Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Zatím je to Míro takový nedo.... Každopádně za snahu :FINE: už se těším až to složíš, zjistíš že nemáš kam vyjet a dorazíš do Brd :HOPS: Bych se už měl začít snažit i já, ale času málo. Však to znáš, přijdu domů ztrhaný, čivavu musím vyvenčit, patrola prohnat po poli, uspokojit ženu a když jdu na model začne mě bolet hlava :P
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Dyt je tam jenom jedna jeste neoloupana barva rzi a patri tam tri a jeste nahoru trochu puvodni barvy :FINE: sam nevim co vyleze, decentne prirezly a priodreny, jak to vidis na ty haupne tak to je asi zhruba final. Kazdopadne se muze stat i to, ze az to poskladam tak se naseru, prebrousim to a bude zas lestenka
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

To se takhle posmrdla nejakym mechanickym zpusobem a nebo taky chemickym, to chce prosim pekne jimat vodik, pak ve flasce normalne koupis kyslik, ale s tim opatrne, no a pak pomalu sytis ten najimanej vodik tim kyslikem, ten jak je dvouvaznej tak si nachyta vodiky a je to. Kdyz to prezenes s kyslikem tak zbyde i nejakej ozon, to neni na skodu, projasni to vzduch v domacnosti. Kdyz to s kyslikem prezenes moc, tak to taky znacne procisti domacnost. Kazdopadne vznikne voda a tou se ta sul rozpusti a opet tak jako posmrdla..

Obrázek

A znovu posoli a dalsi barvicka :FINE:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

A znovu posoli a dalsi barvicka

Obrázek

A znovu posoli a dalsi barvicka

:-D kdyz uz jsem se pustil do serialu jak to vypada, kdyz se to moc neumi, ale kdyz se chce :-D tak ze stejneho uhlu pekne vsechny vrstvy. Jeste chybi dve - vrchni nejhnusnejsi hneda a pak uplne nahoru puvodni barva karoserie.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Tak ta hneda navrch :-D posledni debilni fotka s bleskem. Vlastne predposledni. Este to musim schovat pod tu modrou metlu. Kdo to kdy videl, takhle hnit takovej lak :-p nj kdyz se o to nestaras..


Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Hoho ho hooooooo

Ho ho ho

Ho ho ho ho ho hooooo ho ho hooooo

Obrázek

Aaaaaa nove fouknout paraboly, namalovat blinkry, rozebrat slozit prelepit celou masku...

Obrázek

Obrázek

Vsude to pekne licuje, je to pekne vlepeny na vsech stycnych plochach a tvori pevny kompaktni celek ze zbytkem cumaku. Je to teda takovy drobel vopatlany :-D ale to nebe a dudy co predtim.



Pockeeeeeeeeeej az tak?

Obrázek

ZAXpezet, SVETLA, sterac, madlo, pruh pod madlem... Vse chybelo.


Jeste napis range rover a zadek je kompletni.
Elektronika auta pocita i s osvitem espezetky samosebou.

Bude na rade nove celni sklo, doladit intos a magnety na strechu a kapotu.


Premyslim nad osazenim puvodnich tlumicu z axialu, misto nahrazenych gmade. Jsou jen o 3mm delsi ale neposkytuji kolu pohyb ke schovani v podbehu. Je to nejaky naprcly a stejne to ma tvrdou pruzinu a vubec :-p kdyz se ty origos plastaky z rtr udrzovaly tak fungovaly dobre...
socanek
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 02.06.2017 18:07
Bydliště: Mohelnice CZ/Pertuis FR

Re: Range Rover Classic

Dnes precteno 38 stran tohoto uchvatneho vlakna. Jeste ted brecim smichy. Pracovni vykony nevalne. Ovsem na pondeli to nebylo tak zle.
Jestli nekdy Lisak a Skalova uvidi ty kozene sedacky, odmitnou vlezt do Tojky :)
Stříbrňák: Tamiya TT-01 Porsche 911
Buggyna: Tamiya Blitzer Beetle
Zrzka z Provence: MST C(M)FX LC40
Nechtěný Defík TRX-4
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

ÁÁÁÁ Míra ladí na WOTOKABI :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Bobby B
Uživatel
Příspěvky: 212
Registrován: 03.07.2017 15:55
Bydliště: České Budějovice

Re: Range Rover Classic

Tak mu to hlavně hned na startu zabavte, ať z toho nestihne zas udělat třísky :) Ať radši tahá kačera :P
TRAXXAS TRX-6 Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6
TRAXXAS TRX-4 Cliffhanger
RC4WD Gelande II Land Rover Defender D90
HPI Venture Winnebago Indian
MST CMX Toyota Land Cruiser 40

www.zonerama.com/ortolez
www.facebook.com/groups/ortolez/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

No jo :-D na to, ze jsem ho este nedostavel, jsem ho uz 3x vyjezdil :-D

Socanek: vypada to, ze ses placenej od hodiny a ne od dila :-D

Nj, uz je to nejakej patek, co jsem nadsene zacal se stavbou. Mezitim umrely vsechny motivace, strasny stovky hodin prace uz nemaji zadnou ideu pred sebou, ted to nejak doplacam s vypetim sil a je to pouceni pro priste, ze to emocni vzplanuti pro vec vydrzi jen chvili a jako muz bych s tim mel pocitat. 30 mi uz taky bylo a taky to treba ma vliv :-D nez jsem to stihl dostavet tak mam dalsi dite, ktery uz mluvi. Musim asi prestat brat drogy :-D ta zhava koule pres oblohu se deje nejak moc casto
Uživatelský avatar
Josefh
Píšu hodně
Příspěvky: 1155
Registrován: 07.03.2013 10:19
Bydliště: Písek

Re: Range Rover Classic

Mira píše:No jo :-D na to, ze jsem ho este nedostavel, jsem ho uz 3x vyjezdil :-D

Socanek: vypada to, ze ses placenej od hodiny a ne od dila :-D

Nj, uz je to nejakej patek, co jsem nadsene zacal se stavbou. Mezitim umrely vsechny motivace, strasny stovky hodin prace uz nemaji zadnou ideu pred sebou, ted to nejak doplacam s vypetim sil a je to pouceni pro priste, ze to emocni vzplanuti pro vec vydrzi jen chvili a jako muz bych s tim mel pocitat. 30 mi uz taky bylo a taky to treba ma vliv :-D nez jsem to stihl dostavet tak mam dalsi dite, ktery uz mluvi. Musim asi prestat brat drogy :-D ta zhava koule pres oblohu se deje nejak moc casto



Míro

rozum do hrsti. Já taky na nic čas nemám a vše mám jen rozdělané.
Jen stíhám rajtovat s Toyotou tchyni na Hosíně po skalce. Přijeď na WTKB.
;-)
HPI WR8 FF Gymkhana
HPI Bullet
HPI Blitz
Axial Score
SCX 10 I - Jeep Rubicon
SCX 10 I - Toyota Hilux "Hradní střela"
SCX 10 II - Jeep Cherokee - 4x4, 4 Litres
Axial Bomber
Slick7/Toyota - The powerful HiLux 3.0-litre Turbo Diesel
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Kdo nejezdi tchyni po skalce
nema zenu s matkou se skalkou.

Tchan me ze skalky vyhani uz leta. Dolozim obrazovou dokumentaci.


.... Vepredu by to slo

Obrázek

Ale vzadu..

Obrázek

Kdyz sejmes obtiskem kus laku, je neco spatne :-D

Spatne je plnic. Na psh (vono skoro na vsechno) patri tamiya surfacer, na to zakladovka na to barva na to lak. Kdo da plnic nejakej automobilovej no tak je normalni cu**k protoze se to tu pise snad posty a podivej se, jak to potom vypada!!

Mozna se da vynechat zakladovka a barvit na ten surfacer rovnou, ale voe jakej ja sem odbornik :-D :NO:

Co s tim?

Obrázek

:-D no co. Voreznout. To bude jakoby nic.. :-D

Vidim, jak se doma smeji vsichni ti s plotrem. A co vy, pockejte, az vypnou proud! Este budete prstickem hrabat o obtisky.
Rangee ma spz a dostane sterace, to je asi tak vse, co jsem pro nej ochoten udelat prefabrikovaneho. Vejtrasku z tiskarny ma doma neska kdejakej Phobik..
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Obrázek

Boze to je prasarna :-D ale to pude, este se tam mazne posoli mazne a bude to autenticke :-D
To mam jak Nivak. Ten se tedy misto RC venuje devcatum, snad je nema taky takhle ulepeny :-D


Vono to prijde pak zvenku cely naladit steteckem s puvodni barvou, hniloby a rzi ubyde a vzniknou spravne puchyre, ale to az vcelku abych trefil dojem. Na spodek mam pripravenej gumoasfalt :FINE: bude to se vsim vsudy. A ruku na srdce, kdo z vas pouziva k modelareni gumoasfalt? :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Cum toho jedovatyho lepidla :-D to sem se nacuchal nez jsem to ubrousil

Obrázek

A taky je treba odladit osvit palubky. Puvodni svetlovod z cerne hadicky zadne svetlo neved :-D :-D tak sem ho nahradil dirou a je to. Asi teda budu muset premalovat i diodu cerne, aby mrcha nesvitila moc, preci jen zarovku jak z blinkru samotnyho v kontrolce nemas.. :-p

Obrázek

Obrázek

Jo, poď, holka, ukaž mi svý světlo :twisted:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Herdek
Propojenim elektra k nastaveni chodu radici paky jsem shledal disfunkci systemu. Na vine je uklepany dratek, ma to vliv i na couvaci svetla, je zajimavy jak je to naprogramovany, ze couvaci svetla sviti opravdu az pri zarazene zpatecce, pricemz toto vyradi z funkce brzdovky. Protoze neni dratek, neradi to zpatecku a tedy na druhy krok packy vysilajdy to couva na brzdovy svetlo. To nevyresim, stejne jako pravy predni blinkr co nesviti. To udela autor elektra pac porad nemam navijak (spalil jsem ho marnym pokusem pripojit na baterku.. Ehm..) a zasuvku na privesny vozik. Ale jak roky jdou tak chlapec v Praze vyviji nejaky elektromotory pro formule :-D (fakt) tak snad se dockam v nejake rozumne dobe. Couvat bez couvacich svetel, to je vo pokutu.


Taky mi to odjelo ze stolu protoze mam opacne motor :-D kablikama nedosahnu takze odsroubovat prevodovku abych ho otocil.

To si nezaslouzi obrazovou dokumentaci.

Zpět na „SCX10“