Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

Ahojte všichni poridil jsem si SCX10 Honcho sice z druhé ruky ale to mi nijak nevadi :hura: byl tam sice spatny regulator takze jsem musel před prvním pojezdenim chvíli zkoumat a hodne rychle se učit jak to funguje ale s pomoci MisakMike jsme to nasli a puvodni majitel slibyl ze mi posle peníze za reg zpet tak uvidim.

Protože off jezdim uz delší dobu nejprve s vitarou 1,8 turbo
[youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=TpuRiCxntss[/youtube_url]
posleze z Range Roverem Classic [youtube_url]http://www.youtube.com/watch?v=Cr2PBtQErqQ[/youtube_url]

kterého mam stále a jsem s nim spokojeny tak bych chtěl udelat jeho RC kopii videl jsem ze je tu spousta defendru ale RRC asi nikdo nemá co?


Ale jako RC zacatecnik mam par dotazu za prve co znamena skratka RTR?
Za další četl jsem ze davate zavazi do kol, coz se mi při první jizde z MisakMike potvrdilo, ze by tam bylo potrebne Takprosim o radu jak sundam origo gumy z disku? nebo jestli mi někdo da odkaz kde se daji koupi takto meke gumy ja hledam a hledam ale jsem uplne ztracenej všude 50 stranek s kolama na všechny mozny RC modely jsem technicky zdatnej ale na toto nemam nervy
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

Vítej :-)
rtr znamená ready to run tzn.připraveno k jízdě,takže když si koupíš model kde je rtr tak je v tom už elektro a potřebuješ jen nabíječku a baterku a můžeš jezdit,kit je stavebnice bez elektra :-)
a tohohle rouvra tu má akorát "Macaiq" kterej si ho postavil,takže pokud ho chceš taky,musíš začít stavět :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

Ja se ptal jen ze zvedavosti jestli uz ho někdo ma a ze bych mel inspiraci odkaz na jeho vlakno jak ho stavel? zkusim ho najit sam ale jsem v tom hledani hroznej ja nenajdu nikdy nic :-(

stavet si ho samo zacnu jen ja jsem trosku cerna ovce ve vsem takze vse delam po svém i když všichni rikaji ze je to spatne ale zatím 3x Tuk mi to vždy vyslo a bylo to většinou stejne nebo i lepsi takze kastle bude z uhlikovych vlaken kastle musí byt lehká ale hlavne pevna aby když auto spadne tak se mu nesmí nic stat


Jinak první rychla uprava byli linky delal jsem je asi 2 hodiny takze podle toho vypadaji ale auticko budu tunit cele takze je udelam znovu a lepe
Fotku sem nedam protože bud mi to pise ze fotka je prilis velka a i když ji zmensim pise mi to ze bylo dosazeno maximalni velikosti priloh takze nevim jak sem fotky vlozit
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

na fotky si udělej rajče.net
pak si tam naláduj fotky a pak ti to sem půjde dávat v pohodě :-)
a Mácu oslov,myslim že fotky ze stavby ti ukáže :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

:BYE: Tě tu vítáme.
Odkaz na Mácovo Rouvra zde >>> http://www.rc4x4.cz/axial-scx10-f31/macovo-scx-tvorba-kastle-t2919.html
Ať se ti taky podaří, držíme palce.
Taky dej vědět, jak jsi dopadl s vrácením peněz za ten regl.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

Chlapy potrebuju poradit protože se mi neliby jak je auto na tvrdo a ve vyjezdech v naklonu to ma tendenci jezdit bokem rozhodl jsem se udelat spery vse ma vymyslene jen potrebuju sehnat nejake extra tenke lanko které natahnu od naprav k servomoturku na ty spery existuje něco takového? nebo to zase budu muset resit nejak slozite dekuji za info
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

Nápravy z venoma to mají řešeno takto Obrázek
Obrázek
Ale ať hledám jak hledám nemůžu najít ovládání. Třeba někdo další poradí.
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

To bílý vypadá jako lanko takhle to chci taky vyvést. Ale když se to vyrábí tak kde to koupím? A kdyby byla dobrá cena tak celé lepší než to měsíc dělat a ušetřit stovku
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

funkční špéry maj nápravy z venoma ale jsou hodně široký ale mrak dělá zůžení těhle náprav :-)

http://www.mz-racing.net/p4010-ven-8300 ... awler-kit/

akorát neni skladem,musel bys koupit někde kde ho maj a celýho,nápravu ti nikdo neprodá :-)
a ohledně zůžení kontaktuj tady na foru mraka "mrak03"
:-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

Koukam na ty obrazky a moc nechapu jak jim to funguje prijde mi ze je pohanene akorát jedno kolo na naprave a druhé se prirazuje sperou jsou tam dva unasece ale mezi nima je lozisko aby se každý tocil volne a jen jedno je pridelane na ozubene kolo ale mozna to jen spatne chápu z obrazku. to nevadi ja uz to mam vymyslene a bude to fungovat jako na dospelem aute sila pujde na obe kola a když se nejake zacne protáčet tak spera jen resim to ovladani zkusim nejak vymyslet to tenke lanko
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

:tlachy: heeeeeeeej tak tohle auto (RRC) si chci postavit, rok 87 třeba. Teď na to není čas, ale přes zimu ho udělám, klasika z PSH. Sem si myslel, že si ho v tichosti vyrobim a pak "zamachruju", když se nějak podaří, ale koukám, že než se do toho pustim, tak už nebudu originální :-[

tak na jaře se uvidí :FINE:
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

Mira píše::tlachy: heeeeeeeej tak tohle auto (RRC) si chci postavit, rok 87 třeba. Teď na to není čas, ale přes zimu ho udělám, klasika z PSH. Sem si myslel, že si ho v tichosti vyrobim a pak "zamachruju", když se nějak podaří, ale koukám, že než se do toho pustim, tak už nebudu originální :-[

tak na jaře se uvidí :FINE:



nechci ti kazit radost ale pokud si dobře četl tak Macaiq už ho má dlooouho postavenýho,takže originální nebudeš :-) nic ve zlym :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

a ja bych to nevydel zase az tak hrozne ja nez se do nej pustim tak to taky chvili potrva a to to ještě vypada ze budu muset zmenit nazev protože auto nechci ani tak na krasu ale na blbnuti takze bouda bude velice casta a proto silne uvazuju o H2Xu protože se i malinko Ale opravdu jen malinko podilim na vyrobe hlavne doplnkama jako nárazníky a zahradky tak asi udelam toto

http://www.bureko.cz/cs/gallery/detail/ ... rettyPhoto[sportovni]/12/

mam to celkem casto na dilne tak to omerim a bude
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Skritek si koupil RC a bude z toho RRC

Kastle toho hummra přesně taková se dá i koupit

Obrázek
,,Dělání, dělání to nám hrůzu nahání"
-------------------------------------------------
RC OFFROAD KLUB PLZEŇ
http://www.rcoffroadplzen.4fan.cz/

http://www.zmmodel.cz

Zpět na „SCX10“