako řezání , lepení , broušení , stříkání ............
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: TA-01 vs. TA-01

Volvista píše:Tááák kucí, auto je doma :HOPS: , chci se zeptat kde koupit phs. :tlachy: díky.

Tak nějaký fotky, sem hrozně zvědavej.
Volvista
Nově příchozí
Příspěvky: 38
Registrován: 04.09.2012 18:19

Re: TA-01 vs. TA-01

nivak píše::-( A já myslel že zase bude nějaká votrubkovená bestie na trial a vono bude prdlajs.
Aviaro skejlovejch leštěnek už je dost


Hej hele viď v tomto tě nezklamu. Koupil jsem ta-01 Manta Ray, super jednání s majitelem a je to moc široký, takže to bude něco jako wrait, nejspíš bronco, ale uvažoval jsem i o trial speciáááááálu YETI...
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: TA-01 vs. TA-01

Jůva, o Yetiho se tu pokoušel Stenly: scale-projekty-f15/skoda-yeti-do-odvolani-pozastaven-t2360.html Ale bohužel do odvolání pozastaven :-(

Zpět na „Tamiya“