Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Suzuki Samurai od Špíci

Doma z model hobby přivezená bouda samce, tištěného 3D tiskárnou. Celkem povedená kastle ze které mám radost. Tisknuto na sílu vrstvy 0.1 takže stačí plnič a trochu ho přejet a je hladká a připravena na nástřik. Možná k tomu bude hardtop. Jsou k tomu sedačky, panty, kliky sloupek řízení, volant, víčko nádrže možná udělám otevírací kapotu.

Přemýšlím jaké jsou další kroky. Buď dveře a aby to byl klasický samec nebo bez dveří, nějaká trialová verze. Možná na příští sezónu na AST.
Je pod tím axial, upravené řízení pro větší rejd. Fotky ze stavby budu dávat průběžně :OK: ;-) kdyby někoho něco napadlo, budu rád za cokoliv :YOP:
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Suzuki Samurai od Špíci

Tak pár fotek zde :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Bouda posazená na podvozku, je potřeba to dát dolů, a to hodně :-D upravit rozvor ale bude to v pohodě :-)

Obrázek

Mrzí mě momentálně, že jsem se kousek stěhoval a mám u sebe tak čtvrtku věcí, hledám prostor kde v novém to usadit a kde mít dílnu, snad se něco najde a nějak to tam dám do kupy, to bude teď na prvním místě :-)
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Suzuki Samurai od Špíci

Vypadá to fakt dobře. Desetina to nebude co?
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Suzuki Samurai od Špíci

zax píše: 14.11.2019 18:53 Vypadá to fakt dobře. Desetina to nebude co?
Nebude ani náhodou, je to větší, počítal jsem to a vychází to tak na 1:8.5 :FINE: ale bylo to počítaný v rychlosti, a s matematikou se taky nemusím :-D Teď jsem byl stále v práci, tak teď se to snad pohne, jen furt nevím kterým směrem se ubírat, jestli s dveřmi nebo bez nich... ale asi z toho udělám civil s dveřmi... Poladím zbytek, plnič a pak to půjde snad už rychle :-) Jsem domluven s wačicí a možná bude hardtop... Barva by mohla být matná tmavě zelená a s možným černým hardtopem. Nebo udělám klasiku, černý, nálepky. přemýšlím co dál by se mu mohlo hodit :-)
Uživatelský avatar
skabry22
Nově příchozí
Příspěvky: 60
Registrován: 22.05.2013 12:53
Bydliště: Okres Č.K.

Re: Suzuki Samurai od Špíci

Vypadá to fakt pěkně takhle na fotkách :OK:
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Suzuki Samurai od Špíci

Díky, nejvíc smutný je to, že jsem na něj nenašel ještě ani pět minut čas. Zatím jsem se na modely od posledního ASTu nedostal :NO: 8o :-(

Zpět na „SCX10“