Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Jeep Rubicon z Rousínova - Kuba

Ahojte.

Nedávno se moje RC stáj rozrostla mimo jiné ještě o dalšího Axíka SCX10, aby měl defík nějakého brášku. Koupil jsem to s boudou dingo, takže první, co bylo třeba upravit, byl vzhled :D
Rozhodl jsem se pro krátkého Rubíka od Proline. Inspirace proběhla někde zde, http://i167.photobucket.com/albums/u134 ... photo3.jpg , avšak jsem to chtěl více "hustý a kůl", takže jsem si vymyslel lehce jinou kombinaci barev a v rousínovských laboratořích Jeepu vzniklo tohleto echt brutální monstrum, zabijácký babolap a sen všech mafiánských bossů a arabských šejků :-D

První fotky zde, přibudou ještě nějaký detaily, možná šnorchl, určitě zrcátka atd...nechci tomu moc přidávat na váze, na převracení a zapadání do všech zemských podkladů už mám D90ku...

http://tunerz.rajce.idnes.cz/Nemcany_-_ ... on_040514/
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Rubicon z Rousínova - Kuba

Pěkný klasický Axial... :OK:
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Re: Jeep Rubicon z Rousínova - Kuba

Dík. Jezdí parádně, koupil jsem ho za pár peněz v perfektním stavu tady na foru a zjišťuju, že není lepšího a univerzálnějšího podvozku za cenu, v jaké se Axial SCX10 pohybuje! Minumum úprav a jízda super!
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Jeep Rubicon z Rousínova - Kuba

vypadá fakt dobře, kombinace barev i provedení je super
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Re: Jeep Rubicon z Rousínova - Kuba

Dík. Trošku jsem se těch barev bál, respektive té kombinace, ale nakonec to vyšlo lépe, než jsem čekal, takže jsem spokojený. Jen jsem, já vůl, nepodstříknul tu červenou, takže to lehce prosvítá, když se auto obrátí proti světlu...Ale to je moucha a po třech kotrmelcích mi to bude jedno :-D

Zpět na „SCX10“