Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: MB G63 Horri Bull z Budějc...

Pozor na sváry - na předním to nejsou sváry jak bys čekal, je to cin :-) a ten zadní z defa :-( No já ti nevim
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: MB G63 Horri Bull z Budějc...

gecko-x píše:Pozor na sváry - na předním to nejsou sváry jak bys čekal, je to cin :-) a ten zadní z defa :-( No já ti nevim

Tak to někdo pěkně blbě prohřál...cín se krásně slije a neudělá to takový hnus...Když to prohřeješ,tak to ani nemusíš brousit,jak je to krásně rozlité..
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: MB G63 Horri Bull z Budějc...

No, prohřáte to bylo dost, aby se mi to nerozteklo i tam, kam už jsem nechtěl :-) při tom pájení na vice pootočení to byl celkem úspěch udělat takto, v tech podmínkách, jaký byly. A na defovi jsem to mel téměř furt pod nánosem prachu,nebylo to vidět :-)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: MB G63 Horri Bull z Budějc...

:-D :OK:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: MB G63 Horri Bull z Budějc...

hele já vás varoval,že je to ze zbytků :-D ,není to žádnej mega projekt jak jste tady zvyklý,jen auto na poježdění,aby bylo čím jezdit,když"sochám"druhý auto.No asi to bylo cínem,páč když jsme na to vařili COčkem držáky,tak se to moc nechtělo kamarádit.
Gecko-kdyby jsi věděl na kolik věcí posloužil tvůj Defík,hotovej dárce orgánů :-D A přední půle boudy bude ještě Defender Single Cab...Jo a ty přední sváry není cín,celý nárazník je rozříznutý a snížený o jedno patro,páč to byla hrozná plácačka.

Zpět na „SCX10“