Uživatelský avatar
JohnnyBOSS
Uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 09.07.2014 21:03
Bydliště: Olomóc už nee. Včil Mohelnica
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: D90 z Olomouce

Jojo ten spodek taky dodelam, to je jasny:)
No uz jsem to vytahl ven a bavilo me to projíždět překážky hodne scalove:D je to zase takovy jiny:) ale tim nerikam ze to nikdy neuvidi blato a vodu:D ale jen tak, aby to bylo meritkovy:D
AXIAL SCX10 Defender D90 KAREL
AXIAL SCX10 Mercedes Benz 3553 TRUCK TRIAL BOBINA 2.1
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: D90 z Olomouce

... Hele, a ty tlumice vzadu, proc jsou takovy predkopnuty..? To ma nejaky svy trialovy duvody nebo.... ..?
Uživatelský avatar
JohnnyBOSS
Uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 09.07.2014 21:03
Bydliště: Olomóc už nee. Včil Mohelnica
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: D90 z Olomouce

Duvod je ten, ze uz jsou na ceste z ciny kratsi:D a ty origo Axial jsem tam zatim musel nechat, at muzu jezdit:D
AXIAL SCX10 Defender D90 KAREL
AXIAL SCX10 Mercedes Benz 3553 TRUCK TRIAL BOBINA 2.1
Uživatelský avatar
JohnnyBOSS
Uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 09.07.2014 21:03
Bydliště: Olomóc už nee. Včil Mohelnica
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: D90 z Olomouce

Tak a je to tady :D
https://youtu.be/qqJeYbO499I

Má to jistě ještě mezery, ale pro představu to postačí :mrgreen:
AXIAL SCX10 Defender D90 KAREL
AXIAL SCX10 Mercedes Benz 3553 TRUCK TRIAL BOBINA 2.1
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: D90 z Olomouce

:tleskam: Moc parádní, moc se mi to líbí, kde jsi to byl, kde jsi našel takovou parádní řeku ? 8o
Jen nějaká drobnost, to víš stále musí rýpat, chtělo by to u toho zadního čela nějakou pojistku proti samovolnému otevření. Když jedeš do kopce tak to má snahu se samo otvírat. A ještě, pokud si vzpomínám na své mládí, tak náklaďáky co měly dřevěnou korbu, tak panty na zadním čele měly dole. Tzn, že šofér vždy nejdříve to čelo musel ručně sklopit a pak teprve vysypávat náklad. To zavěšení nahoře se samovolným otevřením při sklopení měly až auta z kovovou korbou ;-) Ale nic to nemění na tom, že to máš opravdu velmi povedené a pěkné :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
JohnnyBOSS
Uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 09.07.2014 21:03
Bydliště: Olomóc už nee. Včil Mohelnica
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: D90 z Olomouce

Ahoj, tak opet dekuji:D
Co se tyce toho zajisteni te korby a sklapeni, chtel jsem to prave udelat tak, abych na to nemusel vubec sahat:D mozna by tam slo dat jeste nejaky mikroservo, ktery by drzelo tu korbu zavrenou a az bych zacal sklapet tak by se to odjistilo, ale prijde mi to moc komplikovany:D taky by tam sem dat jeste elekromagnet:D a nebo ten pant dat dolu a kdyz budu prevazet tak to mit otevreny no, ale uz na to budu muset hrabat:D
Jinak cely jsme to nataceli tady u nas za barakem v lese mezi Líšnicí a Bušínem:D ale v Bělkovicích je to lepší, jak jsme tam kdysi v zime jeli po vode, misry zmrzle, do kopce:D
Kazdopadne jsem rad za podnety, porad je co delat:D jeste jsem premyslel jak zrychlit tu korbu a asi tam dam vetsi zavitovku. Ted je tam M3 a ma stoupani 0,5. M5 ma myslim 1,2 (uz jsem to zapomnel ale bylo by to o hooodne tychlejsi ale i slabsi:D tak musim nalozit plnou korbu, zkusit to ted zvednout, zjistit, kolik potrebuju max zvedat, zjistit kolik to maximalne uzvedne a pak zvolit komprosim mezi rychlosti zdvihu a silou:D
AXIAL SCX10 Defender D90 KAREL
AXIAL SCX10 Mercedes Benz 3553 TRUCK TRIAL BOBINA 2.1

Zpět na „SCX10“