Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

...hele, jak na to poránu koukám, nemůžu neříct, že i kolo i králíček vypadaj strašně. Dokonce i ty tlustý trubky, ale má to nádech takovýho postapokalyptickýho vehiklu, což je k tomu Honchu velmi zajímavej nástřel, udělej takový to roletový přední plechový okno, přidej eště ty trubky a přestane to bejt blbý... :tleskam: Když tam potřebuješ vůbec něco vozit, hele, tak toho králíka normálně vem a vhodným tenkým špagátkem (lanem) toho králíka přivaž na přední nárazník. Jak má ty roztažený ručičky nožičky, podívej se na nějaký filmy kde přivazujou lidi na přední nárazníky a přesně tak to udělej :HOPS: :HOPS: :HOPS: a bude to hustý, ten nárazník k tomu svádí strašně moc. Když ho zasereš blátem, snadno mu ty sundavací hardy přemáchneš.

JDI DO TOHO a přivaž toho neřáda, jako Golém pekárnu Ti bude pohánět auto silou nezměrnou
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Normálně. Vem plech, nařezej do něj ty žaluzie, ale nechej kolem "rám" a horní část žaluzií neprostříhávej, ale vyhni ty žaluzky ven.. A máš to, přichytíš po krajích a nemusíš vystřihávat "sky blue" ani se vařit s nějakou mini postapokalyptickou klecí...

takhle, jestli to v mých čárách uvidíš.

Obrázek
hele tady borec to tak má

A eště mě napadá, tak tomu králíkovi udělej křeslo jak ve trojce matrixu, přivaž ho k nějaký podestě, zezadu z hlavy mu přes ten commodore čip vyveď tlustý kabely, celý to dej dozadu dovnitř klece, zaskli plexisklem jako laboratorní místnost, nasviť červenou diodou a máš pohon na králíčka duracela. A nebo na ten nárazník, hergot já si snad seženu králíka svýho :-D
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Jestli chceš 5000mAh, tak je kup na hobbyKingu v Holandsku - vycházejí kolem 20 dolarů.........Takže za dvě dáš i s poštou to, co tady za jednu.....a jsou nové - neleží nikde rok ve skladě jako u nás v ČR :-D
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Mira píše:...hele, jak na to poránu koukám, nemůžu neříct, že i kolo i králíček vypadaj strašně. Dokonce i ty tlustý trubky, ale má to nádech takovýho postapokalyptickýho vehiklu, což je k tomu Honchu velmi zajímavej nástřel, udělej takový to roletový přední plechový okno, přidej eště ty trubky a přestane to bejt blbý... :tleskam: Když tam potřebuješ vůbec něco vozit, hele, tak toho králíka normálně vem a vhodným tenkým špagátkem (lanem) toho králíka přivaž na přední nárazník. Jak má ty roztažený ručičky nožičky, podívej se na nějaký filmy kde přivazujou lidi na přední nárazníky a přesně tak to udělej :HOPS: :HOPS: :HOPS: a bude to hustý, ten nárazník k tomu svádí strašně moc. Když ho zasereš blátem, snadno mu ty sundavací hardy přemáchneš.
JDI DO TOHO a přivaž toho neřáda, jako Golém pekárnu Ti bude pohánět auto silou nezměrnou


Můj oblíbený film je Šílený Max bojovník silnic a mám hrozně rád, postapoc. ale místo králíka bych tam přivázal ňákou dě....včicu a pěkně pověsit na smyčku. Ten králíček je i na post... fakt špatný a ty kabely jsou už moc hardcore na můj vkus. Pořádně oplechovat kastli, napatinovat nápravy, rámy, nandat všude co to půjde světla (s úplně nejméně svítivými diodami co se dají sehnat), kulomety na zombíky a na kola ostny :-p
Taky dobré stroje měli v rallye smrti :YOP:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Tak další králíček :YOP: To by byl pak každý povolný, jen víc takových kamarádek :tleskam:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

To už tady bylo, Svěrákův film Akumulátor 1.


Hele, to je vo ničem, buď sežeň pořádnej provaz, fakt ho na férovku přivaž (viz Vinetů, tam je vidět, jak se k něčemu přivazujou lidi a jakým provazem).. Vidíš, musíš víc čumět na televizi :-D :-D :-D tam je pravda o životě :-D :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

ne hele, já to myslel normálně vážně, klucí maji pejsky, někerý spí na dece, jiný poskakujou na špagátku, řidiče co s urputným výrazem ukazujou z vokýnka fakáče, malilinkatý dřevěný bedny na nářadí s malilinkatejma pantíkama, šroubečkama, většinou když už to tu najdu takhle hezky zpracovaný, má to nějakej celkovej nádech, jakože s trialovým speciálem nevozíš na střeše basu se stanem, je to podle skutečnejch aut, army defíky, camel trophy, třeba i alá dakar, sériový auto z autosalonu, prostě to vypadá dobře, jde s tim určitě suprově jezdit.

A to se mi líbí. Ne duracel izolepou :P rozumíš. Tak jsem to i myslel, že když to uděláš dobře, bude to fakt celý dobrý a originální, je to na Tobě, jestli budeš mít auto fyjalový nebo jen jalový - nebo postapokal či s králíčkem elektrárnou atd. Jde udělat hezkej postapokal offroud i s roletama na vokna proč ne, jen ne s kulometama trnama, no ..
hele nebo tohle se tu už objevilo,
!!! vidíš?? že se to dělá, přivazovat lidi na nárazníky postapokal aut
málo gůglíš, hle

kolik je slečně, 12?13?....28?29?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

.... napsal jsem i horní hranici a tam sem se vešel :tleskam: :OK:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Tak to video je super, do té doby než jsem začal fotit Já :-( Sorry kámo ale já prostě na ty fotky zatím nemám a zvlášť když mi dáš do ruky, světe div se zrcadlovku :-D Nafotím si svoje svým ale ty fotky tvého auta mě opravdu mrzí, lépe bych to dal svým founem páč jsem na něj zvyklí. Hudba mě dostala, moje nota :FINE:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Dnešní foto exp. Příbram
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Obrázek
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

hezky to mas taky premyslim o 2 baterkách ale zapojil bych je dohromady a nebo alespoň přes dvojity kolibkovy prepinac pak by jsi prepnul bud jednu nebo druhou baterku. Ta telemertie je co? to das na auticko nejake snimace a pak ti to hlasi na vysilcce? A chtěl bych se zeptat co to mas na tom prednim okne nejak to nemuzu identifikovat a pak co je to uprostřed haubny? Michal
david.ch
Nově příchozí
Příspěvky: 78
Registrován: 01.10.2013 9:00
Bydliště: okres Příbram

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Škoda, jel bych s Váma, ale zjistil jsem to až teď. Byl jsem se tam projet před 14ti dny a je to tam super. Příště bych jel s Váma, když si to teda ovšem nepřečtu zas s křížkem po funuse :lol:

Tak si to tam užijte a hoď pak nějakou fotku.

Zpět na „SCX10“