Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

Tak, po více než dvouměsíčním čekání v předobjednávce z Německa dneska dorazilo tohle. Zatím jen dvě ilustrační fotky, jak to vypadá na SCX10, později hodím lepší z venku, až to bude držet na podvozku. Kastli jsem objednával už hotovou, protože bych ji stejně dělal stříbrnou, zpracování je perfektní, jsem nadšený. Mám k tomu i nějaké origo doplňky - nějakou klec na korbu, zrcátka, všecko zatím ještě zabalený :-)

http://tunerz.rajce.idnes.cz/Novy_prirustek/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

Skvělý, konečně to někdo koupil :hura: Další nová hračka v našich končinách :FINE: Už se těším až to osázíš těmi doplňky :tleskam:
Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

Jo, to já se těším taky :YOP: :HOPS:
Uživatelský avatar
BAXAN
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 27.04.2011 0:00
Bydliště: Plzen

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

nevypadá to špatně :)) je to zajímavé :)
:OK:
Mex by RC MODELEX/ LAND ROVER DEFENDER 110 (renovace)
TAMIYA TA-01 (škoda fabia,subaru wrx sti, a ještě něco :D)
TAMIYA FF-01 RWD??? :)
my LIVE is RC RALLY... !!! :3
Uživatelský avatar
Amabiel
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.08.2012 0:00
Bydliště: Praha - Modřany

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

Vypadá to hezky, na kolik celkově vyšla ?
Musíš nějak upravovat podvozek aby se ti tam vešla ?
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

Tade géčko se mi nějak extra nelíbí ale tohle vypadá fakt zle :-) gratuluju :-) :OK: :OK: :OK:
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

Wendis: Vypadá fakt zle, gratuluju.. :-) Cože? :-D Ne, já vím jak jsi to myslel ;-) (doufám teda)

Na kolik vyšla....to se snažím raději zapomenout, abych mohl zase v klidu spát, tak se mě neptejte...:-D Ne, přesně nevím, ale bylo to kolem 2500Kč komplet...docela síla na kus prolisované PETflašky, ale já tu kastli potřeboval prostě..však to známe mnozí...

Podvozek se upravovat nemusí, je to delší než SCX10 šasi, jinak rozvor 313, čili jako Honcho. Bouda není vrtaná, takže si to musím udělat podle sebe, každopádně se to blbě dělá, když je lakovaná. Předznačení pro vrtání tam nějaký je, ale neshoduje se s roztečí předních a zadních parohů na axialu scx10.
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

jako že to vypadá drsně :-) tim myslim jako dobře :-) hezky prostě dobrý :OK:
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

Kuba píše:Wendis: Vypadá fakt zle, gratuluju.. :-) Cože? :-D Ne, já vím jak jsi to myslel ;-) (doufám teda)

Na kolik vyšla....to se snažím raději zapomenout, abych mohl zase v klidu spát, tak se mě neptejte...:-D Ne, přesně nevím, ale bylo to kolem 2500Kč komplet...docela síla na kus prolisované PETflašky, ale já tu kastli potřeboval prostě..však to známe mnozí...

Podvozek se upravovat nemusí, je to delší než SCX10 šasi, jinak rozvor 313, čili jako Honcho. Bouda není vrtaná, takže si to musím udělat podle sebe, každopádně se to blbě dělá, když je lakovaná. Předznačení pro vrtání tam nějaký je, ale neshoduje se s roztečí předních a zadních parohů na axialu scx10.


Raz som to uz riesil.
Na parohy som si dalpomalsie schnucu farbu, spravil si otlacky zvnutra karoserie, spravil najprv mensiu dierku a ked to sedelo, tak som to navrtal poriadne. Inak na diery v karoserii sa fakt oplati kupit ten vystruzovak na otvory v lexane. Nieje to najlacnejsie, ale oplati sa
Axial scx10 jeep rubicon
Vaterra slickrock
TF2 hilux by mrak
Vaterra ascender Marauder (d90 v štýle Tomb Raider)
Jeep YJ na TF2 swb v plane
Hardbody rubicon v pláne
Uživatelský avatar
rcjarda
Uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 22.02.2013 8:34
Bydliště: Žandov u České Lípy

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

Tak to je fakt hustý vypadá fakt moc hezky mám stochutí si jí také objednat ale nějak nezbejvaj penízky a hlavně poslední dobou čas na autí změnil jsem zaměstnání a je to nějak na mě moc náročné na čas a když se člověk vrátí domů tak toho má za celej tejden nějak plný kecky.Jezdím kamionem cizynu a jsem vesměs celej týden prič tak na modely a rodinu mi zbejvá tak 48hodin týdně což je hodně málo zbytek času sežere práce což je hodně málo volna
http://www.youtube.com/user/rcjarda/videos, http://rcjarda.rajce.idnes.cz/, axial SCX-10 Honcho , Hot Bodies Cyclone D4,SCX-10 Honcho 2 BANDA TEAM
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

flateric píše:
Kuba píše:Wendis: Vypadá fakt zle, gratuluju.. :-) Cože? :-D Ne, já vím jak jsi to myslel ;-) (doufám teda)

Na kolik vyšla....to se snažím raději zapomenout, abych mohl zase v klidu spát, tak se mě neptejte...:-D Ne, přesně nevím, ale bylo to kolem 2500Kč komplet...docela síla na kus prolisované PETflašky, ale já tu kastli potřeboval prostě..však to známe mnozí...

Podvozek se upravovat nemusí, je to delší než SCX10 šasi, jinak rozvor 313, čili jako Honcho. Bouda není vrtaná, takže si to musím udělat podle sebe, každopádně se to blbě dělá, když je lakovaná. Předznačení pro vrtání tam nějaký je, ale neshoduje se s roztečí předních a zadních parohů na axialu scx10.


Raz som to uz riesil.
Na parohy som si dalpomalsie schnucu farbu, spravil si otlacky zvnutra karoserie, spravil najprv mensiu dierku a ked to sedelo, tak som to navrtal poriadne. Inak na diery v karoserii sa fakt oplati kupit ten vystruzovak na otvory v lexane. Nieje to najlacnejsie, ale oplati sa


Vykašli se na vrtání, jsou jiné způsoby upevnění káry... :-D
Je škoda takovou modelovku ničit nějakýma debilníma dírama...na to je lexan... :OK:
Vypadá to drsně :OK: :OK:
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

No on to je lexan. Ale ještě nad tím uvažuji, jestli nezkusím neodymové magnety
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

Vypadá parádně... Tak se nám tu na jižní Moravě koukám začaly ty Gečka množit. :tleskam:
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

Mohu poprosit o odkaz na stránky, kde jsi jí pořídil.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Nový přírustek v rousínovské Kubovo garáži

8o Tak konečně tu kastli někdo má !!! vypadá super! :OK:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...

Zpět na „SCX10“