Uživatelský avatar
ToKro
Nově příchozí
Příspěvky: 40
Registrován: 30.12.2010 0:00
Bydliště: Beroun

Re: Honcho by DejF

Je to trochu OT :oops: , ale založil jsem vlákno pro Berouňáky: lokalni-akce-stredni-cechy-a-praha-f33/kde-jezdite-v-beroune-t11876.html
david.ch
Nově příchozí
Příspěvky: 78
Registrován: 01.10.2013 9:00
Bydliště: okres Příbram

Re: Honcho by DejF

Jo a upadla mi pilka na tu zadní horní klec :-D

Obrázek
david.ch
Nově příchozí
Příspěvky: 78
Registrován: 01.10.2013 9:00
Bydliště: okres Příbram

Re: Honcho by DejF

Včera jsem si byl zajezdit na "kamenné stráni" u Zdejciny za Berounem. Podařilo se mi natočit pár záběrů a slepit je dohromady :lol:

A tady je výsledek:
http://www.youtube.com/watch?v=Tx1yzFWIdGA
david.ch
Nově příchozí
Příspěvky: 78
Registrován: 01.10.2013 9:00
Bydliště: okres Příbram

Re: Honcho by DejF

V práci jsem se rozhodl, že odpoledne vypadnu někam ven a odlovím si nějakou pěknou kešku v okolí Berouna. Docela se mi zamlouval Tetín. Tak jsem přijel domů z práce, v rychlosti jsem se připravil a rozhodl, že si vezmu Honcho sebou. Nejprve jsem se motal kolem Tetínské vyhlídky, pěkný pohled na řeku a blízké okolí. Keš se mi samozřejmě nepodařilo najít, což mě docela štvalo. Nu což, říkám si, že si alespoň pěkně zajezdím a pomalu jsem se vydal dolu k těm vodopádům. Tam jsem jezdil v tom údolíčku a pak jsem si všiml, že vede taková krásná pěšinka nahoru na kopec. Říkám si, tam by se dalo krásně vyjet a rozhlídnout se do kraje. Tak jsem se začal pomalu šplhat nahoru. Pak to byla taková krásná pěšinka max 0,5m široká bez větších nerovností po vrstevnici. V hlavě se mi honila myšlenka na pěkný video nebo alespoň fotky, tak jsem pořád přemýšlel, že vyndám foťák z báglu. Přede mnou menší šutřík, kterému jsem nevěnoval skoro žádnou pozornost. Auto se naklání, převrací se na bok. Já si říkám, že se zastaví na boku maximálně na střeše. Jenže to se nějak nedaří a auto se pomalu kutálí dolů, snažím se ho chytit, což se mi nedaří a pomalu se začínám bát, abych nesklouznul dolů z toho srázu. Modlím se, aby se zachytilo o nějakej keřík, který válcuje a já už jen vidím, jak mizí dolů ze skály a čekám v tom tichu, kdy dopadne ... ten pocit, že to je totálně v prdeli a jestli vůbec dole najdu alespoň dvě součástky pohromadě, nepřeju nikomu z vás. No jo, ale jak se tam dostat? ... Vracím se zpátky k vodopádu a vidím, že se dá dostat dolů a podržet se uvázaného lana a řetězu. Říkám si, ještě tu někde sebou švihni, zlom si nohu nebo ruku a bude to komplet. Naštěstí se mi daří dostat se dolů a Honcho najít, padalo cca 30m volným pádem. A jak dopadlo? ... Hrozně :cry:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

No, tak se následujících pár tejdnů nebudu vůbec nudit a budu to dávat postupně dohromady, abych stihnul cca v dubnu vyjet ... třeba zase na Tetín :mrgreen:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Honcho by DejF

No, smutný pohled, tak ať se ti daří to dát zpět do pojízdného stavu 8o
bflmpsvz
david.ch
Nově příchozí
Příspěvky: 78
Registrován: 01.10.2013 9:00
Bydliště: okres Příbram

Re: Honcho by DejF

Děkuji klukům STORM1974 a WORM za prodej náhradních dílů, auto se již začíná skládat. Teď už jen počkat, až přijdou z MZ-Racingu zbývající nový díly a do konce týdne bych to mohl mít zase pojízdný.
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Honcho by DejF

Na 30m to dopadlo hodne slusne. Ani ram se nezda pokroucenej.
david.ch
Nově příchozí
Příspěvky: 78
Registrován: 01.10.2013 9:00
Bydliště: okres Příbram

Re: Honcho by DejF

Woyta píše:Na 30m to dopadlo hodne slusne. Ani ram se nezda pokroucenej.


Rám byl ohlý, obal zadní nápravy, držáky tlumičů, jedna těhlice, vytržený kloubek a 2 čepičky tlumičů - toť konečná bilance pádu. Už to mám zase poskládaný, tak si budu dávat příště větší pozor :lol:

Zpět na „SCX10“