Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Pri sundavani nalepenych gum nejde disk typicky povarit - jednodussi by bylo jej zahodit. Delam to tedy hrubym nasilim a zde jsem to prehnal. Nicmene vterinak na gumy je celkem pruzny, predevsim kdyz se mu zabrousi smirkem prechody a zustane opravdu jen na spoji. Zespod projistotu zaplatu z nejake sjete silnicky..

Obrázek

Jsem si rikal ze ji dam na vozejk a z toho si vezmu zdravou, ale ejhle, cinska tvrda smes je poznat pouhym pohmatem takze ma smysl zachranit tuhle gumu, i kdyz je praskla, protoze lepe jede... Takze doporucuju vsem pouzivat radeji stare praskle gumy.


Tady po pulhodine nimrani nozem a hrubsim smirkem pripraveno luzko pro prilepeni.. Pneu museji mit ostrihanou patku pac jak znamo, do axial disku jsou siroke..

Je to dost srani. Kupte si bedloky pani.

Obrázek

... Protoze vylepsuju a ne jenom opravuju, puvodni zavazi (vpravo i zrezle z kola i nove stare.. Jakoze stare ale nove, i kdyz stare...) jsem nahradil lakovanym na zakazku. Barvu jsem vybral Poultry Grey Deep Stock RAL2300076 s hlubokym UV lakem a jednou stranou namazanou. To je Vanquish hadr.

Obrázek



Nejdriv 4x tohle a pak teprv dal.

Vsimnete si vybrani specialnich zakazkovych PÖ vlozek primo na specialni zakazkove zavazi specialnim hlubokym lakem
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Míro gratuluji dceři že má lepší score nežli já :tleskam:

Dále gratuluji tomu kdo tě konečně nakopal aby už si zase Rangerovera trochu oživil i když si to jen umyl a polil barvou závaží v kolech :hura: :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Copak dcera. Nakonec si privede takovyhodle Ladu a cely vyjmenovany slova budou ty tam..

Nj. Jezdil jsem s rychlym a u Range me sraly uz dlouho prave ty kola. Kulhalo to kdyz to jelo... Navic tady me drobatko serou kluci pac se temer nechodi jezdit. Ale prave ze to vubec neznamena ze nebudu chodit ja :-I tak jsem se hecnul. Dost pravdepodobne se treba prijedu podivat do Brd, prekecat vas at vemete skejlovky a ne samy bombice.. Laka me Tremsin. V Rozmitalu a Breznici mam naky pribuzenstvo tak tam muzu vylozit vsechny 3 zeny a naky jezdeni po Budejcich mi netreba



Premuzu se i k nejakejm vecem okolo - aby se z tim zas dalo drobet machrovat.

Zkoumal jsem kastli, uz ma druhej celolak a protoze uz podruhy jsem nedal primer od tamiye tak se to loupe. Dostane tedy nejakou patinu - mista oreznu pripadne osetrim skejlovym stetkolakem..
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Jo Míro, to koho si dcera přivede domů stejně už dneska ani brokovnicí neovlivníš.

[youtube]MTQjn5EgNNw[/youtube]

V Brdech tě rád uvidím, už to bude možná rok co si psal že bys dorazil :OK: Akorát ty skejlovky moc nečekej, spíš teď jedeme trialovky a nebo obludy. Tak sleduj kdy bude expe a naplánuj si víkend v Brdech chlape.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Obrázek

No, hura. Vsude novy specialni objednavkovy zakazkovy komponenty - kdybyste vedeli, kde ma Martin schovanou supleru potrebnou k vyrobe PÖ vlozek, jine byste jiste nechteli.

Dovazil jsem jak se osvedcilo - predek 3 rady, zadek 2 a na kola vozejku taky jednu. I kdyz ze zkusennosti dim, ze kdyz neco tahnes jako prives a neni to "co nejlehci", neda se s tim jezdit nejakej offroad.

Ted este najit barvicky a vratit jim lesk
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Obrázek

Musel jsem vymenit loziska od kardanu, no to se dela tak (scx10evo1 je uz koukam veteran tak kdyby ti mladi tapali :-D ) ze se musi rozebrat uplne vsechno, jen abys pak udelal "hop" s loziskem zevnitr. No rozhodne uz jsou sestaveny a je treba podotknout, ze vsechna ostatni loziska OK, slikodily jako nove a zuby... Zuby KO :-D

Pak prezuju na nejaky hevy duty, az se to protoci uplne. Tuningu je na vyber opravdu hodne. To je super.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Jsem tu napsal tolika lidem, ze trojka je malo (...).
Jaromire, nedelej to s tou sirkou.
Rozhodne opatrim M4 zavitovku a kloubky. Tohle je na moje pulkilovy kola malo. Skonci jako ta pred ni. Ale hral jsem si s tvarem :-D tak uvidime. Puvodne jsem se chtel vysirat s ackermanem a otocenim tehlic, ale koliduje tam tolik veci :-D ze s dosazenym rejdem 20° se zase tolik vysirat nejde. Tak nic, takhle to aspon nejak prijatelne zataci

Obrázek

Slikokardany chytly drobet lisku; mam je z druhy ruky, uz ji meli :-D musi se to takhle drobet smirglem a jakoby to tam nebylo. Jen ty maly camprlici co prenasi tocivy moment jsou drobet vysoupany, ale budou tam dal tak je to spis jen vykrik do tmy :mrgreen:

Obrázek



... Na klasickych domorobo linkach s Al trubickou je velmi hloupe...

Obrázek

..ze jsou malo zlute..

Obrázek



Sorry. Zatim je to jen takovej servis :-p ale to prijde... :FINE:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Mig 600 turbo. 48DP a 22z. 2S. Zli jazykove tvrdi, ze nema ty koule jako speed600ECO co se vali vedle. A ze stejne dam gt550. Ja jsem ale vzal miga na 9,neco tak snad to bude stejne svizna a schopna plechovka jako byl neboztik speed. Jeste ho teda kuchnu a umeju, lozisko a pojede jak novej, ale to az nekdy kdovi kdy.

Obrázek

A podvozek je na kolech. Tlumice ready, Gmejdy fungujou skvele. Napravy taky pripraveny, kardany, prevodovka po posledni repasi odjela 2 vylety takze jeste to potunim steteckem a muze se jit na tu KASTLI....... :FINE: :FINE:

Obrázek

Obrázek

Rejd je maximalni jen zpoloviny; zepredu propilovana tehlice narazi pekne na snizeny sroubek na Cckach. Ale vnitrni kolo potrebuje jeste fikanejsi tvar spojovacky, tak, aby vykrocilo jeste vic. Kdyz se chce tak to jde, budu zkouset... Nejaky tipy triky..?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Taaaaak

Podvozek v plne sile

Obrázek

Pomohl jsem mu po technocke funkcni strance a i stetec jsem nan vzal. Je pripraveny na kastli. To bude dilo. Soferovi upadla ruka jak toci volantem, vzdalo to servo co ma na starosti pohyb radici paky... V suplicku ceka dvoukilove kovove :FINE: a v hlave se rodi prepakovani. Preci jen, servo drzi v krajnich polohach gumovou soferovu ruku, nejaky odpor tam je i kdyz to jen drzi tu pozici. Je tomu treba domluvit.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Byt pasatko, tak to tam takhle placnu a jedu.

To me ale uz neba.

Jdeme na kastli. Nabizim pohled s bleskem, at je to videt.
Celolak by to popravde asi uvitalo. Ale na to nenajdu cas :NO: takze se bude posmrdlavat steteckem. Dodelat prdylku, na pretres prijde i funkcni zasuvka pro prives ..... Jeeee zrovna v radiu hulaka ten nemocnej klavirista svy Ziletky... No co, dobrej song. Bigbit voe. Andrgraund. ... Chybi i osvetleni SPZ.

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Kdyby Pita videl, ze jsem nevymodeloval pylovej filtr (prach na vydechach klimatizace), rozslapal by vsem defendry.. Musim napravit.


..... A pro zpestreni... Honim tak po zahrade sekacku a koutkem voka zahlidnu takovouhle scenerii...:

Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Míro dokud má boty tak dejchá, doufám že si jí sundal :-D Pokom ty děcka asi jsou? Jestli bude mít tak prořízlou hubu jako ty, ta se ve světě určitě neztratí a v patnácti si s tebou vytře :-D :-D :-D Ta až si přivede nějakýho Láďu který neumí ani vyjmenovaný 8o To budeš mít o zábavu postaráno :mrgreen: Mimochodem čím ji zalíváš že tak roste??? Jsem vás viděl snad dva roky zpátky a to byla ještě prcek 8o

Jinak je super že tě Range zase chytnul a jedeš jak drak, určitě k nám doraž. Expe by měla být za dva týdny ale koliduje nám s Pítovou oslavou jestli dobře počítám. Tož je ještě čas, tak uvidíme jak to nakonec bude.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Cim bych zalival, pije normalne pivo. Shodou okolnosti mam rad tam od vas, breznicky.

Kazdopadne jak drak fakt nejedu. Volepsil jsem podvozek ale na boude je prace taky dost. Nemam na to cas :-p jak se da delat neco venku .... No vono i vevnitr :-D a do prace furt a deti a zena a biglove a .a aa..a.a..a a ses v prdeli.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Obrázek

Obrázek

Obrázek

A s bleskem

Obrázek


Este dame jednu vrstvicku ty cervenejsi. Vono se to vyloupne az jako celek, spoustu toho jeste pretahnu puvodni barvou, at jsou ty prechody jemnejsi, nekde to bude hnit na uz opravovanem miste, jinde jenom puchejre :-D jinde to zas bude zamalovany zcerstva. Taky budou cerstve stribrne skrabance - spoustu z nich uz je :-D . Napovida mi prirozene opotrebeni, neda se nic delat, Rangee ma svoje leta tak to hnije. Kor kdyz se to furt nekde odira. Sorry jako.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Jsem mejdlem vypral borce, zasil mu katata vterinakem a dostane az za rameno vyztuhu reznou niti, aby mu nepadala pacinka z volantu.

Obrázek

A tady jedna fotka prozrazujici stav... Tolikrat jsem masku lepil naprasaka tesne pred vyjizdkou, az to vypada takhle. Uz je to dole, vocisteny od lepidla... :? :oops: :roll:

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Ja se uplne neflakam, ja si pomaloucku reznu, je tu vikend = snad s tim trochu popolezem

Obrázek

Zpět na „SCX10“