Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Pěkný, takový čisťoučký. ;-) Neboj po pár vyjížďkách ten podvozek chytí takovou tu off-road patinu co nepůjde umýt. :OK:
Jenom ta anténa, doufám že už ji máš schovanou pod kastlí a ne před řidičem ve výhledu (na signál to nemá vliv).
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Zdar tak konečně aspoň někdo kousek ode mě, já když jezdím tak taky sám. Zrovna čekám na nový scx tak až dorazí, mohli by jsme to někde projet a hlavně společně zajet na nějaké akce :OK:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Sleduji každý den, tak ti dyžtak cinknu. Nejsem přímo ale je to co by kamenem dohodil ;-)
Tyto dvě akce bych chtěl stopro jet, tak ať nejedu sám :-p
lokalni-akce-jizni-cechy-f34/2-zavod-rc-offroad-trial-ve-vimperku-31-8-2013-t9950.html
pozvanky-a-domlouvani-akce-cela-republika-f1/sobota-7-zari-2013-t10063.html
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Naviják počká, baterky sou důležité k ježdění ;-) Nebo nakup konektory xt60 a já ti baterku rád půjčím.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

To ale není lipol?
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Tak to je dost, dva táci za baterku. Uvidím co bude o víkendu.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Máš SZ :YOP:
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Icyclaw píše:EDIT2: Navic nemam vodotesny box na elektroniku a ESC... A predelavat kvuli tomu se mi to nechce, takze bych se vyhnul nejspis nejakejm trasam, kde by se opravdu potapelo. Mam to akort uzpusobeny tak, abych to mohl cca 8 - 10cm ponorit.

Co jsem byl na expe, žádné hromadné ježdění ve vodě po střechu jsem zatím nezažil. občas se najde "soudruh", co má dobře zatěsněno a troufne si, ale spíš se objíždí, max se do vody zajede třeba po nápravy či po kola. U "bahnění" jsou ty limity trošku dál, bahno tak rychle neproniká dovnitř "soustrojí". 8-10cm je víc, než si mnozí troufnou. Na druhé straně jestli chceš být potapěč ....
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Hele jak já se bránil vodě. Abych si to nenamočil, nový, pěkný, neponičil. Motor do vody? No to už vůbec ne. Hele, a pak to přišlo. Jednou jsem projel něco hlubšího než do půlky kol - a jelo to. A jakou to udělalo parádní vlnu. Pak jsem zjistil, že i když nemam zatěsněno, tak když nebudu cákat, můžu se potopit dost, vše je celkem vysoko... Pak mi to samozřejmě ject přestalo :oops: . Nic, vysušil jsem doma regl a pohoda, vše šlo. Tak jsem prošel fórum, rozebral nápravy, naplnil vazelínou, pořídil škatulku na eletriku za 9 korun a prodlužku k servu za 30, všechno zavřel, utěsnil a než mi do toho zateklo, tak jsem to suverénně k čelnímu sklu potápěl - ten rozmočenej písek a blátíčko na dně je něco úplně jinýho než po souši případně v rozmočeným, je to SUPER a brodit auto je jedna z NEJ věcí na RC4x4.

Sem se zapřísáh, že to nebudu tahat vodou a nebudu dávat závaží do kol :-D a mam 200g v jednom a topím to co to jde. Motor Axial z tý vody trochu kašlal, LRP je to jedno a jede pod vodou jako nad vodou a nic na to neříká.


Samosebou to dycky, když přídu domou, rozeberu, vosprchuju od bordelu, osuším a namažu důležité. ...Případně opět vysuším elektroniku :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

servo mam origo axial a kolega mi poradil, že ho nejlíp zatěsnim tak, že ho nechám být - takže tak, jak bylo (navíc jen trochu mazáníčka u převodů), ho koupu brodím znásilňuju a pohoda
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Já mam ma 4 link a je po dírkách. Použil jsem držák na 4 link co byl náhradní v pytliku. Zevnitř zhusta vazelínou, nějaká ta, jak se,... Silikonová. Takže si s vodou rozumí a nestane se z ní taková ta břečka co udělá klasická "kolomaz".

Štěstí nevim... Samosebou až tohle odejde, že sahnu po silnějším a ideálně vodotěsným, a tohle kroutí tak 4 měsíc, z toho necelý dva ve vodě.. Takže jeho čas asi příde :wink:
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Tak to bych se bál že ti toho králíka na expe někdo sežere :-D
Uživatelský avatar
lebkoun
Častý přispěvatel
Příspěvky: 533
Registrován: 30.04.2012 0:00
Bydliště: Jince

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

A tobě to bude jezdit,jezdit a jezdit déle než ostatním :lol:
Axial scx10
Traxxas Slash 4wd
Losi Rock rey
Vaterra ascender
http://www.youtube.com/user/rcluky
http://rcluky.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
lebkoun
Častý přispěvatel
Příspěvky: 533
Registrován: 30.04.2012 0:00
Bydliště: Jince

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Tak to by se možná hodil funkční králíček aby jsi ho mohl zapřáhnout.
Axial scx10
Traxxas Slash 4wd
Losi Rock rey
Vaterra ascender
http://www.youtube.com/user/rcluky
http://rcluky.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
lebkoun
Častý přispěvatel
Příspěvky: 533
Registrován: 30.04.2012 0:00
Bydliště: Jince

Re: SCX10 Honcho - Příbram [Icyclaw]

Kdyby to bylo trochu slabší,mělo to ještě něco napříč té střechy a bylo to černý tak možná.A prozrad mi co máš to modrý zevnitř tý kastle.To vidím poprvé.Ty modrý okna s tím jsou celkem divný.
Axial scx10
Traxxas Slash 4wd
Losi Rock rey
Vaterra ascender
http://www.youtube.com/user/rcluky
http://rcluky.rajce.idnes.cz/

Zpět na „SCX10“