Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Axial SCX10 z Potštejna

oranžová nebude pěkná, nechceš zkusit raději měděnou?
bflmpsvz
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Měděnou má brácha. Není špatná. Já jsem oranžovou měl. Nevypadala blbě. Ale podstříknul jsem jí černou a tím jsem to pokazil.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Mám dotaz. Přemýšlím nad panty. U původní kastle jsem měl samolepky pantů klasicky zvenčí. Ale teď mě napadlo je dát zevnitř a zastříkat. Nezkoušel jste to někdo? Jako napasovat tam jde dobře a myslím, že i barva by na ní mohla držet.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Takže Rubicon dostal "novou" kastli. Komplet oranžová se mi docela líbí. (bohužel na fotkách telefonem nevynikne) http://plutoone.rajce.idnes.cz/Axial_SC ... 184148.jpg
Dále jsem bádal a hloubal, jak natáčet sám sebe. A vyhloubal jsem toto http://plutoone.rajce.idnes.cz/Axial_SC ... 071125.jpg Někomu to možná přijde jako hloupost, ale myslím, že by to mohlo fungovat. Uvidíme, jak se osvědčí v praxi.
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Axial SCX10 z Potštejna

To tam ta přísavka fakt drží? Bych měl o ten displej docela strach. Ale viděl jsem kdysi podobné držáky, přišroubované "zepředu" nad páčkou plynu.
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Axial SCX10 z Potštejna

:idea:

Displej je pod tim, ten netrpi, vykulenej je z toho akorat ten kryt nad nim. ... Ale blesklo mi pri podivani hlavou - co to dat napevno (zbavit se ty olbrimy prisavky) na zasoupavaci kryt od baterek dole...? Se ti s tim bude i fikanejc natacet a kryt sejmes a hopnes do batohu a das nahradni bez drzaku a jakoby nic :idea:
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Přísavka nedrží. Je tam deska psh, na té drží přísavka a suchej zip, který má protikus na displeji. Abych mohl foťák přendat na jinou vysílačku. Uvidíme, ale zatím to vypadá dobře. Myslím, že to nebude nějak namáhané. Možná by nebylo od věci držák předělat - snížit. Zatím chci vyzkoušet, jestli se s tím vůbec nechá něco natočit a pak uvidíme.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Mira píše::idea:

Displej je pod tim, ten netrpi, vykulenej je z toho akorat ten kryt nad nim. ... Ale blesklo mi pri podivani hlavou - co to dat napevno (zbavit se ty olbrimy prisavky) na zasoupavaci kryt od baterek dole...? Se ti s tim bude i fikanejc natacet a kryt sejmes a hopnes do batohu a das nahradni bez drzaku a jakoby nic :idea:

Na kryt baterky jsem to chtěl dát. Jen bych to musel nějak vykoumat, aby nebyl foťák vzhůru nohama. Copak fotky, ta otočíš, ale neumím otočit video. A myslím, že takhle budu mít lepší přehled, co natáčím.
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Máš to moc pěkný..... A chtěl bych se zeptat jak jsi udělal ty černé linky? Viděl jsem to na pár autech ale z detailu to bylo kostrbaté jak to dělali fixou ?
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Díky, ano, dělal jsem to fixou. Když se mi to nepovedlo, umyl jsem to a znova. Pár fotek na sluníčku http://plutoone.rajce.idnes.cz/Axial_SCX10#SAM_3377.jpg Dnes jsem natáčení z vysílačky testoval na zahradě a myslím, že to bude fungovat dobře. Držák foťáku drží jak bejk.
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Díky a ještě otázka :-D :-D :-D Mám tu samou klec-zahrádku.....Jak si řešil uchycení vzádu za blatníkama. Vidím šroub ale co je uvnitř? Já mám v plánu podlepení nějakým alu plechem. Mám strach že při naší jízdě co jezdíme ve Vimperku sem furt na střeše tak aby to nepovolilo....... :NO:
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Na druhé straně matka a podložka. Nepovolí to. Nemusíš mít strach. Stará kastle šla do kotrmelců nesčetněkrát a drželo to.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Dostal jsem takovou myšlenku. Co si na léto za auto pořídit toto http://www.conrad.cz/rc-model-lodi-dick ... e=Zbozi.cz nebo nějaký podobný kousek. Někam si dojet k vodě, couvnout do ní a zajezdit si lodičkou.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Je paradni. Tenhle design je take muj favorit.

Lec to neni desetina, nebude mala vypadat za autem blbe?


Je totiz videt, ze nemas jachtu..

Obrázek
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Axial SCX10 z Potštejna

Ale tohle není jachta. Ale motorový člun. Má 45cm, což je v měřítku 4,5m a to asi nebude úplně blbě.
Jen by to chtělo něco 2,4GHZ, což by asi vyřešil druhý přijímač k vysílačce od auta, nebo jiná RC souprava.

Zpět na „SCX10“